اوقات شرعي

True
التماس دعا
آب و هواي انتخابي
در حال لود آب و هواwaiting
دیدار و بازدید
بازديد مدير و هيات رئيسه منطقه از تاسيسات شهيد آتش پنجه 

همزمان با شروع فصل سرما و پیک مصرف سالیانه گاز در کشور و در راستای تکریم کارکنان ، مدیر و اعضاء هیئت رئیسه ضمن بازدید از تاسیسات تقویت فشار گاز شهید آتش پنجه جلسه عملیاتی هفتگی منطقه را در این تاسیسات برگزار نمودند.


بازدید مدیر و هیات رئیسه منطقه یک عملیات انتقال گاز از تاسیسات شهید آتش پنجه

همزمان با شروع فصل سرما و پیک مصرف سالیانه گاز در کشور و در راستای تکریم کارکنان ، مدیر و اعضاء هیئت رئیسه ضمن بازدید از تاسیسات تقویت فشار گاز شهید آتش پنجه (تنگ پیرزال) جلسه عملیاتی هفتگی منطقه را در این تاسیسات برگزار نمودند.

به گزارش روابط عمومی منطقه یک شرکت انتقال گاز ایران در این بازدید مهندس کوتکی ضمن تشکر و قدردانی از زحمات پرسنل تاسیسات و نیز گروههای تعمیراتی واحد تعمیرات اساسی اضطراری منطقه گفت : تاسیسات تنگ پیرزال از تاسیسات خیلی مهم و استراتژی منطقه در فصل پیک مصرف سالانه می باشد که نقش بسیار مهمی در توازن گاز کشور را دارد و می بایست همه در نگهداشت وآماده بکار بودن آن تلاش نماییم تا اختلالی در روند انتقال گاز پیش نیایید .

در ادامه بازدید مهندس مرادی معاونت عملیات تاسیسات به تشریح کارهای انجام شده در سطح تاسیسات تقویت فشار گاز تنگ پیرزال پرداختند و گفت : با توجه به اهمیت این تاسیسات و براساس برنامه زمان بندی ارائه شده ، از ابتدای سال جاری تمامی کنترلها و تعمیرات لازم بر روی واحدهای تاسیسات انجام گردید و با انجام تعمیرات اساسی واحد 4 تنگ پیرزال و آماده به کار بودن تمامی واحدها قابلیت اطمینان را بالا برده و هم اکنون با سه واحد در حال کار تداوم انتقال گاز را در منطقه شاهد هستیم .

مهندس مرادی ابراز امیدواری نمود که با توجه به کارهای انجام شده و شرایط کاری فراهم شده ، در سطح پرسنل تعمیراتی منطقه در این تاسیسات و دیگر تاسیسات منطقه انشاا... تا پایان پیک مصرف سالیانه هیچگونه توقفی را در تاسیسات شاهد نباشیم .

در پایان مهندس کوتکی و هیات همراه از نزدیک و در دیداری چهره به چهره با کارکنان در خصوص مسائل و مشکلات کارکنان علی الخصوص استراحتگاه تنگ پیرزال به تبادل نظر پرداختند و دستورات لازم را در هر مقوله به واحدهای ذیربط صادر نمودند .

 
1392/9/30 شنبه 
 
نسخه قابل چاپبازگشت
تصاویر :
 
..
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 
 


مجری سایت : شرکت سیگما