اوقات شرعي

True
التماس دعا
آب و هواي انتخابي
در حال لود آب و هواwaiting
مراسمات و مناسبت ها
گراميداشت سالروز شهادت امام موسي کاظم(ع) در منطقه يک عمليات انتقال گاز 

مراسم سوگواري سالروز شهادت امام موسی کاظم (ع) با حضور جمعي از مسئولین، كاركنان و ارادتمندان اهل بيت عصمت و طهارت(ع) در نماز خانه امور اداری منطقه یک عملیات انتقال گاز برگزار گردید.


گرامیداشت سالروز شهادت امام موسی کاظم(ع) در منطقه یک عملیات انتقال گاز

مراسم سوگواري سالروز شهادت امام موسی کاظم(ع) با حضور جمعي از مسئولین، كاركنان و ارادتمندان اهل بيت عصمت و طهارت(ع) در نماز خانه امور اداری منطقه یک عملیات انتقال گاز برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومي منطقه يک انتقال گاز و به نقل از خازنی رئیس روابط عمومی در روز یکشنبه مورخ 4خرداد ماه مصادف با شهادت هفتمين اختر تابناک امامت و ولايت حضرت امام موسي کاظم (ع) با حضور جمعي از مسئولین، كاركنان و ارادتمندان اهل بيت عصمت و طهارت(ع) در نماز خانه امور اداری منطقه یک عملیات انتقال گاز برگزار گردید.

خازنی افزود: در اين مراسم که با استقبال همکاران همراه بود پس از اقامه نماز ظهر و عصر حجت الاسلام و المسلمين منصوری به بيان خصوصيات اخلاقي و ويژگيهاي امام موسي کاظم (ع) پرداختند و بر اين نکته تأکيد کردند که براي رسيدن به رضاي خدا وموفقيت بايد رفتار و منش ائمه اطهار عليهم السلام در تمام عرصه هاي زندگي الگوي همه ما باشد .مراسم سوگواری با مداحی و روضه خوانی به پایان رسید.

 
1393/3/4 يكشنبه 
 
نسخه قابل چاپبازگشت
تصاویر :
 
..
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 
 


مجری سایت : شرکت سیگما