اوقات شرعي

True
التماس دعا
آب و هواي انتخابي
در حال لود آب و هواwaiting
ورزشی
برگزاري مسابقات فوتسال کارکنان و فرزندان آنها 

همزمان با آغاز دهه مبارک فجر و در راستای ترویج فرهنگ ورزش و اشاعه این امر مهم در سطح کارکنان و فرزندان محترم آنها، یک دوره مسابقات فوتسال در منطقه یک برگزار گردید.


برگزاری مسابقات فوتسال کارکنان و فرزندان آنها درمنطقه یک عملیات انتقال گاز

همزمان با آغاز دهه مبارک فجر و در راستای ترویج فرهنگ ورزش و اشاعه این امر مهم در سطح کارکنان و فرزندان محترم آنها، یک دوره مسابقات فوتسال در منطقه یک عملیات انتقال گاز برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی منطقه یک عملیات انتقال گاز و به نقل از داستان، این مسابقات در دو مقطع کارکنان و فرزندان کارکنان و با حضور 160 نفر بازیکن ، مربی و سرپرست و با کیفیت بسیار بالا درسالن سرپوشیده  شهید کاوه پیشه شهرک صنعتی میانکوه برگزار گردید.

داستان افزود: با توجه به برنامه ریزی انجام شده و نیز شرایط عملیاتی منطقه این مسابقات با شادابی و طراوت خاصی شروع و در نهایت سلامت و رضایت شرکت کنندگان و در فضایی آکنده از مهر، محبت و دوستی به پایان رسید.

داستان گفت : در پایان این مسابقات به تیمهای اول تا سوم ، بازیکن پیشکسوت و تیم اخلاق جوایز نفیسی اهدا گردید.

داستان در ادامه با تاکید بر تداوم برنامه های ورزشی منطقه در شهرک صنعتی میانکوه و دیگر ادارات و تاسیسات گفت : ورزش و روح ورزشکاری امری قابل تحسین می باشد که می بایست در تفکر همه کارکنان نهادینه گردد چرا که روح سالم در بدن سالم می باشد و این منطقه با همچنین هدفی در حال انجام وظیفه می باشد.

داستان در پایان به نمایندگی از تمامی ورزشکاران حاضر در مسابقات از حمایتهای بی دریغ مدیریت منطقه (مهندس کوتکی) و نیز منابع انسانی و تمامی واحدهایی که در امر برگزاری مسابقات همکاری و همراهی لازم را داشتند تقدیر و تشکر نمودند.

 

 
1392/11/8 سه‌شنبه 
 
نسخه قابل چاپبازگشت
تصاویر :
 
..
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 
 


مجری سایت : شرکت سیگما