اوقات شرعي

True
التماس دعا
آب و هواي انتخابي
در حال لود آب و هواwaiting
مراسمات و مناسبت ها
نور افشاني بمناسبت سالروز پيروزي انقلاب اسلامي 

به مناسبت سالروز پیروزی انقلاب اسلامی در ساعت 21 با بانگ الله‌اکبر مردم ولایت‌ مدار، آسمان میانکوه در منطقه یک عملیات انتقال گاز نور افشانی گردید.


نور افشانی بمناسبت سالروز پیروزی انقلاب اسلامی در منطقه یک عملیات انتقال گاز

به مناسبت سالروز پیروزی انقلاب اسلامی در ساعت 21 با بانگ الله‌اکبر مردم ولایت‌ مدار، آسمان میانکوه در منطقه یک عملیات انتقال گاز نور افشانی گردید .

به گزارش روابط عمومی منطقه یک عملیات انتقال کاز و به نقل از بهزاد آقایی فرمانده بسیج، این نورافشانی در ساعت 21 با بانگ الله‌اکبر مردم ولایت‌ مدار میانکوه به یاد روزهای مبارزه با رژیم منحوس پهلوی و آغاز سی و ششمین سال پیروزی انقلاب اسلامی در محوطه پارکینگ ستاد اداری به اجرا در آمد.

آقایی افزود: در طی این مراسم که با حضور پرشور کارکنان و خانواده های محترمشان و اهالی محترم میانکوه همراه بود با برپایی ایستگاه صلواتی از کلیه عزیزان پذیرایی گردید و با پخش آهنگ های خاطره انگیز دوران پیروزی انقلاب اسلامی حال و هوای آن روزهای بیاد ماندنی در ذهن ها تداعی گردید و حاضرین با شور و شعف به همخوانی با آهنگ های پخش شده پرداختند.

آقایی در پایان ضمن تشکر و قدردانی از حمایتهای مدیر منطقه ، همکاری تمامی ادارات و مردم شریف میانکوه از خداوند منان برای همگان آرزوی سلامتی و توفیق روز افزون نمود.

 

 
1392/11/23 چهارشنبه 
 
نسخه قابل چاپبازگشت
تصاویر :
 
..
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 
 


مجری سایت : شرکت سیگما