اوقات شرعي

True
التماس دعا
آب و هواي انتخابي
در حال لود آب و هواwaiting
دیدار و بازدید
بازديد مديرعامل و هيئت رئيسه شرکت ملي گاز ايران از منطقه 

مهندس عراقی مدیر عامل محترم شرکت ملی گاز ایران و هیأت همراه روز چهارشنبه 10 اردیبهشت از منطقه یک عملیات انتقال گاز  بازدید به عمل آوردند.


بازدید مدیرعامل و هیئت رئیسه شرکت ملی گاز ایران از منطقه یک عملیات انتقال گاز

مهندس عراقی مدیر عامل محترم شرکت ملی گاز ایران و هیأت همراه روز چهارشنبه 10 اردیبهشت از منطقه یک عملیات انتقال گاز بازدید به عمل آوردند.

به گزارش روابط عمومی منطقه یک عملیات انتقال گاز ، مهندس حمیدرضا عراقی مدیر عامل محترم شرکت ملی گاز ایران و هیأت همراه روز چهارشنبه 10 اردیبهشت از منطقه یک عملیات انتقال گاز بازدید به عمل آوردند و در جمع مديران عملياتي و ستادي به ايراد سخن پرداختند.

در این دیدار ابتدا مهندس کوتکی مدیر منطقه ضمن خوش آمدگویی به معاون محترم وزیر و مدیرعامل شرکت ملی گاز و هیات همراه، به ارائه گزارش عملکرد منطقه یک عملیات انتقال گاز پرداختند. سپس مهندس عراقی ضمن تشکر از کلیه کارکنان و مدیران این منطقه با اشاره به شرایط خاص و اقلیمی استان خوزستان گفت: انتقال گاز در استان خوزستان از پیچیدگی و اهمیت زیادی برخوردار و کارکنان منطقه یک، تلاش زیادی برای انتقال و پایداری گاز در این منطقه انجام می دهند.

مهندس عراقی در ادامه بدلیل افزایش در انتقال گاز به میران 2.4 درصد نسبت به مدت مشابه در سال 91 از همه همکاران در منطقه یک تشکر و قدردانی نمودند و افزود: رشد 35 درصدی تزریق گاز به میادین نفتی از افتخارات سال گذشته منطقه یک بوده که بی سابقه و در خور تقدیر و تشکر از همه همکاران می باشد.

مهندس عراقی با اشاره بازنشستگی تعداد زیادی از کارکنان منطقه یک به عنوان قدیمی ترین منطقه عملیاتی گاز در کشور، جایگزینی نیروهای جوان در کنار نیروهای قدیمی را از نکات مهم و نیازمند توجه ویژه برشمرد.

این گزارش می افزاید: مهندس عراقی و هیئت همراه در ادامه این بازدید از ایستگاه های شهید کاوه پیشه و محل اتصال خط 6 سراسری و ایستگاه های شهید مصطفوی و شهید محمدی نیز بازدید نمودند.

 
1393/2/14 يكشنبه 
 
نسخه قابل چاپبازگشت
تصاویر :
 
..
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 
 


مجری سایت : شرکت سیگما