اوقات شرعي

True
التماس دعا
راه پیمایی روز جهانی قدس با حضور پرشور و گسترده کارکنان منطقه یک عملیات انتقال گاز  
کارکنان و مسئولین منطقه یک عملیات انتقال گاز در راهپیمایی روز قدس شرکت کرده و با آرمانهای بلند قدس شریف تجدید پیمان نمودند. 

به گزارش روابط عمومی منطقه یک عملیات انتقال گاز، همزمان با فرا رسیدن چهلیمن سالگرد نامگذاری جمعه آخر ماه مبارک رمضان به عنوان "روز جهانی قدس"  از سوی امام خمینی (ره)، کارکنان و مسئولین منطقه در این راهپیمایی عظیم شرکت نموده و با حضور پرشور و حماسی، آمادگی خود را جهت همراهی با ملت مظلوم فلسطین اعلام نودند.

کارکنان این منطقه عملیاتی ضمن محکومیت رژیم اشغالگر، جلی و کودک کش صهونیستی، حامیان منطقه ای و فرا منطقه ای آنرا در تحمیل معامله نا فرجام قرن به منظور محو فلسطین طی اقدامات خیانت بار آمریکا را اقدامی کذب و عاری از انسانیت دانستند.

در پایان این راهپیمایی، حجت الاسلام علیزاده امام جمعه شهرستان امیدیه ضمن اعلام بیانیه راهپیمایی روز قدس گفت: با گذشت چهل سال از ابتکار راهبردی و تاریخی حضرت امام خمینی (ره) برای نامگذاری جمعه آخر ماه مبارک رمضان به عنوان روز جهانی قدس در سال 1358 و فراهم سازی یک فرصت عظیم و بین المللی برای حمایت از ملت مظلوم فلسطین و محکومیت رژیم غاصب اسرائیل، موضوع فلسطین و قدس فراتر از یک مسأله ملی و اسلامی به مسأله ای جهانی و آرمانی بین المللی تبدیل شده است.

 
1398/3/12 يكشنبه 
 
نسخه قابل چاپبازگشت
تصاویر :
 
..
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 
بيشتر
 
  • ارسال به دوستان
  • آمار بازدید
    تعداد بازدید از سایت: 157326436
    تعداد بازدید این صفحه: 916316
    در امروز: 24368

نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 


مجری سایت : شرکت سیگما