اوقات شرعي

True
التماس دعا
آب و هواي انتخابي
در حال لود آب و هواwaiting
مراسمات و مناسبت ها
گراميداشت هفته بسيج در منطقه يک عمليات انتقال گاز  

مراسمی به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج روز سه شنبه چهارم آذرماه در نماز خانه شرکت پس از اقامه نماز جماعت باشکوه ظهر و عصر، با حضور مدیر منطقه، فرمانده تیپ دوم امام حسن مجتبی (ع)، مسئولین بسیج، بسیجیان و کارکنان منطقه برگزار شد


گرامیداشت هفته بسیج در منطقه یک عملیات انتقال گاز

مراسمی به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج روز سه شنبه چهارم آذرماه در نماز خانه شرکت پس از اقامه نماز جماعت باشکوه ظهر و عصر ، با حضور مدیر منطقه ، فرمانده تیپ دوم امام حسن مجتبی (ع) ، مسئولین بسیج ، بسیجیان و کارکنان منطقه برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی منطقه یک عملیات انتقال گاز، در این مراسم ابتدا مدیر منطقه مهندس کوتکی ، ضمن تبریک هفته بسیج به کلیه همکاران گرانقدر و با تقدير از حضور سردار مواساتی  در خصوص اهميت هفته بسيج مطالبي را بيان نمود .

مهندس کوتکی گفت : اخلاص در بسيج و نيكي و ايثارگري را كه خمير مايه بسيج است مورد تاكيد قرار داد و همچنین افزود : چنانچه تمام افراد جامعه اين تعابير را پايه فكر و عمل خويش قرار دهند ، بسيج پايگاه عاشقان ولايت‌ و كساني است كه قصد خدمت و سربلندي ميهن اسلامي را دارند.

مهندس کوتکی با اشاره به نهادینه شدن فرهنگ بسیجی اظهار داشت : انسان بسیجی انسانی است که عاشق خدمت می باشد لذا ما باید در خدمت به مردم با عشق و اخلاص ، تفکر بسیجی را سرلوحه خود قرار دهیم.

در ادامه ، سردار مواساتی فرمانده تیپ دوم امام حسن مجتبی (ع) نیز ضمن تشریح فعالیت های بسیج در زمان جنگ تحمیلی ، افزود : وقتی مردم وارد میدان جنگ شدند صحنه جنگ تغییر کرد و حضور بسیجیان در میدان جنگ منجر به پیروزی ایران در مقابل رژیم بعثی عراق شد.

در پایان ضمن تجلیل از کارمندان بسیجی ، با اهداء لوح تقدیر به تعدادی از همکاران بسیجی نمونه و گرفتن عکس یادگاری  ، از حضار پذیرائی به عمل آمد .          

 
1393/9/8 شنبه 
 
نسخه قابل چاپبازگشت
تصاویر :
 
..
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 
 


مجری سایت : شرکت سیگما