اوقات شرعي

True
التماس دعا
آب و هواي انتخابي
در حال لود آب و هواwaiting
انتصابات
انتصاب سرپرست تاسیسات تقویت فشار گاز شهید مصطفوی 
 طی حکمی از سوی مهندس مرادی معاونت عملیات تاسیسات، ابراهیم برفی به عنوان سرپرست تاسیسات تقویت فشار گاز شهید مصطفوی منطقه یک عملیات انتقال گاز منصوب گردید.
1393/1/19 سه‌شنبه
....
انتصاب سرپرست تاسيسات تقويت فشار گاز شهيد محمدي 

طی حکمی از سوی مهندس مرادی معاونت عملیات تاسیسات ، غلامرضا ابدالی به عنوان سرپرست تاسيسات تقويت فشار گاز شهيد محمدي منطقه یک عملیات انتقال گاز منصوب گردید.


انتصاب سرپرست تاسيسات تقويت فشار گاز شهيد محمدي

طی حکمی از سوی مهندس مرادی معاونت عملیات تاسیسات، غلامرضا ابدالی به عنوان سرپرست تاسيسات تقويت فشار گاز شهيد محمدي منطقه یک عملیات انتقال گاز منصوب گردید.

متن کامل این حکم به شرح ذیل می باشد :

 

جناب آقای غلامرضا ابدالی

با توجه به تعهد، شایستگی و تجارب جنابعالی، از تاریخ صدور این حکم به عنوان سرپرست تاسيسات تقويت فشار گاز شهيد محمدی منصوب می شوید، امید است با اتکال به نیروی لایزال الهی و بهره مندی از پتانسیل همکاران متعهد و تلاشگر و با تجربه در پیشبرد اهداف شرکت موفق و موید باشید.

 

و من ا... التوفیق

جمشید مرادی بیرگانی

معاونت عملیات تاسیسات تقویت فشار گاز

 

 

1393/1/19 سه‌شنبه
....
انتصاب رئيس امور بهداشت، ايمني، محيط زيست و پدافند غيرعامل 

طی حکمی از سوی مهندس کوتکی مدیر منطقه یک عملیات انتقال گاز، خسرو بهمئی به عنوان رئیس امور بهداشت، ایمنی، محیط زیست و پدافند غیرعامل منطقه یک عملیات انتقال گاز منصوب گردید.


انتصاب رئیس امور بهداشت، ایمنی، محیط زیست و پدافند غیرعامل منطقه یک عملیات انتقال گاز

طی حکمی از سوی مهندس کوتکی مدیر منطقه یک عملیات انتقال گاز، خسرو بهمئی به عنوان رئیس امور بهداشت، ایمنی، محیط زیست و پدافند غیرعامل منطقه یک عملیات انتقال گاز منصوب گردید.

متن کامل این حکم به شرح ذیل می باشد:

جناب آقای خسرو بهمئی

پیرو حکم شماره گ110 / 0100 / 6076 مورخ 09 /07 /91 و نظر به مراتب تعهد و تجارب ارزشمند جنابعالی در واحدهای عملیاتی، به موجب این حکم به عنوان " رئیس امور بهداشت، ایمنی، محیط زیست و پدافند غیرعامل" منصوب می گردید. امید است با اتکال به نیروی لایزال الهی و بهره مندی از همکاری صمیمانه کارکنان محترم در امور محوله موفق و موید باشید.

 

ومن ا... التوفیق

عبدالحسین کوتکی

مدیر منطقه

 

 

1392/11/16 چهارشنبه
....
انتصاب رئيس خدمات مهندسی 

طی حکمی از سوی مهندس کوتکی مدیر منطقه یک عملیات انتقال گاز ، هوشنگ سیاهی به عنوان رئیس خدمات مهندسی منطقه منصوب گردید.


انتصاب رئیس خدمات مهندسی منطقه یک عملیات انتقال گاز

طی حکمی از سوی مهندس کوتکی مدیر منطقه یک عملیات انتقال گاز ، هوشنگ سیاهی به عنوان رئیس خدمات مهندسی منطقه منصوب گردید.

متن کامل این حکم به شرح ذیل می باشد:

جناب آقای هوشنگ سیاهی

با عنایت به مراتب تعهد و تجارب ارزشمند جنابعالی در واحدهای عملیاتی ، به موجب این حکم به عنوان رئیس خدمات مهندسی منصوب می گردید. امید است با اتکال به نیروی لایزال الهی و بهره مندی از همکاری صمیمانه کارکنان محترم در امور محوله موفق و موید باشید.

