اوقات شرعي

True
التماس دعا
سیستم مدیریت نوین
پایان نامه - رجب احمدی 669723 
 پایان نامه - رجب احمدی 669723
1395/4/29 سه‌شنبه
....
دريافت تنديس سطح سه پيشرو در چشم انداز ايران 1404 توسط منطقه يک عمليات انتقال گاز 

به گزارش مهندس صفایی نماینده مدیریت در امور بهره وری و تحول اداری در پنجمین دوره همایش جایزه ملی بهره وری 1404، منطقه یک عملیات انتقال گاز مفتخر به دریافت تندیس سطح سه پیشرو در چشم انداز گردید.


دریافت تندیس سطح سه پیشرو در چشم انداز ایران 1404 توسط منطقه یک عملیات انتقال گاز

به گزارش مهندس صفایی نماینده مدیریت در امور بهره وری و تحول اداری در پنجمین دوره همایش جایزه ملی بهره وری 1404، منطقه یک عملیات انتقال گاز مفتخر به دریافت تندیس سطح سه پیشرو در چشم انداز گردید.

مهندس کوتکی مدیر منطقه کسب این افتخار را به کارکنان زحمتکش منطقه تبریگ گفته و اعلام نمودند که با تلاش و سعی مجدانه همکاران در منطقه توانستیم با اصلاح و بهبود فرآیندها در حوزه های نظام آراستگی، مدیریت استراتژیک، مدیریت انرژی و سیستم های مدیریت یکپارچه IMS و ایجاد نگرش فرآیندی در حوزه های عملیاتی در جهت رشد و بهبود شاخص های بهره وری، گامهای موثری را از سال 89 تاکنون برداریم.

مهندس کوتکی در پایان اعلام نمودند که رشد، توسعه و بهبود شاخص های بهره وری جز از طریق ارتقاء سطح توانمندی منابع انسانی که سرمایه اصلی سازمان است میسر نمی شود و متذکر شدند که منطقه یک عملیات انتقال گاز در راه رسیدن به جایگاه واقعی خود با تدوین سند چشم انداز و تعریف برنامه های استراتژیک خود در بهبود و ارتقاء سطح فعلی اقدامات ارزنده ای را در سال 93 بهمراه خواهد داشت.

لازم به ذکر است پنجمین دوره همایش جایزه ملی بهره وری 1404 در اردیبهشت ماه 1393 در مرکز تحقیقات مجمع تشخیص مصلحت نظام برگزار گردید و منطقه یک عملیات انتقال گاز در بین تمامی مناطق عملیاتی، موفق به کسب این افتخار گردید.

 

1393/3/5 دوشنبه
....
برگزاري دومين جلسه شوراي راهبردي در منطقه يک عمليات انتقال گاز 

دومین جلسه شورای راهبردی در منطقه یک عملیات انتقال گاز با حضور مدیر منطقه ، اعضای هیات رئیسه و مهندس صفایی نماینده مدیریت منطقه برگزار گردید .


برگزاری دومین جلسه شورای راهبردی در منطقه یک عملیات انتقال گاز

دومین جلسه شورای راهبردی در منطقه یک عملیات انتقال گاز با حضور مدیر منطقه ، اعضای هیات رئیسه و مهندس صفایی نماینده مدیریت منطقه برگزار گردید .

به گزارش روابط عمومی منطقه یک عملیات انتقال گاز در این جلسه ابتدا نماینده مدیریت بر اساس نتایج و تحلیل داده های فرایندهای سال 91 گزارش مبسوطی را به اطلاع حضار در جلسه رساندند . موارد مورد طرح در تحلیل داده ها شامل توقفات تاسیسات، ارتعاشات، ارتینگ، مدیریت انرژی، سیستم های مدیریتی، امور مالی، منابع انسانی، مخابرات، HSE و رضایت مندی مشتریان و ارائه راهکارهای مربوط به هر یک از فرایندها بر اساس تحلیل داده ها مطرح گردید.

سپس در خصوص وضعیت عملکرد واحدها بر اساس بازنگری در Process map منطقه و نتایج حاصل از آن مواردی را مطرح نمودند.

صفائی در ادامه اذعان داشت : در بازنگری فرایندها در فاز اول 5 واحد مهندسی، عملیات تاسیسات، عملیات خطوط لوله، بازرسی فنی و هماهنگی و نظارت بر انتقال گاز مد نظر قرار گرفته است که مقرر گردید کلیه واحدها بر اساس برنامه زمانبندی بررسی ، اصلاح و بازنگری فرایندهای مرتبط خود را اعلام نمایند.

 در ادامه بر اساس موارد مطروحه تصمیمات ذیل اتخاذ گردید :

 • تشکیل جلسه با خط لوله در ارتباط با فرایندهای خطوط لوله و حمل و نقل

 • تشکیل کارگروه HAZOP  در واحدهای تاسیسات و خطوط لوله   

 • کمک به واحد HSE توسط کلیه واحدها برای پیاده سازی مدیریت سرمایه و مدیریت تغییر

 • بررسی و ارزیابی گزارش پیشرفت اهداف از واحدها

 • انجام بازنگری فرایندهای تعمیرات و نگهداری توسط واحد برنامه ریزی با توجه به اقدام واحدهای تاسیسات در تهیه و تدوین فرایند مدیریت ریسک

 • کنترل و مدیریت اسناد و مدارک نقشه های ارتینگ تاسیسات  

 • اصلاح معیار پذیرش حجم انتقال گاز در فرایندهای معاونت عملیات تاسیسات

 • بازنگری کلیه متولیان فرایندها بر روی معیارهای پذیرش و شاخص کلیدی عملکرد

 • تهیه گزارش عملکرد شش ماهه دوم سال 91 و شش ماهه اول سال 92 خطوط لوله

 • اقدام جدی مسئولان واحدها در خصوص همکاری با واحد HSE و دبیرخانه بهره وری در خصوص ارزیابی عملکرد پیمانکاران و HSE پیمانکاران

 • مقرر گردید هر دو هفته یکبار جلسات شورای راهبردی تشکیل و گزارشات و بررسی های مرتبط با اجرای فرایندها و سیستمهای مدیریتی ارائه گردد.

1392/7/15 دوشنبه
....


مجری سایت : شرکت سیگما