اوقات شرعي

True
التماس دعا
آب و هواي انتخابي
در حال لود آب و هواwaiting
خبرهای داخلی
آئين گراميداشت دهه مبارک فجر در منطقه يک عمليات انتقال گاز 

با فرا رسیدن ایام مبارک دهه فجر انقلاب و همزمان با سراسر ملت ایران منطقه یک شرکت انتقال گاز ایران با آذین بندی و اجرای مراسمات مربوطه به استقبال دهه پیروزی انقلاب اسلامی رفت. به گزارش روابط عمومی منطقه یک و به نقل از خازنی دبیر ستاد دهه فجر منطقه این مراسمات با آذین بندی محیط داخلی و بیرونی شرکت ، نصب بنرها و پرده های منقوش به شعارهای انقلابی ...


با فرا رسیدن ایام مبارک دهه فجر انقلاب و همزمان با سراسر ملت ایران منطقه یک شرکت انتقال گاز ایران با آذین بندی و اجرای مراسمات مربوطه به استقبال دهه پیروزی انقلاب اسلامی رفت.

به گزارش روابط عمومی منطقه یک و به نقل از خازنی دبیر ستاد دهه فجر منطقه این مراسمات با آذین بندی محیط داخلی و بیرونی شرکت ، نصب بنرها و پرده های منقوش به شعارهای انقلابی شروع و به صورت روزانه با پخش سرودهای انقلابی در فضای درونی ساختمانهای منطقه حال و هوای انقلاب را در میان همکاران و مراجعین زنده نمود و در ادامه مسابقه کتبی ، مسابقات ورزشی جهت بانوان و آقایان شاغل نیز از دیگر برنامه های اجرا شده در سطح منطقه می باشد.

خازنی گفت : برگزاری مراسم دهه فجر برای نسل جدید نیاز به نشاط ویژه دارد و مسئولان برگزار کننده این برنامه ها باید برای آگاه کردن نسل جوان کشور از واقعیات انقلاب اسلامی، شکل نوینی را برای برگزاری این مراسم در نظر بگیرند و آن را برای افراد در عرصه های مختلف از جمله ورزشی ، فرهنگی ، هنری و ... به شیوه ای مطابق با دیدگاه آنها ارائه دهند.

وی گفت با توجه به شرایط کشور و رفتار دشمنان نظام اسلامی می بایست مسئولان فرهنگی کشور با برگزاری هرچه باشکوهتر برنامه های ایام دهه فجر برای ایجاد روحیه مضاعف در مردم تلاش کنند و با این اقدام به استکبار جهانی و غرب بفهمانند که تحریم اقتصادی تاثیری در اعتقاد و تعصب ملت ایران نسبت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران نداشته است.

 
1391/11/21 شنبه 
 
نسخه قابل چاپبازگشت
تصاویر :
 
..
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 
 


مجری سایت : شرکت سیگما