                                                                                            و من ا... التوفیق

                                                                                          عبدالحسین کوتکی

                                                                                              مدیر منطقه

 

 

 

1392/9/13 چهارشنبه
....
انتصاب رئيس تعميرات اساسي و اضطراري 

انتصاب رئیس تعمیرات اساسی و اضطراری                                                 


انتصاب رئیس تعمیرات اساسی و اضطراری منطقه یک عملیات انتقال گاز

طی حکمی از سوی مهندس مرادی معاونت عملیات تاسیسات ، داریوش ایرانپور به عنوان رئیس تعمیرات اساسی و اضطراری منطقه یک عملیات انتقال گاز منصوب گردید.

به گزارش روابط عمومی منطقه یک عملیات انتقال گاز و به نقل از خازنی رئیس روابط عمومی ، مهندس مرادی معاونت عملیات تاسیسات طی حکمی مهندس ایرانپور را با حفظ سمت سرپرستی تاسیسات تقویت فشار گاز بید بلند به عنوان رئیس تعمیرات اساسی و اضطراری منطقه منصوب نمود.

خازنی گفت : طی مراسمی و در جلسه عملیاتی منطقه که با حضور روسای تاسیسات تقویت فشار گاز و اعضاء هیات رئیسه برگزار گردید مهندس ایرانپور حکم انتصاب خود را دریافت کرد.

در این جلسه مهندس کوتکی ضمن عرض تبریک به آقای ایرانپور از همه واحدها و روسای تاسیسات خواستند منبعد همکاری و همدلی بیشتری با واحد تعمیرات اساسی و اضطراری منطقه داشته باشند.

در پایان نیز آقای ایرانپور ضمن تشکر از مهندس مرادی و مهندس کوتکی به خاطر حسن نیت و اعتماد آنها گفت : انشاا... با همکاری و همراهی با تمامی واحدهای منطقه بتوانیم این بار سنگین را به سر منزل مقصود برسانیم و برنامه ریزی جامع و کاملی را در نگهداشت تاسیسات منطقه طرح ریزی نمائیم.

1392/8/18 شنبه
....
انتصاب رئيس حراست 

انتصاب رئیس حراست منطقه یک

جناب آقای محمد شفیع بوستان افروز
نظر به مراتب تعهد، شایستگی و تجارب ارزشمند جنابعالی بموجب این حکم بمدت دوسال بعنوان رئیس حراست منطقه یک عملیات انتقال گاز منصوب می گردید...


انتصاب رئیس حراست منطقه یک

جناب آقای محمد شفیع بوستان افروز

نظر به مراتب تعهد ، شایستگی و تجارب ارزشمند جنابعالی بموجب این حکم بمدت دو سال به عنوان رئیس حراست منطقه یک عملیات انتقال گاز منصوب می گردید. امید است در جهت تحقق اهداف کلان سند چشم انداز سازمان حراست با در نظر گرفتن اولویت های ذیل بیش از پیش موفق باشید.

  1. رعایت تقوی الهی و تلاش لازم برای افزایش عنصر معنویت در فرآیند فعالیت های حراست.

  2. رعایت حریم خصوصی افراد و تلاش برای حفظ آبرو و اسرار کارکنان.

  3. تلاش در جهت حفاظت از اسناد و مدارک تاسیسات و اماکن با استفاده از فن آوری های جدید .

  4. شناسایی نقاط قوت ، فرصت ، تهدیدات و آسیب ها.

  5. تلاش در جهت ارتقای سطح دانش، تخصص وبصیرت کارکنان حراست و توجیهات حفاظتی کارکنان با استفاده از برترین روشهای علمی و آموزشی.

  6. اطلاع رسانی به موقع اخبار و گزارشات.

 

                                و من ا... التوفیق                              و من ا... التوفیق

                                  احمد انصاری                               عبدالحسین کوتکی

                  رئیس حراست شرکت انتقال گازایران        مدیر منطقه یک عملیات انتقال گاز

 

1391/9/13 دوشنبه
....
انتصاب معاونت عمليات ايستگاهها 

جناب آقای جمشید مرادی

پیرو حکم شماره گ2127/0100/110 مورخ 91/2/16 ، باعنایت به مراتب تعهد، شایستگی و تجارب ارزشمند جنابعالی، به موجب این حکم به عنوان "معاونت عملیات ایستگاهها" منصوب می گردید. امید است با اتکال به نیروی لایزال الهی و بهره مندی از همکاری صمیمانه کارکنان محترم در ...


