اوقات شرعي

True
التماس دعا
آب و هواي انتخابي
در حال لود آب و هواwaiting
تشکر و تسلیت
پيام تبريک نوروزي مدير 90 

بسم الله الرحمن الرحيم

با سرود يا مقلب القـلوب و الابصار و يـا محول  الحـول و الاحوال به استقبال بـهـار مي رويم.

ايمان داريم اوكه مدبرالليل و النهار است، نداي حول حالنا الي احسن الحال ماراخواهدشنيد.

بهار گل افشان به همراه خود طراوت ، نشاط و شادماني را هديه مي آورد و زمزمه هاي ناب زندگي ، راز خلقت ، شكوه طبيعت ، پالايش روان و خود انديشي در بهار تجلي مي يابد. سال جديد نيز در گهواره مفتون كننده و شيداي طبيعت با فصل بهار آغاز مي شود. ذهن تسخير دل مي شود و نيروهاي شگرف زنگارهاي فكر و روح را صيقل مي دهد و انسان احساس دگرگوني و نو شدن مي كند.

 


 بسم الله الرحمن الرحيم
با سرود يا مقلب القـلوب و الابصار و يـا محول  الحـول و الاحوال به استقبال بـهـار مي رويم.

ايمان داريم اوكه مدبرالليل و النهار است، نداي حول حالنا الي احسن الحال ماراخواهدشنيد.

 همکاران گرامي

بهار گل افشان به همراه خود طراوت ، نشاط و شادماني را هديه مي آورد و زمزمه هاي ناب زندگي ، راز خلقت ، شكوه طبيعت ، پالايش روان و خود انديشي در بهار تجلي مي يابد. سال جديد نيز در گهواره مفتون كننده و شيداي طبيعت با فصل بهار آغاز مي شود. ذهن تسخير دل مي شود و نيروهاي شگرف زنگارهاي فكر و روح را صيقل مي دهد و انسان احساس دگرگوني و نو شدن مي كند.پيام مشترك بهار ، نو شدن و بازآفريني براي طبيعت و انسان است.بهار اين زبان گوياي خدواندي به انسان مي آموزد كه رمز ماندگاري و رستگاري او در عرصه هستي ، منوط به تغيير و تحول ، تلاش و پويايي ، خلاقيت و انديشه ورزي، نوخواهي و نو انديشي است.

خداوند سبحان را شاكرم كه فرصتي فراهم گرديد تا در سنگر جديدي در منطقه يك عمليات انتقال گاز آموزه هاي علمي و تجربيات خويش را در راستاي تعالي و اعتلاي منطقه بكار بسته و گامهاي شايان توجهي را بردارم.

در سال جاري انجام اقدامات اساسي و برنامه ريزي شده ، جذب صد درصدي بودجه هاي عمراني، راه اندازي الكتروكمپرسورهاي تاسيسات شهيد محمدي ، كاهش صددرصدي گازهاي سوزانده شده و نيز رشد محسوس گازهاي جمع آوري شده و انتقال داده شده وتمديد گواهينامهIMS، اخذ گواهينامه اهتمام به كيفيت درهفتمين جايزه ملي كيفيت، اخذ گواهينامه تعهد به تعالي سازماني در هشتمين دوره جايزه ملي بهره وري و تعالي سازماني و اخذ گواهينامه هاي ANSI/MSE 2000 : 2008 و EN 16001 : 2009 مديريت انرژي با استعانت از خداوند متعال ، حمايت هاي بيدريغ مديرعامل محترم شركت انتقال گاز ايران، مديران ستادي ، هيات رييسه و همچنين جديت و تلاش هاي بي وقفه همكارانم ، تحقق يافته است.و اكنون در سرآغاز بهاري دوباره مخلص كلام و حسن ختام باز وامي است از خواجه شيراز ، لسان الغيب به آن امـيد كه سـال 1390 هجري خورشيدي سـالي فـرخنده و پـربـار ، توام با صحت و سلامتي بر همكاران گرامي و خانواده هاي محترمتان باشد.

شكر آن را كه دگر بار رسيدي به بهار  

                                بيخ نيکي بنشان و ره تحقيق بجوي       

  

                                                                                                           

                                                                                                                                                                                   

 
1389/12/28 شنبه 
 
نسخه قابل چاپبازگشت
..
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 
 


مجری سایت : شرکت سیگما