اوقات شرعي

True
التماس دعا
اعزام ماشین آلات سنگین به مناطق سیل زده از جانب منطقه یک عملیات انتقال گاز 
در راستای ایفای مسئولیت های اجتماعی و کمک رسانی به مناطق سیل زده در استانهای خوزستان و کهگیلویه و بویر احمد ، ماشین آلات و تجهیزات سنگین از سوی منطقه یک عملیات انتقال گاز اعزام گردیدند . 

به گزارش روابط عمومی منطقه یک عملیات انتقال گاز و به نقل از مهندس خضرایی مدیر منطقه: امدادرسانی و تلاش برای جلوگیری از خسارت بیشتر به شهروندان عزیز در دو استان خوزستان و کهگیلویه و بویر احمد از اولویت های اصلی این منطقه عملیاتی می باشد و در همین راستا ،اعزام ماشین آلات سنگین جهت احداث و تقویت سیل بندها و ترمیم مسیرهای ارتباطی در دستور کار قرار گرفت.

خضرایی افزود: با توجه به هشدار ستاد مدیریت بحران استان و شناسایی مناطق پر خطر ،امداد رسانی به این مناطق از اهداف اصلی ماست.

وی تأکید داشت: طی روزهای گذشته علاوه بر حضور مستمر مسئولان این منطقه در مناطق سیل زده و بکارگیری ماشین آلات سنگین ،مواد خوراکی ،پتو و چادرهای مسافرتی توسط همکاران دلسوز برای خدمت رسانی به این مناطق اعزام گردید.

مدیر منطقه در پایان گفت: در شرایط بحرانی ، وظیفه ما خدمت رسانی مطلوب به شهروندان است و این مهم با تمام توان و بسیج کلیه امکانات ،تجهیزات و نیروی انسانی از جانب این منطقه عملیاتی در حال انجام است .

 
1398/2/8 يكشنبه 
 
نسخه قابل چاپبازگشت
تصاویر :
 
..
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 
بيشتر
 
  • ارسال به دوستان
  • آمار بازدید
    تعداد بازدید از سایت: 148964760
    تعداد بازدید این صفحه: 890422
    در امروز: 48844

نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 


مجری سایت : شرکت سیگما