اوقات شرعي

True
التماس دعا
آب و هواي انتخابي
در حال لود آب و هواwaiting
خبرهای داخلی
افزایش 3 درصدی حجم انتقال گاز در سال 96 نسبت به مدت زمان مشابه در سال 95 در منطقه یک عملیات انتقال گاز  
طی 12 ماهه سال 96 نسبت به مدت زمان مشابه در سال 95 افزایش 3 درصدی حجم انتقال گاز در منطقه یک عملیات انتقال گاز را شاهد بودیم .  

به گزارش روابط عمومی منطقه یک عملیات انتقال گاز طی مصاحبه با مهندس خضرایی مدیر منطقه اعلام گردید؛ با انتقال بیش از 39 میلیارد متر مکعب گاز در 12 ماه سال 96 نسبت به مدت زمان مشابه در سال 95 افزایش 3 درصدی حجم انتقال گاز را در این منطقه عملیاتی داشته ایم که از این حیث یک رکورد محسوب میشود .

خضرایی گفت : علیرغم همه تنگناهای موجود در منطقه ، این منطقه توانست رکورد انتقال گاز خود را افزایش دهد که این خود نشان از همت بلند و تلاش بی وقفه همه همکاران در بخش های فنی،عملیاتی و پشتیبانی می باشد .

خضرایی افزود :میزان گاز تحویلی در سال 96 به پالایشگاه بیدبلند بالغ بر 6.6 میلیارد متر مکعب بوده است که نسبت به مدت زمان مشابه در سال 95 افزایش 11 درصدی را نشان می دهد .

وی گفت : میزان گاز انتقالی از خط لوله اول سراسری در این بازه زمانی افزون بر 8.4 میلیارد متر مکعب بوده است که با تلاش شبانه روزی پرسنل عملیاتی این مهم نیز تحقق یافت .

خضرایی در پایان ضمن تشکر و قدردانی از تمامی مدیران ستادی و واحدهای مختلف علی الخصوص واحدهای عملیاتی گفت: با توجه به اقدامات انجام شده و کارهای برنامه ریزی شده در دست اقدام بر روی خطوط لوله و تأسیسات بر اساس برنامه زمان بندی ان شاءا... بتوانیم در پایان سال 97 نیز بهتر از سال های گذشته تداوم و پایداری انتقال گاز را در منطقه داشته باشیم .

 

 
1397/2/15 شنبه 
 
نسخه قابل چاپبازگشت
تصاویر :
 
..
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 
 


مجری سایت : شرکت سیگما