اوقات شرعي

True
التماس دعا
آب و هواي انتخابي
در حال لود آب و هواwaiting
دیدار و بازدید
بازديد مدير منطقه يک عمليات انتقال گاز از تاسيسات شهيد کاوه پيشه 

بازدید مدیر منطقه از تاسیسات شهید کاوه پیشه                                         


بازدید مدیر منطقه یک عملیات انتقال گاز از تاسیسات شهید کاوه پیشه

مهندس کوتکی و هیات همراه از تاسیسات تقویت فشار گاز شهید کاوه پیشه بازدید نمودند و با کارکنان این مجموعه عملیاتی دیدار حضوری داشتند.

به گزارش روابط عمومی منطقه یک عملیات انتقال گاز و به نقل از خازنی رئیس روابط عمومی در این دیدار دو ساعته مهندس کوتکی و هیات همراه از تمامی مجموعه تاسیسات تقویت فشار گاز بیدبلند بازدید نمودند و در جریان مسائل و تنگناهای پیش روی تاسیسات قرار گرفتند.

خازنی گفت : در این دیدار که همزمان با آغاز فصل سرد سال و لزوم مصرف بیشتر گاز انجام شد ، مدیر منطقه ضمن تشکر و قدردانی از زحمات پرسنل عملیاتی منطقه در زمان انجام تعمیرات بر روی تمامی واحدهای تاسیسات تقویت فشار گاز گفت : تاسیسات تقویت فشار گاز بید بلند یکی از مهمترین تاسیسات شرکت انتقال گاز در پایداری و تداوم انتقال گاز می باشد که همه ما می بایست در جهت پایداری بیشر آن گام برداریم.

وی ضمن تشکر و قدردانی از زحمات آقای ایران پور و پرسنل تاسیسات گفت : بی دلیل نیست که در طی دو سال گذشته کارمند نمونه منطقه از این تاسیسات انتخاب می شود ، چرا که همه پرسنل تاسیسات با مدیریت خوب آقای ایران پور توانستند در این سالها تاسیسات را نگهداری نمایند و اختلال در روند انتقال گاز ایجاد نگردد.

شایان ذکر است در این دیدار صمیمی همه پرسنل تاسیسات از نزدیک با مدیر دیدار و مشکلات خود را بیان نمودند و در خصوص هر مشکل مهندس کوتکی با ارائه توضیحات دستورات لازم را صادر نمودند.

 

 
1392/8/4 شنبه 
 
نسخه قابل چاپبازگشت
تصاویر :
 
..
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 
 


مجری سایت : شرکت سیگما