اوقات شرعي

True
التماس دعا
آب و هواي انتخابي
در حال لود آب و هواwaiting
تودیع و معارفه
توديع رئيس تعميرات اساسي و اضطراري 

رئیس تعمیرات اساسی و اضطراری منطقه یک عملیات انتقال گاز بعد سالها خدمت در عرصه صنعت گاز کشور به افتخار بازنشستگی نائل آمد. به گزارش روابط عمومی منطقه یک عملیات انتقال گاز ، نعمت اله سلیمی رئیس تعمیرات اساسی منطقه بعد از ...


مراسم تودیع رئیس تعمیرات اساسی و اضطراری منطقه یک عملیات انتقال گاز

رئیس تعمیرات اساسی و اضطراری منطقه یک عملیات انتقال گاز بعد سالها خدمت در عرصه صنعت گاز کشور به افتخار بازنشستگی نائل آمد. به گزارش روابط عمومی منطقه یک عملیات انتقال گاز ، نعمت اله سلیمی رئیس تعمیرات اساسی منطقه بعد از سه دهه خدمت به صنعت گاز کشور در آخرین روز کاری سال 91 ، بازنشسته و در میان استقبال همه همکاران تودیع گردید. مهندس کوتکی مدیر منطقه ضمن تشکر و قدردانی از تلاشهای خالصانه آقای سلیمی ، ایشان را فردی متعهد به کار و دارای نظم و انضباط کاری دانستند و افزود آقای سلیمی در آخرین روزکاری نیز با همان انرژی و قدرت گذشته  در حال کار و فعالیت بوده است که نشان از همت و اراده بالای ایشان می باشد و انشاء ا.. آقای سلیمی در بقیه مراحل زندگی همیشه سالم و موفق باشند.

در ادامه برخی همکاران با بیان خاطراتی از همکاری و همراهی با آقای سلیمی در خصوص تعهد به کار و انضباط کاری خیلی خوب ایشان به صحبت پرداختند و آقای سلیمی نیز ضمن تشکر و قدردانی ، از خداوند منان توفیق روز افزون برای همه همکاران و مسئولان علی الخصوص مهندس کوتکی و مهندس مرادی معاونت عملیات که در طول خدمت ایشان را همراهی و همیاری نمودند ، خواستار شدند.

در پایان مراسم به رسم یادبود ، لوح و هدایای ارزنده ای به ایشان اهداء گردید.

 

 
1392/1/23 جمعه 
 
نسخه قابل چاپبازگشت
تصاویر :
 
..
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 
 


مجری سایت : شرکت سیگما