اوقات شرعي

True
التماس دعا
آب و هواي انتخابي
در حال لود آب و هواwaiting
تودیع و معارفه
توديع و معارفه رئيس حراست 

تودیع و معارفه رئیس حراست منطقه یک

طی مراسمی با حضور آقای انصاری رئیس حراست شرکت انتقال گاز ایران، مدیریت و هیات رئیسه منطقه ، محمد شفیع بوستان افروز به مدت دو سال به سمت رئیس حراست منطقه منصوب گردید .


تودیع و معارفه رئیس حراست منطقه یک

طی مراسمی با حضور آقای انصاری رئیس حراست شرکت انتقال گاز ایران ، مدیریت و هیات رئیسه منطقه ، محمد شفیع بوستان افروز به مدت دو سال به سمت رئیس حراست منطقه منصوب گردید .

به گزارش روابط عمومی،در این مراسم ابتدا مهندس کوتکی ضمن عرض خیر مقدم به آقای انصاری، آقای مصطفوی مقدم سرپرست پیشین حراست را فردی با مناعت طبع و پشتکار بسیار بالا دانستند و از ایشان در خصوص فعالیتهای چشمگیرشان تقدیر و آقای محمد شفیع بوستان افروز را به عنوان رئیس حراست منطقه معرفی نمودند.

کوتکی مهمترین چالش پیش روی منطقه را تجاوزات متعدد به حریم دانستند و از آقای انصاری خواستند که در این خصوص منطقه را در ارائه راهکارهای مناسب و درست یاری نمایند. وی در ادامه گفت : از آقای بوستان افروز انتظار می رود با تعامل و هماهنگی با سایر ادارات چالشها و مشکلات را پیش بینی نماید تا به موقع پیشگیری لازم صورت پذیرد.

در ادامه مراسم آقای انصاری ، حراست را بخش مهمی از هر سازمان قلمداد کرد و گفت اگر این مجموعه تخصصی تر و کارآمدتر شود سایر بخشهای سازمان و شرکت نیز تقویت خواهد شد. وی گفت نگاه نیروی حراستی می بایست نگاه امنیتی باشد و در شرایط و فضای موجود کشور ، دشمنان به دنبال ناامنی و خرابکاری می باشند که نیروی حراست می بایست پیشگیری و پیش بینی های لازم را انجام دهد و رفت و آمدهای مشکوک را کنترل نماید و با توجه به جنگ سایبری که دشمن به راه انداخته است همه ما موظفیم حراست را در هرچه بهتر ایفا نمودن وظایف و نقش آن همراهی نمایند تا با رعایت نکات امنیتی که مورد تاکید مدیرعامل شرکت انتقال گاز ایران می باشد در جهت پایداری سیستم و حفاظت از آن کوشا باشیم.

انصاری ضمن تقدیر و تشکر از آقای مصطفوی مقدم ، خاطر نشان کرد توجه به کرامت انسانی کارکنان ،  تعالی سازمان ، ایجاد فضای آرامش در محیط کار ، توجه به رفاه و آموزش نیروی انسانی ، محور اصلی توسعه و ترقی هر مجموعه می باشد که با شناخت نیازهای آموزشی و برقراری دوره های فراگیر ، بهره وری را در هرکاری تقویت نموده و رسیدن به اهداف سازمان را آسان تر می نماید. وی در پایان گفت آموزش مفاهیمی چون پدافند غیرعامل ، فناوری اطلاعات و حفاظت اسناد و مدارک در این زمینه می تواند موثر واقع شود و برخورد مناسب با ارباب رجوع و تکریم آنها زمینه ساز وحدت و یکپارچگی بوده و موجبات دلگرمی مراجعه کنندگان با سازمان و نظام را فراهم می نماید.

در پایان مراسم با اهداء لوح و هدیه از خدمات و زحمات سید غلامرضا مصطفوی مقدم سرپرست پیشین حراست تقدیر و تجلیل بعمل آمد.

 
1391/9/14 سه‌شنبه 
 
نسخه قابل چاپبازگشت
تصاویر :
 
فایل ها :
Todi_&_Moarefeh_Mant.pdf341.609 KB  
..
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 
 


مجری سایت : شرکت سیگما