جناب آقای جمشید مرادی

پیرو حکم شماره گ2127/0100/110 مورخ 91/2/16 ، با عنایت به مراتب تعهد ، شایستگی و تجارب ارزشمند جنابعالی ، به موجب این حکم به عنوان " معاونت عملیات ایستگاهها " منصوب می گردید. امید است با اتکال به نیروی لایزال الهی و بهره مندی از همکاری صمیمانه کارکنان محترم در امور محوله موفق و موید باشید.

و من ا... التوفیق

عبدالحسین کوتکی

مدیر منطقه

 

1391/7/24 دوشنبه
....
انتصاب سرپرست تعميرات اساسي 
  به گزارش روابط عمومی منطقه یک نعمت اله سلیمی طی حکمی از سوی مرادی سرپرست معاونت عملیات تاسیسات تقویت فشار به عنوان سرپرست تعمیرات اساسی و اضطراری ...
1391/6/12 يكشنبه
....
انتصابات جديد در منطقه يک عمليات انتقال گاز  
 انتصابات جديد در منطقه يک عمليات انتقال گاز

                       

 به گزارش روابط عمومي منطقه يک عمليات انتقال گاز روز دو شنبه مورخ 1/6/89 طي حکمي از سوي مهندس کوتکي سرپرست منطقه يک ،،آقايان ...


                                   

 به گزارش روابط عمومي منطقه يک عمليات انتقال گاز روز دو شنبه مورخ 1/6/89 طي حکمي از سوي مهندس کوتکي سرپرست منطقه يک ،آقايان حيدرقلي مولوي و محمد شفيع بوستان افروز به عنوان رئيس تأسيسات شهيد آتش پنجه و سرپرست تأسيسات شهيد مکونديفر منصوب شدند. مهندس کوتکي ضمن آرزوي موفقيت براي رئيس و سرپرست جديد اين تأسيسات از زحمات جناب آقاي حبيب اله پورحميد که رياست تأسيسات شهيد آتش پنجه را  بر عهده داشتند و به افتخار بازنشستگي نائل آمدند تشکر و قدرداني نمود.

1389/6/9 سه‌شنبه
....
انتصاب سرپرست امور مهندسي و خدمات فني منطقه يک عمليات انتقال گاز 
 انتصاب سرپرست امور مهندسي و خدمات فني  منطقه يک عمليات انتقال گاز
به گزارش روابط عمومي منطقه يک روز چهار شنبه مورخ 20/5/89 طي حکمي از سوي مهندس کوتکي سرپرست منطقه آقاي کوروش گلاب لي  به عنوان سرپرست امور مهندسي و خدمات فني  منطقه يک عمليات انتقال گاز منصوب گرديد. 

 

به گزارش روابط عمومي منطقه يک روز چهار شنبه مورخ 20/5/89 طي حکمي از سوي مهندس کوتکي سرپرست منطقه آقاي کوروش گلاب لي  به عنوان سرپرست امور مهندسي و خدمات فني  منطقه يک عمليات انتقال گاز منصوب گرديد. مهندس کوتکي در اين حکم  ضمن معرفي سرپرست جديد امور مهندسي و خدمات فني و آرزوي توفيق در امور محوله براي ايشان ،از زحمات آقاي کيخسرو باقري  در زمان تصدي اين مسئوليت تشکر و قدرداني نمود.

1389/5/23 شنبه
....
انتصاب سرپرست امور مالي منطقه يک عمليات انتقال گاز 
 انتصاب سرپرست امور مالي منطقه يک عمليات انتقال گاز
به گزارش روابط عمومي منطقه يک روز شنبه مورخ 9/5/89 طي حکمي از سوي مهندس کوتکي سرپرست منطقه آقاي رحمت ا... شوريده ...


 به گزارش روابط عمومي منطقه يک روز شنبه مورخ 9/5/89 طي حکمي از سوي مهندس کوتکي سرپرست منطقه آقاي رحمت ا... شوريده به عنوان سرپرست امور مالي منطقه يک عمليات انتقال گاز منصوب گرديد. مهندس کوتکي در اين جلسه ضمن معرفي سرپرست جديد امور مالي و آرزوي توفيق در امور محوله براي ايشان ،از زحمات آقاي عبدا... رحمانپور  در زمان تصدي اين مسئوليت تشکر و قدرداني نمود.

1389/5/9 شنبه
....
 


مجری سایت : شرکت سیگما