اوقات شرعي

True
التماس دعا
آب و هواي انتخابي
در حال لود آب و هواwaiting
دیدار و بازدید
بازديد مدير عامل شرکت انتقال گاز و هيئت همراه از منطقه يک عمليات انتقال گاز 

مهندس امام مدیر عامل شرکت انتقال گاز و هیأت همراه از منطقه یک عملیات انتقال گاز بازدید بعمل آوردند و در نشستی به بررسی مسائل، مشکلات و ارائه راهکارهای لازم پرداختند...


بازدید مدیر عامل شرکت انتقال گاز و هیئت همراه از منطقه یک عملیات انتقال گاز

مهندس امام مدیر عامل شرکت انتقال گاز و هیأت همراه از منطقه یک عملیات انتقال گاز بازدید بعمل آوردند و در نشستی به بررسی مسائل، مشکلات و ارائه راهکارهای لازم پرداختند.

به گزارش روابط عمومی منطقه یک عملیات انتقال گاز، مهندس امام مدیر عامل و هیأت همراه روز دوشنبه 5 آبان از منطقه بازدید و در نشستی مشترك با مدير و مسئولين به بررسي آخرين وضعيت فعاليت ها و برنامه ریزی های صورت گرفته و پیش روی سال جاری و سال 94 پرداختند.

مهندس کوتکی مدیر منطقه ضمن خوش آمدگویی به مدیرعامل شرکت انتقال گاز و هیات همراه، به ارائه گزارش عملکرد منطقه در سال جاری و برنامه ها و مشکلات پیش رو پرداخته و گفت: خوشبختانه امسال اکثر کارهای تعمیراتی و برنامه ریزی شده طبق برنامه زمان بندی انجام و شرایط لازم برای انتقال پایدار و ایمن از در پیک مصرف سالیانه مهیا گردید.

مهندس کوتکی در ادامه با توجه به شرایط حاکم بر تاسیسات تقویت فشار گاز منطقه و قدمت خطوط لوله و وجود تنگناها و چالش های عملیاتی جهت اورهال تاسیسات علی الخصوص واحدهای کلارک و توربین های تاسیسات شهید کاوه پیشه گفت: با توجه به مسائل طرح شده قبلی انتظار می رود در خصوص تامین قطعات یدکی جهت اورهال واحدها تسریع لازم صورت پذیرد تا ان شاء ا... توقفی بر روی واحدهای تاسیسات نداشته باشیم.

مهندس کوتکی گفت: با توجه به کارهای انجام شده بر روی واحدهای تاسیسات و خطوط لوله منطقه ان شاء ا... در فصل سرما و پیک مصرف گاز هیچگونه اختلالی در روند انتقال گاز از این منطقه عملیاتی را نداشته باشیم.

در پایان مهندس کوتکی از توجهات خاص معاونت محترم عملیات شرکت ملی گاز ایران و مدیرعامل محترم شرکت انتقال گاز و سایر مدیران ستادی به منطقه یک بویژه در خصوص پیگیری طرح جامع خوزستان تشکر و قدردانی نمودند.

در ادامه مهندس امام مدیر عامل شرکت انتقال گاز ضمن تشکر و قدردانی از مدیر و کارکنان منطقه بابت کارهای انجام شده در سطح منطقه در هفت ماه گذشته سال گفت: با توجه به ورود به ماههای سرد سال و افزایش تولید و مصرف گاز در سطح کشور و نیز وجود نیروهای کارآمد در منطقه انتظار می رود کارهای تعمیراتی باقیمانده بر روی واحدهای تاسیسات و خطوط لوله تا قبل از 15 آبان ماه جاری به اتمام برسد و ان شاء ا... هیچگونه اختلالی در روند تداوم انتقال گاز را در این منطقه عملیاتی شاهد نباشیم.

مهندس امام ضمن تاکید بر انضباط مالی توسط تمامی مناطق عملیاتی و پرهیز از اسراف و هرز روی بیت المال گفت: با عنایت به شرایط حاکم بر کشور عزیزمان و لزوم کاهش هزینه ها در سال جاری و آتی می بایست همه ما دست به دست هم دهیم و این دوره زمانی سخت را پشت سر بگذاریم و آینده ای روشن برای میهن اسلامیمان رقم بزنیم.

گفتني است در اين بازديد آقایان مهندس امام مديرعامل شركت انتقال گاز ايران، مهندس اسماعیلی مدیر توسعه منابع انسانی، مهندس قنواتی معاون مهندسی در امور ایستگاهها، مهندس مصدقی معاون مهندسی در امور خطوط لوله از همراهان مدير عامل شركت انتقال گاز بودند که پس از اتمام جلسه در مراسم عزای سرور و سالار شهیدان که در نمازخانه امور اداری منطقه یک برگزار گردیده بود، حضور یافته و همراه با سایر همکاران خود در منطقه یک عملیات انتقال گاز به عزاداری پرداختند.

شایان ذکر است مهندس امام و هیات همراه صیح روز سه شنبه 6 آبان ماه از خطوط لوله گاز اول، پنجم و ششم سراسری و تاسیسات تقویت فشار گاز شهید آتش پنجه بازدید نمودند.

 

 
1393/8/6 سه‌شنبه 
 
نسخه قابل چاپبازگشت
تصاویر :
 
..
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 
 


مجری سایت : شرکت سیگما