اوقات شرعي

True
التماس دعا
آب و هواي انتخابي
در حال لود آب و هواwaiting
معاونت عملیات تاسیسات
تاکيد مدير منطقه يک عمليات انتقال گاز بر آمادگي تمامي تاسيسات و خطوط لوله 

مهندس کوتکی مدير منطقه یک عملیات انتقال گاز به همراه اعضاء هیئت رئیسه از تأسيسات تقويت فشار گاز شهید آتش پنجه (تنگ پیرزال) بازديد و جلسه عملیاتی منطقه را در این تاسیسات برگزار نمودند


تاکید مدیر منطقه یک عملیات انتقال گاز بر آمادگی تمامی تاسیسات و خطوط لوله

مهندس کوتکی مدير منطقه یک عملیات انتقال گاز به همراه اعضاء هیئت رئیسه از تأسيسات تقويت فشار گاز شهید آتش پنجه (تنگ پیرزال) بازديد و جلسه عملیاتی منطقه را در این تاسیسات برگزار نمودند.

به گزارش روابط عمومی منطقه یک عملیات انتقال گاز در این جلسه عملیاتی ابتدا عملكرد و نتايج اقدامات صورتجلسات بازديدهاي گذشته مورد بررسی قرار گرفت و سپس آقایان باقری و کشاورز (روسای تاسیسات شهید آتش پنجه)، آخرین وضعیت تاسیسات را به اطلاع حاضرین رسانده و در خصوص مشکلات و درخواست های خود مطالبی را ارائه نمودند.

در ادامه مهندس کوتکی ضمن تبریک اعیاد قربان و غدیر خم ، از تلاش ها و زحمات کارکنان شاغل در تاسیسات علی الخصوص تاسیسات تنگ پیرزال تشکر و قدردانی نموده و سپس رهنمودهاي لازم جهت رفع مشکلات ارائه شده توسط روسای محترم تاسیسات را به مسئولين مربوطه اعلام و خواستار بررسي و پيگيري سريع توسط روسای واحدهای مربوطه شدند.

مهندس کوتکی، هدف اصلی تشکیل جلسه را بررسی و رفع مشکلات پیش روی تاسیسات تقویت فشار گاز تنگ پیرزال جهت آمادگی انتقال حداکثری و پایدار گاز در اوج پیک مصرف دانست و افزود: مسئولین واحدهای ستادی و عملیاتی می بایست تمام تلاش خود را برای اقدامات پیشگیرانه و همچنین استفاده بهینه از فرصت باقی مانده جهت انجام کارهای تعمیراتی در منطقه قبل از فرا رسیدن فصول سرد و افزایش مصرف گاز را انجام داده و با تلاش و کوشش و همیاری شرایطی را رقم بزنند که ان شاء ا... در فصول سرد سال روند انتقال پایدار گاز با مشکلی مواجه نشود.

مهندس کوتکی ضمن اعلام آمادگی تمامی تاسیسات منطقه گفت: انتقال گاز توسط تاسیسات تنگ پیرزال با توجه به افزایش حجمی انتقال گاز از این منطقه عملیاتی در روزهای آتی از اهمیت خاصی برخوردار است و آمادگی کامل پرسنل عملیاتی و غیرعملیاتی منطقه و لزوم تشکیل کشیک زمستانی واحدها را خواستار شدند.

مهندس کوتکی و هیئت همراه در ادامه از پروژه تعمیرات خط لوله اول سراسری بازدید نموده و ضمن ابراز رضایت از روند پیشرفت کار از تمامی همکاران عملیاتی علی الخصوص واحدهای خط لوله، بازرسی فنی، HSE، حراست و امور هماهنگی و نظارت بر انتقال گاز تشکر و قدردانی نموده و گفت: ان شاء ا... با توجه به کارهای صورت گرفته در سطح منطقه امسال نیز تداوم انتقال گاز را در شرایط کاملا ایمن داشته باشیم.

 
1393/7/19 شنبه 
 
نسخه قابل چاپبازگشت
تصاویر :
 
..
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 
 


مجری سایت : شرکت سیگما