تصویر روز

اوقات شرعي

True
التماس دعا
رکوردی جدید در میزان گاز تزریقی به میادین نفتی شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب توسط منطقه یک عملیات انتقال گاز 
 با افزایش 28 درصدی حجم گاز تزریقی به میادین نفتی در هفت ماهه سال 95 نسبت به مدت مشابه در سال 94 ، میزان حجم گاز تزریقی به بالغ بر 10.5 میلیارد متر مکعب رسیده است .
1395/9/9 سه شنبه
....
افزایش 11 درصدی حجم گاز انتقالی در منطقه یک عملیات انتقال گاز در هفت ماهه اول سال 95 نسبت به مدت مشابه سال قبل  
 طی هفت ماهه اول سال جاری میزان حجم گاز انتقالی به مبادی مصرف مصرف در منطقه یک عملیات انتقال گاز بالغ بر 23.8 میلیارد متر مکعب بوده است که نسبت به مدت مشابه در سال 94 افزایش 11 درصدی را نشان میدهد .
1395/9/9 سه شنبه
....
پایداری انتقال گاز به نیروگاه گازی رامین و زرگان با انجام اصلاحات و تعمیرات انجام شده بر روی خطوط مربوطه در منطقه یک عملیات انتقال گاز 
 در راستای تداوم و انتقال پایدار گاز به نیروگاه های گازی تولید برق رامین و زرگان در استان خوزستان عملیاتهای ضروری و لازم بر روی خطوط لوله تغذیه این دو نیروگاه در حداقل زمان ممکن صورت پذیرفت .
1395/9/9 سه شنبه
....
گازرسانی به شهرک صنعتی شماره پنج کلانشهر اهواز با انجام عملیات HOT TAP در منطقه یک عملیات انتقال گاز 
 با انجام عملیات HOT TAP توسط گروه عملیات انشعاب گرم منطقه پنج عملیات انتقال گاز بر روی خط لوله 30 اینچ غرب کارون گازرسانی به شهرک صنعتی شماره پنج کلان شهر اهواز صورت پذیرفت .
1395/9/9 سه شنبه
....
افزایش 4.5 درصدی حجم گاز ارسالی به نیروگاههای گازی مستقر در استا ن خوزستان توسط منطقه یک عملیات انتقال گاز 
 حجم گاز ارسالی در هفت ماهه سال جاری توسط منطقه یک عملیات انتقال گاز به نیروگاههای گازی موجود در استان خوزستان با افزایش 4.5 درصدی نسبت به مدت زمان مشابه سال قبل به بیش از 3.7 میلیارد متر مکعب رسیده است .
1395/8/26 چهارشنبه
....
برگزاری مانور و کلاسهای آموزشی پدافند غیرعامل به مناسبت هفته پدافند غیر عامل 
 به مناسبت بزرگداشت هفته پدافند غیر عامل و به منظور آمادگی واکنش کارکنان در شرایط اضطراری کلاسهای توجیهی و مانور زلزله در منطقه یک عملیات انتقال گاز برگزار گردید.
1395/8/26 چهارشنبه
....
پایداری انتقال گاز به صنایع فولاد خوزستان با تعمیرات کنترل ولو خط لوله در منطقه یک عملیات انتقال گاز  
 عملیات تعمیرات اساسی کنترل ولو خط لوله صنایع فولاد اهواز و کالیبراسیون سیستم های جانبی آن با موفقیت در منطقه یک عملیات انتقال گاز به پایان رسید.
1395/8/23 يكشنبه
....
پایداری انتقال گاز با تعمیرات انجام شده بر روی دیسچارژ هدر و ولو36 اینچ تأسیسات شهید دستیاری در منطقه یک عملیات انتقال گاز 
 با انجام تعمیرات اساسی بر روی دیسچارژ هدر پرچ ولو و ولو36 اینچ ورودی تأسیسات تقویت فشار گاز شهید دستیاری ، شاهد افزایش پایداری انتقال گاز در این تأسیسات خواهیم بود .
1395/8/23 يكشنبه
....
عملیات پیگرانی خطوط ً30 آبادان و ً30 آماک در منطقه یک عملیات انتقال گاز 
 در راستای اهداف و برنامه های از پیش تعیین شده و بمنظور تداوم و پایداری انتقال گاز عملیات پیگرانی خطوط لوله ً30 آبادان و ً30 آماک صورت پذیرفت .
1395/8/8 شنبه
....
تعویض شیر ً10 تغذیه خط لوله ً16 کلان شهر اهواز در منطقه یک عملیات انتقال گاز 
 در راستای تداوم و پایداری انتقال گاز عملیات تعویض شیر ً10 تغذیه خط لوله ً16 کلان شهر اهواز در دستور کار قرار گرفت .
1395/7/26 دوشنبه
....
بيشتر


مجری سایت : شرکت سیگما