اوقات شرعي

True
التماس دعا
آب و هواي انتخابي
در حال لود آب و هواwaiting
خبرهای داخلی
کارکنان منطقه يک در سوگ سرور و سالار شهيدان ابا عبدا... الحسين گريستند 

با فرا رسیدن ماه محرم الحرام ، ماه حزن و اندوه ، ماه پیروزی خون بر شمشیر ، ماه احیاء سنت الهی امر به معروف و نهی از منکر و همزمان با سراسر ملت عزادار ایران اسلامی ، کارکنان منطقه در سوگ سرور و سالار آزادگان جهان امام حسین (ع) نشستند


کارکنان منطقه یک در سوگ سرور و سالار شهیدان ابا عبدا... الحسین گریستند

با فرا رسیدن ماه محرم الحرام ، ماه حزن و اندوه ، ماه پیروزی خون بر شمشیر ، ماه احیاء سنت الهی امر به معروف و نهی از منکر و همزمان با سراسر ملت عزادار ایران اسلامی ، کارکنان منطقه در سوگ سرور و سالار آزادگان جهان امام حسین (ع) نشستند.

به گزارش روابط عمومی با نزدیک شدن به ماه محرم ، کمیته فرهنگی منطقه تشکیل جلسه داد و در خصوص برنامه ها و مراسمات این ایام مصوباتی را تصویب نمود که از مصوبات آن می توان به برگزاری زیارت عاشورا ، سخنرانی ، مداحی و نوحه خوانی در دهه اول محرم و برقراری ایستگاه صلواتی در گلزار شهداء در عصر پنجشنبه دوم آذر ماه اشاره نمود.

خازنی گفت در دهه اول محرم مصوبات کمیته فرهنگی به طور کامل اجرا گردید و این برنامه ها با استقبال پرشور همکاران ستادی در محل نمازخانه سایت اداری برگزار گردید. انشاا... همه همکاران بهره کافی را از فیوضات این ماه برده باشند.

دبیر کمیته فرهنگی منطقه در پایان با اشاره به فلسفه قیام امام حسین (ع) گفت تاریخ بشر حوادث تلخ و شیرین بی شماری را به یاد دارد و تاریخ سازان فراوانی را در دل خویش پرورش داده است ولی کمتر حادثه ای را همانند حادثه عاشورای سال 61 هجری با پیامدهای گسترده اش به خود دیده و کمتر تاریخ سازانی همچون تاریخ سازان کربلا به یاد می آورد که حماسه آنان از مرزهای جغرافیایی و اعتقادی نیز درگذشته است و شگفت و تعجب از اینکه قداست خویش را در میان سایر ادیان نیز حفظ نموده ، تا جایی که جهان امروز به شدت تحت تاثیر حرکت امام حسین (ع) قرار گرفته است که همه ما بایستی از عاشورا درس عبرت بگیریم و زندگی اجتماعی خود را بر مبنای عاشورا پایه گذاری نمائیم.

 
1391/9/6 دوشنبه 
 
نسخه قابل چاپبازگشت
تصاویر :
 
فایل ها :
Ashora_Mant.pdf156.251 KB  
..
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 
 


مجری سایت : شرکت سیگما