اوقات شرعي

True
التماس دعا
آب و هواي انتخابي
در حال لود آب و هواwaiting
دیدار و بازدید
بازديد مهندس کوتکي از پروژه تعميرات خط ً36 شهيد مصطفوي  

به منظور ارزیابی میزان آمادگی منطقه و خطوط انتقال گاز در فصول سرد سال، مهندس کوتکی مدیر منطقه یک به همراه هیات همراه از پروژه تعمیرات خط 36 اینچ  شهید مصطفوی بازدید به عمل آوردند ...


به منظور ارزیابی میزان آمادگی منطقه و خطوط انتقال گاز در فصول سرد سال ، مهندس کوتکی مدیر منطقه  یک به همراه هیات همراه از پروژه تعمیرات خط 36 اینچ شهید مصطفوی بازدید به عمل آوردند  به گزارش روابط عمومی منطقه یک  شرکت انتقال گاز ایران ، مهندس کوتکی به همراه هیات همراه از نزدیک از پروژه تعمیرات خط 36 اینچ شهید مصطفوی بازدید نمودند . مهندس کوتکی با تقدیر و تشکر از پرسنل خط لوله به ویژه کارکنان عملیاتی تلاشگر منطقه به لحاظ آمادگی در انتقال پایدار گاز در فصل سرد سال ، رهنمودهای لازم را یادآوری و دستورات لازم را در راستای اجرای بهتر و مطلوبتر طرحها و پروژه ها مورد  تاکید قرار دادند .

مهندس کوتکی در پایان ضمن اظهار امیدواری در خصوص وفاق و همدلی بیشتر بین مسئولین و کارکنان گفت : تلاش بر این است که همه در جهت رفع مشکلات کارکنان و خانواده های محترمشان گام برداشته و با ایجاد روحیه نشاط و خودباوری ، همدلی و تعامل بیشتر را در مجموعه منطقه افزایش دهیم. لازم به ذکر است خط 36 اینچ شهید مصطفوی نقش بسیار مهمی در تامین خوراک مجتمع های پتروشیمی ماهشهر را بر عهده دارد که با تعمیرات انجام شده بر روی این خط افزایش پایداری و تداوم انتقال گاز را برای منطقه ویژه ماهشهر را به همراه خواهد داشت .

 
1392/4/10 دوشنبه 
 
نسخه قابل چاپبازگشت
تصاویر :
 
..
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 
 


مجری سایت : شرکت سیگما