اوقات شرعي

True
التماس دعا
آب و هواي انتخابي
در حال لود آب و هواwaiting
روابط عمومی
بازديد نوروزي مهندس امام مدير عامل محترم شرکت انتقال گاز ايران از منطقه يک عمليات انتقال گاز  
مهندس امام مدیر عامل شرکت انتقال گاز ایران در اولین روز کاری سال 94 با حضور در یارد خط لوله اهواز منطقه یک عملیات انتقال گاز ضمن تبریک سال نو به همکاران از نزدیک با آنان به گفتگو پرداختند.


مهندس امام مدیر عامل شرکت انتقال گاز ایران در اولین روز کاری سال 94 با حضور در یارد خط لوله اهواز منطقه یک عملیات انتقال گاز ضمن تبریک سال نو به همکاران از نزدیک با آنان به گفتگو پرداختند.

به گزارش روابط عمومی منطقه یک عملیات انتقال گاز، مهندس امام در این دید و بازدید نوروزی  که به اتفاق مهندس کوتکی مدیر منطقه و برخی از هیأت رئیسه انجام شد از تلاشها، کوششها و همچنین کارهای بزرگ صورت گرفته در این منطقه عملیاتی تشکر و قدردانی نمودند.

مهندس امام گفت: با توجه به نامگذاری سال 94 توسط مقام معظم رهبری (دولت و ملت، همدلی و همزبانی) همه پیشرفتها و انجام تمامی کارها با همدلی و همزبانی و اتحاد و وحدت به بهترین نحو و در کمترین زمان انجام خواهد شد.

مدیر عامل شرکت انتقال گاز ایران افزود: در سالی که گذشت علیرغم تمامی تنگناها و مشکلات، رکوردی بی سابقه را در زمینه انتقال گاز در کشور شاهد بودیم که تمامی این اتفاقات خوب با همراهی ، همکاری و همدلی تمامی مجموعه شرکت انتقال گاز ایران بدست آمده که در همین جا از تلاش تمامی همکاران خود در تمامی مناطق عملیاتی، علی الخصوص همکاران خود در منطقه یک عملیات انتقال گاز تشکر و قدردانی مینمایم و امیدوارم در سال پیش رو که با نام حضرت فاطمه زهرا (س) شروع گردید سالی پر از موفقیت و پیروزی برای کشور عزیزمان ایران اسلامی باشد و این شرکت نیز بتواند رسالت خود را بیش از پیش با تکیه بر توان بسیار بالای نیروی انسانی خود به سرانجام مقصود رساند.

در این دیدار مهندس کوتکی مدیرمنطقه، ضمن عرض خیرمقدم و تبریک سال نو به مهندس امام، مدیر عامل شرکت انتقال گاز ایران از تلاشها و حمایتهای  بیدریغ ایشان از این منطقه عملیاتی تقدیر و تشکر نمودند و گفت: در سالی که گذشت کارها و پروژه های بسیار مهم و خوبی در سطح منطقه انجام گردید که اگر حمایتهای مدیران ستادی شرکت انتقال گاز نبود، به خوبی این کارها صورت نمی پذیرفت.

مهندس کوتکی ضمن تشکر و قدردانی از مهندس ثمری و مهندس امام و کلیه همکاران ستادی شرکت انتقال گاز ایران بابت حمایتها و کمکهای صورت گرفته گفت: در سال 93 با توجه به تزریق نقدینگی خیلی خوب صورت گرفته، خیلی از مشکلات منطقه مرتفع گردیدکه ان شاء اله در سال پیش رو نیز با حمایتهای بیشتر بتوانیم اهداف برنامه ریزی شده در سال 94 را محقق نمائیم.

شایان ذکر است در این دیدار مهندس امام و مهندس کوتکی و برخی از هیأت رئیسه با حضور در یارد اهواز و شرکت گاز استان خوزستان سال نو را به همکاران تبریک عرض نمودند.

 
1394/1/18 سه‌شنبه 
 
نسخه قابل چاپبازگشت
تصاویر :
 
..
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 
 


مجری سایت : شرکت سیگما