اوقات شرعي

True
التماس دعا
آب و هواي انتخابي
در حال لود آب و هواwaiting
دیدار و بازدید
ديدار نوروزي مدير منطقه يک عمليات انتقال گاز با کارکنان سايت اداري  

دیدار نوروزی مدیر منطقه یک عملیات انتقال گاز با کارکنان سایت اداری

به مناسبت سال نو و طی مراسمی مدیر و اعضا هیات رئیسه منطقه یک عملیات انتقال گاز در محل نمازخانه ستاد اداری با کارکنان اداره مرکزی دیدار نمودند ...


دیدار نوروزی مدیر منطقه یک عملیات انتقال گاز با کارکنان سایت اداری

به مناسبت سال نو و طی مراسمی مدیر و اعضا هیات رئیسه منطقه یک عملیات انتقال گاز در محل نمازخانه ستاد اداری با کارکنان اداره مرکزی دیدار نمودند. به گزارش روابط عمومی منطقه یک شرکت انتقال گاز ایران در این مراسم پس از دید و بازدید مدیر منطقه با همکاران و تبریک سال نو ، مهندس کوتکی گفت : با آغاز بهار و فرارسیدن عید باستانی نوروز و شروع کار و تلاش در سال جدید ، انشاا... در سایه همدلی ، همکاری و تلاش مضاعف همه همکاران بهتر از سال گذشته در راستای خدمت رسانی به کشور اسلامیان گام برداریم .

مهندس کوتکی افزود : سال جدید که توسط رهبر معظم انقلاب سال حماسه سیاسی ، حماسه اقتصادی نامگذاری شده است ، انشاا... نوید بخش آینده ای درخشان برای ایران سربلند باشد و شایسته است در شروع سال نو با یک برنامه ریزی مدون و جامع جهت خدمت رسانی به مردم شریف صادقانه تلاش کنیم. وی تصریح کرد : علیرغم برخی مشکلات ، منطقه یک عملیات انتقال گاز در سالی که گذشت موفقیتهای بسیاری را به همراه داشت و با انتقال بیش از 27 میلیارد متر مکعب گاز در سال 91 بالغ بر 8 درصد افزایش انتقال گاز نسبت به سال 90 داشته که جا دارد از تلاشها و همکاری های صورت گرفته توسط همه همکاران در منطقه و ستاد شرکت انتقال گاز تشکر و قدردانی نمایم .

مهندس کوتکی در پایان گفت : انشاا... بتوانیم در سال 92 با یاری پروردگار و سعی و کوشش همه خدمتگذاران در راستای اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی علی الخصوص تحقق شعار امسال (حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی) گامهای بسیار موثری را برداریم .

 

 
1392/1/19 دوشنبه 
 
نسخه قابل چاپبازگشت
تصاویر :
 
..
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 
 


مجری سایت : شرکت سیگما