اوقات شرعي

True
التماس دعا
پایان موفقیت آمیز تعمیرات اساسی توربین EM85 و راه اندازی آن در منطقه یک عملیات انتقال گاز 
با تلاش و همت کارکنان تأسیسات شهید کاوه پیشه تعمیرات اساسی توربین EM85 با موفقیت به پایان رسید. 

به گزارش روابط عمومی منطقه یک عملیات انتقال گاز و به نقل از مهندس مرادی معاونت عملیات تأسیسات منطقه، در راستای استراتژی شرکت انتقال گاز ایران مبنی بر انتقال پایدار و ایمن گاز، عملیات تعمیرات اساسی توربین EM85 در شرایط حساس تحریم و کمبود قطعات با تلاش شبانه روزی کارکنان زحمتکش تعمیرات اساسی و با همکاری مستمر با شرکتهای داخلی با موفقیت به پایان رسید.

مرادی در ادامه افزود: این عملیات علیرغم تنگناها و محدودیت های موجود و همچنین عدم وجود قطعات یدکی در منطقه و در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر تولید ملی و اقتصاد مقاومتی، کارشناسان متخصص و مجرب منطقه با کمک توانمندی شرکت های داخلی توانستند بعضی از قطعات را بازسازی (مهندسی معکوس)، اصلاح و مورد استفاده مجدد قرار دادند. همچنین رعایت دستورالعمل مشخصات فنی و راه اندازی توربین EM85 در شرایط کاملاً ایمن به منظور پایداری انتقال گاز در دستور کار قرار گرفت.

مهندس مرادی ضمن تشکر از کلیه کارکنان در بخشهای مکانیک و ابزار دقیق گفت: قطعاً همکاری گروه تعمیرات اساسی با صنایع داخلی، نوید بخش آینده ای روشن در ساخت و تأمین قطعات توربین های گازی خواهد شد تا در "سال رونق تولید" شاهد شکوفایی صنایع و اشتغال جوانان توانمند ایرانی باشیم.

شایان ذکر است انجام این پروژه با توجه به نقش مهم آن در عرصه نوآوری مرتبط با قطعات، مهندسی معکوس، تعمیرات و بازسازی قطعات و همچنین استفاده از توان تولید داخل، حدود 550 هزار دلار صرفه جویی برای این منطقه عملیاتی به همراه داشته است.

 
1398/2/29 يكشنبه 
 
نسخه قابل چاپبازگشت
تصاویر :
 
..
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 
بيشتر
 
  • ارسال به دوستان
  • آمار بازدید
    تعداد بازدید از سایت: 157326474
    تعداد بازدید این صفحه: 916321
    در امروز: 24406

نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 


مجری سایت : شرکت سیگما