اوقات شرعي

True
التماس دعا
آب و هواي انتخابي
در حال لود آب و هواwaiting
روابط عمومی
بازديد مدير عامل شرکت انتقال گاز ايران از منطقه يک عمليات انتقال گاز 

مهندس امام مدیر عامل و هیئت همراه با حضور در تأسیسات و یاردهای منطقه یک عملیات انتقال گاز از این منطقه عملیاتی بازدید بعمل آوردند.


مهندس امام مدیر عامل و هیئت همراه با حضور در تأسیسات و یاردهای منطقه یک عملیات انتقال گاز از این منطقه عملیاتی بازدید بعمل آوردند.

به گزارش روابط عمومی منطقه یک عملیات انتقال گاز مهندس محمد علی امام به همراه مهندس جمشیدی دانا مدیر برنامه ریزی، مهندس قمصری مدیر توسعه منابع انسانی، مهندس قنواتی معاونت مهندسی در امور ایستگاهها و هیئت رئیسه منطقه ضمن بازدید از تأسیسات و اماکن منطقه در جلسه ای به بررسی اقدامات انجام شده و آتی منطقه پرداختند .

مهندس کوتکی مدیر منطقه در ابتدا ضمن عرض خیر مقدم به مدیر عامل محترم و هیئت همراه، اقدامات انجام شده در سال 93 و برنا مه های سال 94 را تشریح نمودند.

وی گفت: در سال 93 منطقه یک عملیات انتقال گاز کارهای بسیار بزرگ و مهم را انجام داد که ماحصل این اقدامات، افزایش بسیار چشمگیر و بی سابقه انتقال گاز در این منطقه عملیاتی در 11 ماه گذشته بوده است که نشان از تلاش و کوشش فراوان همکاران عملیاتی و غیر عملیاتی و همراهی و همکاری مدیران ستادی در طول این مدت می باشد و جا دارد از زحمات تمامی آنها تشکر و قدردانی نمایم. وی همچنین انتصاب آقای قمصری را به ایشان تبریک گفت و آرزوی توفیق برای ایشان داشت.

در ادامه مهندس جمشیدی دانا و مهندس قنواتی نیز در خصوص مسائل مرتبط صحبت کردند و برنامه ها و کارهای انجام شده و پیش رو را برای حضار تشریح نمودند.

مهندس امام مدیر عامل شرکت انتقال گاز ایران ضمن تشکر و قدردانی از همه همکاران علی الخصوص همکاران عملیاتی در منطقه گفت: در 11 ماهه گذشته افزایش 12 درصدی حجم انتقال گاز را در سطح شرکت انتقال گاز ایران شاهد بودیم که نشان از تلاش بی شائبه همه همکاران در شرکت و مناطق عملیاتی می باشد .

مهندس امام گفت : افزایش 100 میلیون متر مکعبی گاز در سال 93 در حالی صورت پذیرفت که هیچ خط لوله یا تأسیسات جدیدی به تأسیسات انتقال گاز ایران اضافه نگردید. وی ضمن تأکید بر آینده نگری و برنامه ریزی مدون جهت ترسیم آینده شرکت و منطقه افزود: ان شاء الله در سال آینده نیز افزایش 70 الی 100 میلیون متر مکعبی را پیش رو داریم که از همین الان می بایست برنامه ریزی لازم جهت انتقال گاز صورت پذیرد.

مهندس امام گفت: سال 94 سالی بسیار مهم و تعیین کننده ای برای منطقه یک عملیات انتقال گاز می باشد چرا که قرار است از طریق خط ششم سراسری صادرات گاز را داشته باشیم که از این حیث بسیار حائز اهمیت میباشد و همه می بایست خود را برای انتقال پایدار و ایمن جهت صادرات آماده کنیم.

وی در پایان ضمن تأکید بر کرامت انسانی و با توجه به قدمت بسیار بالای این منطقه عملیاتی گفت: پیگیری جدی طرح جامع خوزستان و واگذاری خطوط فشار پایین به گاز استان خوزستان از اولویت های اصلی شرکت انتقال گاز می باشد که منطقه می بایست به طور جدی دنبال کند تا به سرانجام برسد.

شایان ذکر است مدیر عامل شرکت انتقال گاز ایران و هیأت همراه در مدت حضور خود از یارد خط لوله اهواز و میانکوه و تأسیسات تقویت فشار گازهای شهید محمدی، مصطفوی، دستیاری، سایت اداری و شهرک مسکونی میانکوه بازدید نمودند و از نزدیک با کارکنان دیدار و گفتگو کردند.

 

 

 

 
1393/12/11 دوشنبه 
 
نسخه قابل چاپبازگشت
تصاویر :
 
..
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 
 


مجری سایت : شرکت سیگما