اوقات شرعي

True
التماس دعا
آب و هواي انتخابي
در حال لود آب و هواwaiting
ورزشی
قهرماني تيم فوتسال فرزندان پسر زير 25 سال منطقه يک عمليات انتقال گاز 


تیم فوتسال منطقه یک عملیات انتقال گاز با اقتدار بعنوان قهرمان اولین دوره مسابقات فوتسال فرزندان پسر زیر 25 سال شرکت انتقال گاز ایران نائل آمد


قهرمانی تیم فوتسال فرزندان پسر زیر 25 سال منطقه یک عملیات انتقال گاز

تیم فوتسال منطقه یک عملیات انتقال گاز با اقتدار بعنوان قهرمان اولین دوره مسابقات فوتسال فرزندان پسر زیر 25 سال شرکت انتقال گاز ایران نائل آمد.

به گزارش روابط عمومی منطقه یک عملیات انتقال گاز و به نقل از محمدعلی داستان سرپرست تیم ، این دوره از مسابقات که با حضور هفت تیم و در قالب دو گروه در شهرستان نور در استان مازندران و به میزبانی منطقه 9 عملیات اتنقال گاز و بمدت 5 روز برگزار گردید و در پایان منطقه یک قهرمان ، منطقه ده نائب قهرمان و منطقه چهار مقام سوم را کسب نمودند.

داستان گفت تیم فوتسال منطقه یک با شکست تمامی حریفان مقتدرانه عنوان قهرمانی را کسب نمود و در این دوره از بازی ها آقای فرزاد آغاجری با زدن 10 گل به عنوان آقای گل مسابقات معرفی گردید.

داستان افزود : با توجه به هدف اصلی برگزاری این مسابقات مبنی بر تشکیل تیم اصلی شرکت انتقال گاز و نیز رعایت اخلاق ، منش پهلوانی و ایجاد رقابت سالم از سوی بازیکنان و کادر فنی تیم منطقه ، کلیه مسئولین و میزبان برگزار کننده مسابقات از این تیم تقدیر و تشکر نمودند و جوایزی را نیز به آنها اهدا نمودند.

اسامی بازیکنان : حسین صیادی ، علی بوستان افروز ، مازیار فرخی ، محمد فرخی ، محمد یاری تبار ، محمد نصیرزاده ، محمود صالحی ، محمدمهدی فرامرزی ، محمد علیزاده ، فرزاد آغاجری

مربی : امین قجر زاده

سرپرست تیم : محمد علی داستان

روابط عمومی منطقه یک افتخار آفرینی فرزندان خود را در این مسابقات به مسئولین ، خانواده های محترم ، سرپرست و مربی تیم ، تبریک عرض می نماید و امید است در تمامی مراحل زندگیشان همیشه موفق و پیروز باشند.

 
1392/4/20 پنجشنبه 
 
نسخه قابل چاپبازگشت
تصاویر :
 
..
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 
 


مجری سایت : شرکت سیگما