اوقات شرعي

True
التماس دعا
آب و هواي انتخابي
در حال لود آب و هواwaiting
روابط عمومی
برگزاري جشن تجليل از بازنشستگان منطقه يک عمليات انتقال گاز 

مراسم جشن تجلیل 53 نفر از بازنشستگان منطقه یک عملیات انتقال گاز با حضور مهندس محمدعلی امام مدیر شرکت انتقال گاز ایران برگزار گردید.


مراسم جشن تجلیل 53 نفر از بازنشستگان منطقه یک عملیات انتقال گاز با حضور مهندس محمدعلی امام مدیر شرکت انتقال گاز ایران برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی منطقه یک عملیات انتقال گاز: این مراسم با حضور مهندس امام مدیر شرکت انتقال گاز ایران و هیئت همراه، مهندس کوتکی مدیر منطقه یک عملیات انتقال گاز، مهندس پوررضا مدیر عامل شرکت پالایش گاز بید بلند و 53 نفر از بازنشستگان منطقه بهمراه خانواده های ایشان در تالار نور میانکوه برگزار گردید.

در ابتدا مهندس امام ضمن تشکر از مدیر منطقه یک عملیات انتقال گاز جهت برگزاری این جشن، با بیان خاطرات خود در طی سالهای مدیریت ایشان در این منطقه اظهار داشت: حضور همیشگی و تلاش بینظیر و خالصانه پرسنل زحمتکش این منطقه در تمامی لحظه ها و   صحنه ها، چه در دوران دفاع مقدس و چه در دوران بازسازی و پس از آن پایداری انتقال گاز، با توجه به شرایط خاص این منطقه و وجود تحریم ها، نمونه بارزی از ایثار و فداکاری می باشد.

مهندس امام در ادامه افزود: یکی از عوامل اصلی پیشرفت و پایداری این منطقه تاکنون استفاده از تجربه گرانقدر همکاران قدیمی و بازنشستگان عزیز در کنار نیروهای متخصص جوان بوده است و باید از پتانسیل قوی و تجربیات بازنشستگان در کنارتخصص نیروهای جوان استفاده شود و نباید همیشه جوانان ما با آزمون و خطا کار را جلو ببرند.

در ادامه مهندس کوتکی مدیر منطقه ضمن تجلیل از مقام بازنشستگان و همچنین تشکر از حضور مهندس امام، مهندس پوررضا و بقیه مدعوین در این مراسم گفت: بازنشستگان منطقه یک عملیات انتقال گاز دین خود را به این منطقه در سالهایی که این مرز و بوم درگیر جنگ تحمیلی بود، ادا نموده اند و اکنون که این فرصت پیش آمده ما وظیفه خود میدانیم به آنان احترام گذاشته و جایگاه آنان را به نیکی حفظ نمائیم.

مهندس کوتکی در ادامه خطاب به بازنشستگان گفت: بازنشستگی پایان راه نیست بلکه آغاز فصلی نو در زندگی است و باید همواره کوشش داشته باشیم و به فرمایش مولای متقیان حضرت علی (ع) در دنیا طوری زندگی کنیم که انگار همیشه زنده ایم و برای آخرت طوری زندگی کنیم که گویا فردا خواهیم مُرد.

وی در پایان سخنان خود گفت: تمام سختی های باعشق، بی ارج و مزد نخواهد بود و فردی که باخدای خود عهد بسته باشد، ارج و مزد آن را دریافت خواهد نمود و با افزایش معرفت به خدا به عاقبت بخیری میرسیم و می توانیم هر چیزی را با راز و نیاز از خدا بخواهیم.

پس از سخنان مدیر منطقه و در ادامه ی مراسم با حضور مهندس امام، مهندس کوتکی و مهندس پوررضا به منظور تجلیل از بازنشستگان، از آنها دعوت گردید که جهت دریافت هدایا و لوح یادبود به روی صحنه تشریف بیاورند. پس از آن طبق برنامه ریزی روابط عمومی منطقه، گروه هنری برجسته کشوری با اجرای آیتم های مختلف، جشن بازنشستگی را تکمیل و شادی و لبخند را بر چهره بازنشستگان و خانواده های آنان نشاندند.

در پایان این مراسم که تا پاسی از شب ادامه داشت، واحد اجتماعی/ رفاهی منطقه کلیه بازنشستگان و خانواده های ایشان و همچنین خانواده های معزز شهدای منطقه را به صرف شام پذیرایی نمودند.

 
1393/12/16 شنبه 
 
نسخه قابل چاپبازگشت
تصاویر :
 
..
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 
 


مجری سایت : شرکت سیگما