وب پارت جدید اخبار
02

03
برگزاری مانور نوع A با حضور گسترده ادارات و سازمانها و شرکتهای مستقر در خوزستان در منطقه یک عملیات انتقال گاز برگزاری مانور نوع A با حضور گسترده ادارات و سازمانها و شرکتهای مستقر در خوزستان در منطقه یک عملیات انتقال گاز مانور نوع A با سناریوی انفجار بمب توسط خرابکاران در ایستگاه کنترل فشار گاز ماهشهر برگزار گردید .

به گزارش روابط عمومی منطقه یک عملیات انتقال گاز و به نقل از مهندس خضرایی مدیر منطقه این مانور از قبل پیش بینی شده با حضور گسترده تیم های امنیتی ،سیاسی،امدادی و همچنین شرکتهای نفتی و گازی مجاور در ایستگاه کنترل فشار ماهشهر صورت پذیرفت .

مهندس خضرایی گفت : با اجرای سناریوی از قبل طرح ریزی شده و طبق برنامه زمانبندی پیش بینی شده مانور ، تیم ها و واحدهای درون سازمانی و برون سازمانی طبق وظایف محول شده وارد محوطه اجرای مانور گردیدند و در کمترین زمان ممکن نسبت به خنثی سازی و انتقال مجروحان فرضی اقدام نمودند .

وی گفت : در اجرای این مانور ،شرکت بهره برداری نفت و گاز آغاجاری ، شرکت پالایش گاز بیدبلند ،فرماندهی انتظامی شهرستان رامشیر ،فرمانداری رامشیر ،شهرداری رامشیر ،شهرداری امیدیه ،پلیس راهور ،شبکه بهداشت و درمان شهرستان امیدیه و فرمانداری امیدیه حضوری فعال داشته اند و تا انتهای مانور در کنار تیم عملیاتی منطقه حضور داشتند .

مهندس خضرایی در ادامه فرمود :بعد از اتمام مانور سریعاً نسبت به تشکیل جلسه مدیریت بحران منطقه اقدام و با حضور هیأت رئیسه و اعضای ستاد بحران منطقه نقاط ضعف و نقاط قوت این مانور جهت اجرای بهتر مانورهای بعدی شناسایی گردید و دستورات لازم نیز در این خصوص به واحدهای مرتبط صادر گردید .

وی در پایان ضمن تشکر و قدردانی از تمامی واحدهای درون سازمانی و برون سازمانی شرکت کننده در مانور گفت : با توجه به بارندگی حین اجرای مانور ، شرایط کمی سخت شده بود که از این موضوع نیز جهت بهبود اجرای مانورهای آتی نیز می بایست استفاده کرد و ان شاءا... در آینده شاهد مانورهای بهتر و منسجم تر باشیم .

 

منبع: روابط عمومی