اوقات شرعي

True
التماس دعا
آب و هواي انتخابي
در حال لود آب و هواwaiting
روابط عمومی
ديدار نوروزي مدير و هيئت رئيسه منطقه يک عمليات انتقال گاز با کارکنان 

به مناسبت فرا رسیدن سال نو مدیر و اعضای هیات رئیسه منطقه یک عملیات انتقال گاز با کارکنان منطقه دیدار نمودند.


به مناسبت فرا رسیدن سال نو مدیر و اعضای هیات رئیسه منطقه یک عملیات انتقال گاز با کارکنان منطقه دیدار نمودند.

به گزارش روابط عمومی منطقه یک عملیات انتقال گاز: مدیر منطقه باتفاق هیئت رئیسه با حضور در واحدها و تأسیسات منطقه ضمن تبریک سال نو، از نزیدک با همکاران دیدار و گفتگو نمودند. در این دید و بازدیدها مهندس کوتکی گفت: با آغاز بهار و فرارسیدن عید باستانی نوروز و شروع کار و تلاش در سال جدید ، ان شاءاله در سایه همدلی و همزبانی همه همکاران بهتر از سال گذشته در راستای خدمت رسانی به کشور اسلامیان گام برداریم.

در ادامه مهندس کوتکی با توجه به نامگذاری سال جدید توسط رهبر معظم انقلاب به عنوان سال دولت و ملت، همدلی و همزبانی افزود: این پیام نوید بخش آینده ای درخشان برای ایران سربلند می باشد و شایسته است در شروع سال نو با یک برنامه ریزی مدون و جامع جهت خدمت رسانی به مردم شریف صادقانه تلاش کنیم.

وی تصریح کرد: علیرغم برخی مشکلات، منطقه یک عملیات انتقال گاز در سالی که گذشت موفقیتهای بسیاری را به همراه داشت که جا دارد از تلاشها و همکاری های صورت گرفته توسط همه همکاران در منطقه تشکر و قدردانی نمایم.

مهندس کوتکی در پایان ضمن تاکید بر همدلی و همزبانی و داشتن صداقت در گفتار و کردار همه همکاران گفت: امیدواریم در سال جدید با یاری پروردگار و سعی و کوشش همه خدمتگزاران در راستای اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی و تحقق اهداف منطقه، گامهای بسیار مؤثرتری را برداریم.

شایان ذکر است مدیر منطقه و هیئت رئیسه با همکاران شاغل در کارخانه تفکیک گاز و یارد خط لوله اهواز و همچنین تأسیسات تقویت فشار گاز منطقه (شهید محمدی، مصطفوی، دستیاری، یوسفی و کاوه پیشه) نیز دید و بازدید نوروزی داشته و از نزدیک با آنها به گفتگو نشستند.

 

 
1394/1/18 سه‌شنبه 
 
نسخه قابل چاپبازگشت
تصاویر :
 
..
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 
 


مجری سایت : شرکت سیگما