اوقات شرعي

True
التماس دعا
آب و هواي انتخابي
در حال لود آب و هواwaiting
خبرهای داخلی
كسب تقديرنامه سه ستاره در چهارمين جشنواره نظام پيشنهادها 

منطقه یک عملیات انتقال گاز در چهارمين همايش ، جشنواره و نمايشگاه آثار برتر نظام پيشنهادهاي شركت ملي گاز ايران موفق به كسب تقدیر نامه سه ستاره گرديد.

 


منطقه یک در چهارمين همايش، جشنواره و نمايشگاه آثار برتر نظام پيشنهادهاي شركت ملي گاز ايران موفق به كسب تقدیرنامه سه ستاره  گرديد.

به گزارش روابط عمومي در اين مراسم كه در تاريخ 91/8/3 در مركز آموزش و همايش هاي تخصصي شركت ملي نفت برگزار گرديد منطقه یک عملیات انتقال گاز موفق به كسب تقدیرنامه 3 ستاره جشنواره در بين شركت هاي تابعه شركت ملي گاز ايران گرديد.

محمد صفایی لرکی دبير اجرايي نظام مشاركت كاركنان در گزارشي اظهار داشته است: روح برپایی اینگونه همایشها ، باعث ایجاد باور واعتقاد قلبی درمیان کارکنان ومدیران صنعت گاز را بدنبال داشته است .در اثر این رویداد مهم روحیه تفکر وخلاقیت و حمایت از سرمایه های منابع انسانی در بدنه شرکت ملی گاز بیدارشده است و قطار مشارکت باسرعت مسیر پیشرفت و بالندگی را خواهد پیمود. تعهد وحمایت همه مدیران ارشد سازمانی در سطوح صف و ستادی دراین برهه اززمان  تعیین کننده میزان هوشمندی ودرایت آنان رانشان داده وتعیین کننده جهت و مسیرحرکت صحیح این نهال ارزشمند وتوانمندساز درارکان مدیریت شرکت ملی گازایران خواهد بود و بایستی بگونه ای عمل نماییم که از مسیر واقعی خود خارج نشود. بنیان و اساس این سبک ازمدیریت براساس توجه وحمایت از افکاروایده های کارکنان بنا شده است که میتواند دربهبود نظام بهره وری هرسازمانی نقش تعیین کننده ای راایفا نماید .جادارد اززحمات بی دریغ جناب آقای سعیدی رییس محترم اموربهره وری و تحول اداری وتیم همراه ایشان دربرپایی چهاردوره منظم این جشنواره تشکر وقدردانی نمایم وازخداوند منان موفقیت وپیروزی را برای ایشان مسئلت نمایم. همچنین از زحمات برادر ارجمند جناب آقای محمدعلی پورفخرایی که کارگردان پشت صحنه این همایش بوده اند نیز تقدیر و تشکر مینمایم.

در حاشيه اين جشنواره ، دستاوردها و نتيجه تلاش كاركنان اين شركت در نظام پيشنهادها از طريق برپايي غرفه اختصاصي در معرض ديد علاقمندان و مراجعه كنندگان قرار گرفت. غرفه اين شركت توسط تعداد قابل توجهي از حضار و برخي از مديران ازجمله آقايان مهندس الماسی مدیرعامل محترم شرکت انتقال گاز ، مهندس ابدالی دهدزی مدیرعامل محترم شرکت پالایش گازبیدبلند ، مدیران محترم مناطق  3 و 4 و 6 (آقایان مهندس لقمانی ، مهندس توکلی ، مهندس داودی نژاد ) و دكتر بزرگيان معاون محترم نوسازي و تحول اداري رياست جمهوري و جمعی از مسئولان رده بالای شرکت ملی گازایران مورد بازديد قرار گرفت و از تلاش كاركنان و دستاوردهاي منطقه یک عملیات انتقال گاز در زمينه پيشنهادهاي سازماني قدرداني و تشكر گرديد.

صفایی در پايان گزارش ضمن تبريك به كليه همكاران و مسئولين منطقه  اظهار اميدواري نموده است تا این منطقه بتواند در آينده نزديك با تلاش و همياري همه آحاد كاركنان و مدیران  در راستای ارتقاي كمي و كيفي شاخص هاي نظام پيشنهادها گام های بلندتري برداشته و به سطوح بالاتري از پيشرفت و تعالي در زمينه نظام پيشنهادها دست يابد.

 
1391/8/17 چهارشنبه 
 
نسخه قابل چاپبازگشت
تصاویر :
 
..
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 
 


مجری سایت : شرکت سیگما