اوقات شرعي

True
التماس دعا
برگزاری مانور نوع A با حضور گسترده ادارات و سازمانها و شرکتهای مستقر در خوزستان در منطقه یک عملیات انتقال گاز 
مانور نوع A با سناریوی انفجار بمب توسط خرابکاران در ایستگاه کنترل فشار گاز ماهشهر برگزار گردید .  

به گزارش روابط عمومی منطقه یک عملیات انتقال گاز و به نقل از مهندس خضرایی مدیر منطقه این مانور از قبل پیش بینی شده با حضور گسترده تیم های امنیتی ،سیاسی،امدادی و همچنین شرکتهای نفتی و گازی مجاور در ایستگاه کنترل فشار ماهشهر صورت پذیرفت .

مهندس خضرایی گفت : با اجرای سناریوی از قبل طرح ریزی شده و طبق برنامه زمانبندی پیش بینی شده مانور ، تیم ها و واحدهای درون سازمانی و برون سازمانی طبق وظایف محول شده وارد محوطه اجرای مانور گردیدند و در کمترین زمان ممکن نسبت به خنثی سازی و انتقال مجروحان فرضی اقدام نمودند .

وی گفت : در اجرای این مانور ،شرکت بهره برداری نفت و گاز آغاجاری ، شرکت پالایش گاز بیدبلند ،فرماندهی انتظامی شهرستان رامشیر ،فرمانداری رامشیر ،شهرداری رامشیر ،شهرداری امیدیه ،پلیس راهور ،شبکه بهداشت و درمان شهرستان امیدیه و فرمانداری امیدیه حضوری فعال داشته اند و تا انتهای مانور در کنار تیم عملیاتی منطقه حضور داشتند .

مهندس خضرایی در ادامه فرمود :بعد از اتمام مانور سریعاً نسبت به تشکیل جلسه مدیریت بحران منطقه اقدام و با حضور هیأت رئیسه و اعضای ستاد بحران منطقه نقاط ضعف و نقاط قوت این مانور جهت اجرای بهتر مانورهای بعدی شناسایی گردید و دستورات لازم نیز در این خصوص به واحدهای مرتبط صادر گردید .

وی در پایان ضمن تشکر و قدردانی از تمامی واحدهای درون سازمانی و برون سازمانی شرکت کننده در مانور گفت : با توجه به بارندگی حین اجرای مانور ، شرایط کمی سخت شده بود که از این موضوع نیز جهت بهبود اجرای مانورهای آتی نیز می بایست استفاده کرد و ان شاءا... در آینده شاهد مانورهای بهتر و منسجم تر باشیم .

 

 
1397/10/30 يكشنبه 
 
نسخه قابل چاپبازگشت
تصاویر :
 
..
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 
بيشتر
 
  • ارسال به دوستان
  • آمار بازدید
    تعداد بازدید از سایت: 155945374
    تعداد بازدید این صفحه: 908471
    در امروز: 30424

نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 


مجری سایت : شرکت سیگما