اوقات شرعي

True
التماس دعا
آب و هواي انتخابي
در حال لود آب و هواwaiting
دیدار و بازدید
بازدید هیأت عالی بازرسی وزارت نفت از منطقه یک عملیات انتقال گاز 
مهندس عقیق مدیر کل بازرسی وزرات نفت بهمراه هیأت عالی بازرسی این وزارتخانه از منطقه یک عملیات انتقال گاز بازدید و در جلسه ای بهمین منظور شرکت نمودند .  

به گزارش روابط عمومی منطقه یک عملیات انتقال گاز، هیأت عالی بازرسی وزارت نفت به سرپرستی آقای مهندس عقیق بمدت یک روز از این منطقه عملیاتی بازدید نمودند و در جلسه ای با حضور مدیر و اعضاء هیأت رئیسه شرکت نمودند .

مهندس بلالی ضمن عرض خیر مقدم به اعضاء هیأت عالی بازرسی وزارت نفت، گزارشی از اقدامات انجام شده و شرایط عملیاتی حاکم برمنطقه را به سمع و نظر حضار رساند و در خصوص مشکلات و معضلات مبتلابه در این منطقه عملیاتی ،خواستار کمک مدیران ستادی علی الخصوص مدیران بازرسی وزارت نفت شدند .

مهندس بلالی گفت در سال گذشته با توجه به اقدامات انجام شده شاهد رشد 6 درصدی حجم انتقال گاز بودیم که در مجموع بالغ بر 38 میلیارد متر مکعب گاز از این منطقه عملیاتی انتقال داده شد که یک رکورد محسوب می شود .

وی در ادامه افزود : با توجه به سیاست های کلی وزارت نفت در خصوص صیانت از مخازن نفتی،این منطقه عملیاتی در سال گذشته با افزایش 5 در صدی حجم گاز تزریقی به میادسن نفتی در مجموع بالغ بر 11.9 میلیارد متر مکعب گاز به میادین نفتی شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب تزریق نموده است که خود نیز یک رکورد محسوب می شود .

بلالی در ادامه گفت: در مدت یکسال گذشته اقدامات بسیار خوب و قابل توجهی در زمینه سلامت اداری و اجرایی شدن کامل آن در بدنه سیستم انجام شد که تعداد جلسات و دوره های برگزار شده گواه این مطلب می باشد که لازم است این شرایط با دقت بیشتری ادامه یابد .

مهندس بلالی در ادامه ضمن ارائه گزارشی کامل از کارهای انجام شده در زمینه سلامت اداری و مبارزه با گلوگاه های فساد از هیأت عالی بازرسی وزارت نفت خواستار کمک و حمایت بیشتری از این منطقه عملیاتی که قدیمی ترین منطقه در سطح شرکت ملی گاز ایران می باشد ، شد .

در ادامه مهندس عقیق مدیر کل بازرسی وزارت نفت ضمن تشکر و قدردانی از مهندس بلالی و مدیران و مسئولین منطقه یک عملیات انتقال گاز گفت  :گزارش ارائه شده توسط مهندس بلالی نشان میدهد که این منطقه عملیاتی کارهای بسیار خوبی را در زمینه سلامت اداری انجام داده است و با توجه به شناختی گه از مهندس بلالی دارم انتظاری غیر از این را نداشتیم و ان شاءا... با توجه به نگرش بسیار عالی ایشان که خود از مدیران بسیار خوب و سالم کشور هستند روز به روز در این زمینه شاهد شفافیت و رشد بیشتری باشیم .

شایان ذکر است در این جلسه تمامی مسئولین منطقه مشکلات خود در خصوص مسائل عملیاتی از قبیل مراحل پیمانسپاری و طولانی شدن آن و خرید قطعات و دیگر موارد مرتبط را عنوان نمودند و از هیأت عالی بازرسی وزارت نفت درخواست رسیدگی بیشتر نمودند .

 
1396/2/25 دوشنبه 
 
نسخه قابل چاپبازگشت
تصاویر :
 
..
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 
 


مجری سایت : شرکت سیگما