اوقات شرعي

True
التماس دعا
آب و هواي انتخابي
در حال لود آب و هواwaiting
مراسمات و مناسبت ها
گراميداشت هفته دفاع مقدس در منطقه يک عمليات انتقال گاز 

مراسم گرامیداشت هفته دفاع مقدس با حضور سرهنگ بابلی شعار فرمانده سپاه ناحيه امیدیه در نمازخانه امور اداری منطقه یک عملیات انتقال گاز برگزار گردید.


گراميداشت هفته دفاع مقدس در منطقه یک عملیات انتقال گاز

مراسم گرامیداشت هفته دفاع مقدس با حضور سرهنگ بابلی شعار فرمانده سپاه ناحيه امیدیه در نمازخانه امور اداری منطقه یک عملیات انتقال گاز برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی منطقه یک عملیات انتقال گاز و به نقل از آقایی فرمانده پایگاه مقاومت بسیج شهید مصطفوی، مراسم گرامیداشت هفته دفاع مقدس با حضور سرهنگ بابلی شعار فرمانده سپاه ناحيه امیدیه، مدیر منطقه، اعضاء هیئت رئیسه، بسیجیان و کارکنان در نمازخانه امور اداری منطقه یک عملیات انتقال گاز برگزار گردید.

در ابتدای مراسم مهندس کوتکی مدیر منطقه ضمن عرض خیر مقدم به فرمانده محترم سپاه و حاضرین در سخناني به شرح دلاوري هاي مردم کشورمان در دوران دفاع مقدس پرداخته و با زنده نگهداشتن یاد و خاطره شهدای جنگ تحمیلی علی الخصوص شهدای منطقه، از8 سال دفاع مقدس بعنوان يکي از درخشان ترين دورانهاي تاريخي کشورمان یاد نمود.

در ادامه سرهنگ بابلی شعار فرمانده سپاه امیدیه ضمن عرض تبریک هفته دفاع مقدس، با بیان خاطراتی از دوران دفاع مقدس سخنان خود را آغاز و سپس گفت: دشمنان برای بی ثبات کردن ایران بعد از پیروزی انقلاب اسلامی بسیار تلاش کردند اما ایستادگی و پایداری هم میهنان عزیزمان بار دیگر این اقتدار و بزرگی نظام مقدس جمهوری اسلامی را به جهانیان نشان داده و سربلند از آزمون و مشکلات تحميلي غرب عليه کشورمان بيرون آمده و این درحالی است که اکنون کشورهای بزرگ جهان در مبارزه و ایستادن در برابر گروه کوچک داعش ناتوان و عاجز مانده اند و اخیرا با ارسال نامه به مقام معظم رهبری از جمهوری اسلامی درخواست کمک نموده اند و این نقش بی بدیل کشورمان در مدیریت منطقه و جهان را نشان می دهد.

سرهنگ بابلی با اشاره به زياده خواهي هاي غرب در طول مذاکرات هسته ای، خاطر نشان کرد پایداری و استقامت مردم غیور ایران در دوران دفاع مقدس همواره باعث قوت قلب مسئولین نظام گردیده و بر این اساس تیم مذاکره کننده ایرانی نیز با اقتدار كامل بر مواضع بحق خود ایستادگی می کنند.

سرهنگ بابلی گفت: دسیسه های کشورهای غربی علیه ایران اسلامی هیچگاه متوقف نگردیده و فقط شکل و روش آن تغییرات چشمگیری نموده که از جمله آن می توان به رویکرد شبکه های ماهواره ای فارسی زبان و نرم افزارهای مخرب گوشی های همراه با هدف برهم زدن تحکیم خانواده و ترویج بی بند و باری در جامعه اشاره کرد و خواستار هوشیاری خانواده ها در برابر این تهدیدات شدند.

سرهنگ بابلی در پایان از مدیر منطقه در برگزاری مراسم گرامیداشت هفته دفاع مقدس و زنده نگهداشتن یاد و خاطره دلاوری های زنان و مردان میهنمان تشکر و قدردانی نمودند.

 
1393/7/8 سه‌شنبه 
 
نسخه قابل چاپبازگشت
تصاویر :
 
..
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 
 


مجری سایت : شرکت سیگما