اوقات شرعي

True
التماس دعا
آب و هواي انتخابي
در حال لود آب و هواwaiting
دیدار و بازدید
بازديد معاون مديرعامل شرکت ملي گاز و مدير عامل شرکت انتقال گاز از منطقه يک عمليات انتقال گاز 

 

مهندس ثمری معاون عملیات شرکت ملی گاز ایران و مهندس امام مدیر عامل شرکت انتقال گاز ایران به اتفاق برخی از مدیران ستادی از منطقه یک عملیات انتقال گاز ایران بازدید و در نشستی به بررسی مسائل، مشکلات و ارائه راهکارهای لازم پرداختند.


بازدید معاون مدیرعامل شرکت ملی گاز و مدیر عامل شرکت انتقال گاز از منطقه یک عملیات انتقال گاز

مهندس ثمری معاون عملیات شرکت ملی گاز ایران و مهندس امام مدیر عامل شرکت انتقال گاز ایران به اتفاق برخی از مدیران ستادی از منطقه یک عملیات انتقال گاز ایران بازدید و در نشستی به بررسی مسائل، مشکلات و ارائه راهکارهای لازم پرداختند.

به گزارش روابط عمومی منطقه یک در ابتدا مهندس کوتکی ضمن خیر مقدم به معاون عملیات شرکت ملی گاز ایران (مهندس ثمری) و مدیر عامل شرکت انتقال گاز ایران (مهندس امام) در خصوص اقدامات انجام شده در سطح منطقه طی 5 ماه گذشته به بیان صحبت پرداخت و گفت: تمامی اقدامات انجام شده در جهت تداوم و انتقال پایدار و ایمن گاز و طبق برنامه ریزی های صورت گرفته قبلی بوده است که در این مدت کارهای بسیار بزرگی توسط همکاران عملیاتی منطقه به پایان رسیده و برخی از پروژه ها نیز طی روزهای آینده به اتمام می رسد.

مهندس کوتکی در ادامه گفت: در تاسیسات تقویت فشار گاز منطقه طبق زمانبندی انجام شده کارها به خوبی پیش می رود و در بعضی تاسیسات با توجه به برخی محدودیتهای عملیاتی فقط کارهای تعمیراتی ابتدایی انجام شده است.

کوتکی افزود: در بخش خطوط لوله انجام کارهای بسیار مهمی به پایان رسیده و برنامه ریزی لازم جهت انجام سایر کارها صورت پذیرفته است و انشاالله تا قبل از پیک مصرف گاز انجام خواهند شد.

کوتکی در ادامه ضمن تشکر و قدردانی از حمایت های صورت گرفته توسط مدیران ستادی به بیان برخی از مشکلات منطقه پرداختند و در این خصوص خواستار حمایت و کمک بیش از پیش مجموعه مدیران ستادی (انتقال گاز و ملی گاز) شدند.

در ادامه نشست مهندس ثمری معاون عملیات شرکت ملی گاز ایران ضمن تشکر و قدردانی از مدیر و کارکنان منطقه یک عملیات انتقال گاز بابت کارهای مهم صورت گرفته، کارکردن در مناطق عملیات انتقال گاز علی الخصوص منطقه یک عملیات انتقال گاز را نمونه بارز جهاد برشمردند و گفت: مناطق عملیاتی اساس شکل گرفتن جهاد اقتصادی می باشند که هر چقدر این جبهه کاری بهتر و بیشتر به وظایف خود عمل کند تحقق شعار امسال نیز به نحو مطلوبتری صورت می پذیرد.

مهندس ثمری گفت: با توجه به قدمت بالای خطوط لوله و تاسیسات تقویت فشار گاز در این منطقه عملیاتی می بایست طرح جامع گاز خوزستان مجددا به شکل ویژه ای پیگیری و به نتیجه نهایی برسد تا دیگر شرکت ملی گاز ایران دغدغه ای در خصوص کسری گاز طبیعی در این استان زرخیز را نداشته باشد .

وی با توجه به تغییر ماهیت نوع گاز دریافتی در این منطقه عملیاتی که قبلا از شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب گرفته می شد و تنها مبدا تولید کننده گاز طبیعی در کشور بوده است و در حال حاضر و آینده نزدیک این استان یکی از وارد کننده های عمده گاز طبیعی جهت مصارف صنعتی و خانگی می باشد گفت: می بایست در طرح جامع خوزستان کلیه خطوط فعلی از هرحیث نوسازی شود تا افق 15 سال آینده استان با مشکلی مواجه نشود.

در ادامه جلسه مهندس امام مدیرعامل شرکت انتقال گاز ایران ضمن تشکر و قدردانی از همکاران خود در این منطقه عملیاتی گفت: با توجه به شناختی که نسبت به این منطقه وجود دارد می بایست برنامه ریزی اساسی و درستی را در ستاد شرکت انتقال گاز جهت انتقال پایدار و ایمن گاز را طرح ریزی نماییم و لازم است منطقه با هماهنگی ستاد تمامی برنامه ها و تصمیمات اتخاذ شده در این جلسه را به صورت مستمر و ماهیانه تا حصول نتیجه پیگیری نماید.

مهندس امام ضمن توجه ویژه همه مدیران و مسئولین شرکت انتقال گاز و ملی گاز ایران به مقوله منابع انسانی افزود: همه ما می بایست در جهت تعالی سازمانی و بهبود مستمر و کرامت انسانی گام برداریم و از حواشی پرهیز کنیم و به عملیات و انتقال پایدار و ایمن گاز که همانا هدف اصلی شرکت انتقال ایران است بپردازیم.

در پایان جلسه نیز تصمیمات مهمی علی الخصوص در مورد طرح جامع گاز استان اتخاذ گردید و مقرر شد مدیر و مسئولین منطقه با همکاری و هماهنگی مدیران ستادی برنامه ریزی لازم را جهت تحقق همه آنها انجام دهند.

در این دو روز مهندس ثمری و مهندس امام از تاسیسات تقویت فشار گاز شهید بیدبلند، شهید مصطفوی، شهید محمدی و شیرخانه های بین راهی و پالایشگاه گاز بیدبلند بازدید و از نزدیک با مشکلات و مسائل مهم کارکنان و تاسیسات آشنا شدند و دستورات لازم را صادر نمودند.

شایان ذکر است در این جلسه که با حضور مهندس پوررضا مدیرعامل شرکت پالایش گاز بیدبلند انجام گرفت مهندس ثمری در خصوص تعاملات و ارتباطات فی مابین و رفع مشکلات بین این دو شرکت دستورات لازم را صادر نمودند و گفت: همه می بایست در جهت نیل به اهداف مورد نظر ستاد ملی گاز ایران که قبلا به دو شرکت ابلاغ گردید گام بردارند که هر دو مدیر نیز در این خصوص راههای حل مشکلات را بررسی و به نتیجه لازم جهت رفع مشکل کارکنان ساکن شهرک مسکونی میانکوه رسیدند.

 
1393/6/15 شنبه 
 
نسخه قابل چاپبازگشت
تصاویر :
 
..
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 
 


مجری سایت : شرکت سیگما