اوقات شرعي

True
التماس دعا
آب و هواي انتخابي
در حال لود آب و هواwaiting
ورزشی
کسب مقام سوم تيم فوتسال 

به گزارش روابط عمومی منطقه و به نقل از آقای داستان رئیس خدمات دفتری و رفاهی و متولی ورزش ، تیم فوتسال منطقه در المپیاد ورزشی به مقام سومی دست یافت. داستان گفت این مسابقات در دو گروه و با حضور هفت تیم از مناطق عملیاتی و ستاد شرکت انتقال گاز ، در مجموعه آبعلی تهران برگزار گردید


به گزارش روابط عمومی و به نقل از آقای داستان رئیس خدمات دفتری و رفاهی و متولی ورزش ، تیم فوتسال منطقه در المپیاد ورزشی به مقام سومی دست یافت. داستان گفت این مسابقات در دو گروه و با حضور هفت تیم از مناطق عملیاتی و ستاد شرکت انتقال گاز ، در مجموعه آبعلی تهران برگزار گردید که در مرحله مقدماتی تیم فوتسال منطقه با تساوی مقابل ستاد انتقال گاز و پیروزی در برابر منطقه 2 و تساوی مقابل منطقه 9 به عنوان تیم دوم راهی دور بعدی گردید که بعد از تساوی در وقت قانونی ، در ضربات پنالتی مغلوب منطقه 4 گردید و در نهایت در دیدار رده بندی با نتیجه پر گل هشت بر یک ستاد انتقال گاز ایران را شکست داده و به مقام سوم دست یافتیم.

روابط عمومی منطقه یک کسب این مقام را به همه بازیکنان ، سرپرست ، مربیان ، مدیریت و کارکنان منطقه یک تبریک عرض می نماید.

لازم به ذکر است که در این مسابقات منطقه 10 قهرمان گردید و هفت نفر از بازیکنان این منطقه به عنوان افراد منتخب تیم شرکت انتقال گاز جهت حضور در المپیاد ورزشی شرکت ملی گاز انتخاب گردیدند.

 
1391/7/20 پنجشنبه 
 
نسخه قابل چاپبازگشت
تصاویر :
 
فایل ها :
فوتسال.pdf188.142 KB  
..
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 
 


مجری سایت : شرکت سیگما