اوقات شرعي

True
التماس دعا
آب و هواي انتخابي
در حال لود آب و هواwaiting
روابط عمومی
تجليل از بانوان شاغل در منطقه يک عمليات انتقال گاز  

همایش بزرگداشت روز زن و تجلیل از مقام شامخ فاطمه زهرا (س) بزرگ بانوی اسلام در منطقه یک عملیات انتقال گاز برگزار گردید.


همایش بزرگداشت روز زن و تجلیل از مقام شامخ فاطمه زهرا (س) بزرگ بانوی اسلام در منطقه یک عملیات انتقال گاز برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی منطقه یک عملیات انتقال گاز : این مراسم در نمازخانه ساختمان اداری منطقه برگزار و مدیر منطقه به اتفاق هیأت رئیسه با حضور خود در این همایش، ضمن تبریک میلاد حضرت فاطمه زهرا (س) ، مقام و جایگاه زن را ارج نهادند.

کوتکی گفت: مقام و جایگاه زن از منظر اسلام بسیار والا است و در واقع این دین الهی ارزش واقعی بانوان را به آنان بازگرداند.

وی افزود: بانوان فرهیخته ایران اسلامی با توجه به حفظ حجاب و ارزش‌های انسانی خود در عرصه‌های اجتماعی حضوری فعال دارند و صفحه‌های بسیار درخشانی را از خدمت به جامعه در بدنه دستگاه‌های مختلف به ویژه صنعت گاز تا به امروز رقم زده‌اند.

مدیر منطقه یک عملیات انتقال گاز، از حضرت فاطمه زهرا (س) به عنوان الگوی زنان موفق مسلمان نام برد و بیان داشت: زندگی سراسر درس این بزرگ بانوی جهان اسلام بهترین سرمشق برای زنان مسلمان است و باید با الگوگیری از زندگی ایشان مسیر رشد و ترقی را بپیمایند.

کوتکی ضمن اشاره به نقش تأثیر گذار بانوان شاغل در منطقه یک عملیات انتقال گاز تصریح کرد: امروز به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی و نگاه ویژه آن به جایگاه ارزشی زن امکان حضور بانوان در عرصه‌های مختلف اجتماعی، فرهنگی، سیاسی و غیره در کشور فراهم شده است.

وی گفت: در شرایطی که در کشورهای همسایه بانوان از جزئی‌ترین حق و حقوق خود مانند رانندگی محروم هستند، نظام مقدس جمهوری اسلامی نگاه و احترام ویژه‌ای برای زنان قائل بوده و استفاده از ظرفیت آنان را در توسعه جامعه تعیین کننده می‌داند.

وی با بیان اینکه بانوان شاغل در کنار مسئولیت اجتماعی مسئولیت‌های سنگین‌تر همسرداری و فرزندداری را بر عهده دارند، خاطرنشان کرد: نباید تلاش در عرصه اجتماعی، آنان را از وظایفی که در این حوزه به ویژه در بحث مدیریت خانه دارند غافل کند.

کوتکی در پایان با بیان اینکه امروز بانوان تحصیلکرده و توانمند ایران اسلامی با مدیریت درست در کنار انجام تمام وظایف مادر و همسر بودن توانسته‌اند در مدیریت‌های کلان کشور نیز حضوری پررنگ و تأثیرگذار داشته باشند، خاطرنشان کرد: امروزه حضور فعال بانوان ایرانی در عرصه‌های کلان اجتماعی در کنار تربیت فرزندان موفق و نام آور نشان از توانمندی زنان مسلمان است.

شایان ذکر است در پایان همایش با اهدای شاخه گل از تک تک بانوان تقدیر بعمل آمد و به رسم یادبود هدایایی به ایشان اعطا گردید.

 

 
1394/1/22 شنبه 
 
نسخه قابل چاپبازگشت
تصاویر :
 
..
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 
 


مجری سایت : شرکت سیگما