اوقات شرعي

True
التماس دعا
آب و هواي انتخابي
در حال لود آب و هواwaiting
دیدار و بازدید
ديدار مدير و هيات رئيسه منطقه يک عمليات انتقال گاز از خانواده کارکنان متوفي 

مهندس کوتکی به همراه بعضی از اعضاء هیات رئیسه منطقه ، با حضور در منازل کارکنان متوفی (مرحوم حیدرقلی مولوی ، مرحوم محمد موری غریب و مرحومه معصومیان) از نزدیک با خانواده آنان دیدار و گفتگو کردند.


مهندس کوتکی به همراه بعضی از اعضاء هیات رئیسه منطقه ، با حضور در منازل کارکنان متوفی (مرحوم حیدرقلی مولوی ، مرحوم محمد موری غریب و مرحومه معصومیان) از نزدیک با خانواده آنان دیدار و گفتگو کردند. به گزارش روابط عمومی منطقه یک عملیات انتقال گاز ، این دیدارها در راستای تکریم خانواده کارکنان متوفی و رسالت فرهنگی ، اجتماعی شرکت انجام گردید.

مهندس کوتکی با حضور در منزل مرحوم مولوی از ایشان به عنوان فردی تلاشگر ، سخت کوش و بسیار مومن و پایبند به اصول اسلامی و قاری قرآن یاد نمودند و از خداوند طلب مغفرت و رحمت واسعه را برای ایشان خواستار شدند. در ادامه خانواده مرحوم از مدیر و هیات همراه در خصوص همکاریها و همراهیهای صورت گرفته در طول مدت فوت مرحوم مولوی ، کمال تشکر و قدردانی را داشتند.

در ادامه مدیر و هیات رئیسه با حضور در منزل مرحوم موری غریب ، با خانواده ایشان به گفتگو پرداختند. در این دیدار مهندس کوتکی و همکاران با بیان خاطراتی از مرحوم ، یاد ایشان را زنده نموده و ایشان را فردی ساعی ، با اعتماد به نفس و کارگشا در حیطه انجام وظایف موله در واحد حمل و نقل دانستند و رحمت واسعه الهی را برای آن مرحوم خواستار شدند.

در پایان مدیر و هیات رئیسه با حضور در منزل مادری ، مرحومه معصومیان (از کارکنان مخابرات منطقه) ، از نزدیک با این خانواده دیدار نمودند. مهندس ضمن تسلیت به خانواده ایشان گفت مرحومه در ایام بیماری سختیها و رنجهای زیادی را متحمل شد که انشاء ا... خداوند رحمت بیکران خود را شامل روح آنمرحومه قرار دهد و از مادر ایشان که در ایام بیماری مرحومه زحمات زیادی را متحمل شدند ، تشکر و قدردانی نموده و از خداوند صبر و سلامتی برای ایشان خواستار شدند.

در تمامی دیدارها خانواده ای کارکنان متوفی از ابراز همدردی کلیه همکاران ، مدیر و مسئولین منطقه ، مدیرعامل شرکت انتقال گاز و مدیریتهای ستادی کمال تشکر و قدردانی را داشتند

 
1392/2/10 سه‌شنبه 
 
نسخه قابل چاپبازگشت
تصاویر :
 
..
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 
 


مجری سایت : شرکت سیگما