اوقات شرعي

True
التماس دعا
انجام سرویس و تعویض پیکوفیلترهای ایستگاه کنترل فشار ماهشهر در منطقه یک عملیات انتقال گاز 
با تلاش و همت پرسنل تأسیسات تقویت فشار گاز شهید دستیاری سرویس و تعویض پیکوفیلترهای ایستگاه کنترل فشار ماهشهر انجام گردید . 

به گزارش روابط عمومی منطقه یک عملیات انتقال گاز و به نقل از مرادی معاونت عملیات تأسیسات و در جهت پایداری انتقال گاز ،پرسنل تلاشگر تاسیسات تقویت فشار گاز شهید دستیاری نسبت به انجام سرویس و تعویض پیکوفیلترهای ایستگاه کنترل فشار ماهشهر اقدام نمودند.

وی گفت : با توجه به اهمیت بالای این ایستگاه کنترل فشار در تأمین گاز مصرفی مجتمع های پتروشیمی مستقر در بندر ماهشهر، همکاران تلاشگر ما توانستند در کمترین زمان ممکن و بدون اختلال در روند انتقال گاز نسبت به انجام سرویس ایستگاه کنترل فشار ماهشهر اقدام نمایند .

مرادی گفت : از دیگر اقدامات انجام شده در این ایستگاه کنترل فشار مهم ، تعویض نوع ولوهای درین پست ایستگاه از بال ولو به پلاگ ولو می باشد که همکاران خستگی ناپذیر ما در عملیات ایستگاه ها این اقدامات ارزنده را انجام داده اند .

وی در پایان ضمن تشکر و قدردانی از همه همکاران علی الخصوص پرسنل تاسیسات تقویت فشار گاز شهید دستیاری گفت: ان شاءا... بتوانیم در سال آتی شاهد تحولات و پیشرفتهای بیشتری برای کشور عزیزمان باشیم .

 

 
1398/1/20 سه‌شنبه 
 
نسخه قابل چاپبازگشت
تصاویر :
 
..
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 
بيشتر
 
  • ارسال به دوستان
  • آمار بازدید
    تعداد بازدید از سایت: 146926079
    تعداد بازدید این صفحه: 884736
    در امروز: 63789

نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 


مجری سایت : شرکت سیگما