اوقات شرعي

True
التماس دعا
آب و هواي انتخابي
در حال لود آب و هواwaiting
ورزشی
درخشش تيم واليبال فرزندان کارکنان منطقه يک در مسابقات سراسري شرکت ملي گازايران 

قهرمانی غرور آمیز تیم والیبال فرزندان منطقه یک عملیات انتقال گازایران در ششمین دوره مسابقات سراسری شرکت ملی گاز ایران

به گزارش روابط عمومی منطقه یک عملیات انتقال گاز ایران روز سه شنبه مورخ 4/5/90 تیم فرزندان کارکنان منطقه یک با مسابقه ای جوانمردانه و با تلاشی جانانه از سد تیم والیبال ستاد انتقال گاز ایران گذشتند وبرای دومین بار متوالی جام قهرمانی ایندوره از مسابقات رادر دست گرفتند

.


به گزارش روابط عمومی منطقه یک عملیات انتقال گاز ایران روز سه شنبه مورخ 4/5/90 تیم فرزندان کارکنان منطقه یک با مسابقه ای جوانمردانه و با تلاشی جانانه از سد تیم والیبال ستاد انتقال گاز ایران گذشتند وبرای دومین بار متوالی جام قهرمانی ایندوره از مسابقات رادر دست گرفتند.

علی دریائی سرپرست تیم گفت: به لطف خدا و سعی و همت عاشقانه بچه ها در ارائه یک بازی خوب و زیبا و با اقتدار و قاطعیت هرچه تمام و بدون هیچ باختی  جام ایندوره را نیز از آن خود کردیم و نام منطقه یک عملیات انتقال گاز را بر سکوی اول مسابقات جای دادیم.

دریائی افزود: تلاش فرزندان غیور منطقه در مسابقات و علاقه شدید آنان به کسب افتخار برای منطقه ستودنی است. چراکه با جان و دل بازی کردند و انصافا افتخار آفریدند.

روابط عمومی منطقه یک عملیات انتقال گاز نیز به نوبه خود کسب این افتخار  که برگ زرین دیگری به افتخارات منطقه می افزاید را به کلیه اعضای تیم والیبال منطقه یک وخانواده های محترمشان تبریک و تهنیت عرض می نماید امید است بااتکال به نیروی لا یزال الهی شاهد موفقیتهای روزافزون این عزیزان درتمام عرصه ها باشیم

.

 
1390/5/10 دوشنبه 
 
نسخه قابل چاپبازگشت
تصاویر :
 
..
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 
 


مجری سایت : شرکت سیگما