اوقات شرعي

True
التماس دعا
آب و هواي انتخابي
در حال لود آب و هواwaiting
فرهنگی
به مناسبت نيمه شعبان آسمان ميانکوه در منطقه يک عمليات انتقال گاز نور افشاني شد 

به مناسبت سالروز میلاد یگانه منجی عالم بشریت حضرت مهدی (عج)، در ساعت 21 روز پنجشنبه مورخ 22 خرداد آسمان میانکوه در منطقه یک عملیات انتقال گاز نور افشانی گردید.


به مناسبت نیمه شعبان آسمان میانکوه در منطقه یک عملیات انتقال گاز نور افشانی شد

به مناسبت سالروز میلاد یگانه منجی عالم بشریت حضرت مهدی(عج)، در ساعت 21 روز پنجشنبه مورخ 22 خرداد آسمان میانکوه در منطقه یک عملیات انتقال گاز نور افشانی گردید.

به گزارش روابط عمومی منطقه یک عملیات انتقال کاز و به نقل از بهزاد آقایی فرمانده بسیج، مراسم نورافشانی با حضور مدیر، مسئولین، کارکنان و ساکنین شهرک مسکونی میانکوه به مناسبت سالروز میلاد حضرت مهدی(عج) در محوطه پارکینگ ستاد اداری به اجرا در آمد.

آقایی ضمن تبریک به مناسبت نیمه شعبان و میلاد امام زمان(عج) اظهار داشت: این مراسم با اجرای برنامه های متنوع شامل نور افشانی، اجرای موسیقی محلی و مسابقه همراه بود و خوشبختانه مورد رضایت کارکنان و خانواده های محترمشان و اهالی محترم میانکوه قرار گرفت.

آقایی در ادامه افزود: با توجه به دغدغه‌های مقام معظم رهبری در خصوص فرهنگ، مدیر و مسئولین منطقه مقوله فرهنگ و کارهای فرهنگی را مورد توجه خاص خود قرار داده و در سال 93 به پیروی از منویات مقام معظم رهبری کارهای خوبی در زمینه فرهنگی پیش‌بینی نموده اند.

آقایی در پایان ضمن تشکر و قدردانی از حمایتهای مدیر منطقه، همکاری تمامی ادارات و مردم شریف میانکوه از خداوند منان برای همگان آرزوی سلامتی و توفیق روز افزون نمود.

لازم به ذکر است پایگاه مقاومت بسیج شهید مصطفوی با برپایی ایستگاه صلواتی از کلیه عزیزان پذیرایی به عمل آورد.

 

 
1393/3/26 دوشنبه 
 
نسخه قابل چاپبازگشت
تصاویر :
 
..
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 
 


مجری سایت : شرکت سیگما