اوقات شرعي

True
التماس دعا
آب و هواي انتخابي
در حال لود آب و هواwaiting
تودیع و معارفه
توديع و معارفه فرمانده بسيج شهيد مصطفوي  

مراسم تودیع خسرو بهمئی و معارفه بهزاد آقایی فرمانده حوزه بسیج شهید مصطفوی منطقه یک شرکت انتقال گاز  با حضور جناب آقای سرهنگ بابلی شعار فرمانده سپاه ناحیه امیدیه ، آقای مقدم رئیس اداره اطلاعات شهرستان امیدیه ، مهندس کوتکی مدیر منطقه و اعضاء هیئت رئیسه در محل سالن امور حقوقی و قراردادهای منطقه برگزار گردید.


مراسم تودیع خسرو بهمئی و معارفه بهزاد آقایی فرمانده حوزه بسیج شهید مصطفوی با حضور جناب آقای سرهنگ بابلی شعار فرمانده سپاه ناحیه امیدیه ، آقای مقدم رئیس اداره اطلاعات شهرستان امیدیه ، مهندس کوتکی مدیر منطقه و اعضاء هیئت رئیسه در محل سالن امور حقوقی و قراردادهای منطقه برگزار گردید. 

در این جلسه مهندس کوتکی اظهار داشت بسیجی بر اساس شرع و دین و خواسته های مقام معظم رهبری وظیفه خود را انجام می دهد و در این راه هیچ چیز مانع او نمی شود. در عین حال باید سعی کنیم کارهای ما منظم ، کم عیب و بی عیب باشد. وی در ادامه گفت : آنچه شایسته بسیج و بسیجی بودن است در زبان ما نمی گنجد و همان اندازه بس که مقام معظم رهبری در تبیین بسیج فرموده است ما باید بسیجی مخلص و گوش به فرمان ولایت باشیم. مهندس کوتکی ضمن تشکر از زحمات آقای بهمئی در طول مدت فرماندهی بسیج برای آقای آقایی آرزوی توفیق کردند.

در ادامه سرهنگ بابلی شعار فرمانده سپاه ناحیه امیدیه در خصوص این تغییر گفت : امروز بحث تودیع و معارفه مطرح نیست بلکه بحث جابجایی پرچم این مسئولیت از دست برادری به برادر دیگری می باشد و شرایط ایجاب کرده است که این تغییر فرماندهی انجام شود و همه عزیزان جزء خانواده بسیجی کشور بزرگ جمهوری اسلامی ایران هستیم و در هر سنگری که به ما تکلیف کنند باید برای ارائه خدمت تلاش کنیم.

در پایان با اهداء لوح و هدیه از زحمات آقای خسرو بهمئی در زمان تصدی فرماندهی بسیج قدردانی و آقای بهزاد آقایی به عنوان فرمانده جدید این حوزه معرفی گردید.

 
1391/10/18 دوشنبه 
 
نسخه قابل چاپبازگشت
تصاویر :
 
..
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 
 


مجری سایت : شرکت سیگما