اوقات شرعي

True
التماس دعا
آب و هواي انتخابي
در حال لود آب و هواwaiting
انتصابات
انتصاب رئيس تعميرات اساسي و اضطراري 

انتصاب رئیس تعمیرات اساسی و اضطراری                                                 


انتصاب رئیس تعمیرات اساسی و اضطراری منطقه یک عملیات انتقال گاز

طی حکمی از سوی مهندس مرادی معاونت عملیات تاسیسات ، داریوش ایرانپور به عنوان رئیس تعمیرات اساسی و اضطراری منطقه یک عملیات انتقال گاز منصوب گردید.

به گزارش روابط عمومی منطقه یک عملیات انتقال گاز و به نقل از خازنی رئیس روابط عمومی ، مهندس مرادی معاونت عملیات تاسیسات طی حکمی مهندس ایرانپور را با حفظ سمت سرپرستی تاسیسات تقویت فشار گاز بید بلند به عنوان رئیس تعمیرات اساسی و اضطراری منطقه منصوب نمود.

خازنی گفت : طی مراسمی و در جلسه عملیاتی منطقه که با حضور روسای تاسیسات تقویت فشار گاز و اعضاء هیات رئیسه برگزار گردید مهندس ایرانپور حکم انتصاب خود را دریافت کرد.

در این جلسه مهندس کوتکی ضمن عرض تبریک به آقای ایرانپور از همه واحدها و روسای تاسیسات خواستند منبعد همکاری و همدلی بیشتری با واحد تعمیرات اساسی و اضطراری منطقه داشته باشند.

در پایان نیز آقای ایرانپور ضمن تشکر از مهندس مرادی و مهندس کوتکی به خاطر حسن نیت و اعتماد آنها گفت : انشاا... با همکاری و همراهی با تمامی واحدهای منطقه بتوانیم این بار سنگین را به سر منزل مقصود برسانیم و برنامه ریزی جامع و کاملی را در نگهداشت تاسیسات منطقه طرح ریزی نمائیم.

 
1392/8/18 شنبه 
 
نسخه قابل چاپبازگشت
تصاویر :
 
..
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 
 


مجری سایت : شرکت سیگما