اوقات شرعي

True
التماس دعا
آب و هواي انتخابي
در حال لود آب و هواwaiting
دیدار و بازدید
ديدار نوروزي مدير و اعضاء هيئت رئيسه با کارکنان 

به مناسبت فرا رسیدن سال نو طی مراسمی مدیر و اعضا هیات رئیسه منطقه یک عملیات انتقال گاز با کارکنان منطقه دیدار نمودند.


دیدار نوروزی مدیر و اعضاء هیئت رئیسه با کارکنان

به مناسبت فرا رسیدن سال نو طی مراسمی مدیر و اعضا هیات رئیسه منطقه یک عملیات انتقال گاز با کارکنان منطقه دیدار نمودند .

به گزارش روابط عمومی منطقه یک عملیات انتقال و به نقل خازنی رئیس روابط عمومی در این مراسم پس از دید و بازدید مدیر منطقه با همکاران و تبریک سال نو، مهندس کوتکی گفت: با آغاز بهار و فرارسیدن عید باستانی نوروز و شروع کار و تلاش در سال جدید ، انشاا... در سایه همدلی، همکاری و تلاش مضاعف همه همکاران بهتر از سال گذشته در راستای خدمت رسانی به کشور اسلامیان گام برداریم .

در ادامه مهندس کوتکی افزود: انشاا... سال جدید که توسط رهبر معظم انقلاب سال اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی نامگذاری شده است ، نوید بخش آینده ای درخشان برای ایران سربلند باشد و شایسته است در شروع سال نو با یک برنامه ریزی مدون و جامع جهت خدمت رسانی به مردم شریف صادقانه تلاش کنیم.

وی تصریح کرد : علیرغم برخی مشکلات ، منطقه یک عملیات انتقال گاز در سالی که گذشت موفقیتهای بسیاری را به همراه داشت که جا دارد از تلاشها و همکاری های صورت گرفته توسط همه همکاران در منطقه تشکر و قدردانی نمایم.

مهندس کوتکی در پایان ضمن تاکید بر همدلی و اتحاد و داشتن صداقت در گفتار و کردار همه همکاران گفت: انشاا... بتوانیم در سال 93 با یاری پروردگار و سعی و کوشش همه خدمتگذاران در راستای اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی علی الخصوص تحقق شعار امسال گامهای بسیار موثری را برداریم.

لازم به ذکر است طی روزهای گذشته دید و بازدید نوروزی از همکاران شاغل در تاسیسات منطقه شهید محمدی و مصطفوی نیز صورت پذیرفت.

 

 
1393/1/19 سه‌شنبه 
 
نسخه قابل چاپبازگشت
تصاویر :
 
..
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 
 


مجری سایت : شرکت سیگما