اوقات شرعي

True
التماس دعا
آب و هواي انتخابي
در حال لود آب و هواwaiting
روابط عمومی
جشن ولادت امام زمان (عج) در منطقه يک عمليات انتقال گاز  

به مناسبت فرارسیدن نیمه شعبان ، سالروز میلاد فرخنده مهدی موعود (عج) جشن باشکوهی در منطقه یک عملیات انتقال گاز برگزار گردید.


به مناسبت فرارسیدن نیمه شعبان ، سالروز میلاد فرخنده مهدی موعود (عج) جشن باشکوهی در منطقه یک عملیات انتقال گاز برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی منطقه یک عملیات انتقال گاز :  همزمان با فرا رسیدن نیمه شعبان ویژه برنامه شاد و مفرح با حضور هیئت رئیسه منطقه ، کارکنان و خانواده های آنان در تالار نور شهرک مسکونی میانکوه برگزار گردید که علاوه بر اجرای موسیقی سنتی، جناب آقای مهندسی کوتکی مدیر منطقه ، نیز به ایراد سخنرانی پرداختند.

کوتکی ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و همچنین میلاد امام زمان (عج) گفت: لزوم درک ارزشهای ظهور و افزایش آگاهی نسبت به وظایف در برابر قرآن و اهل بیت از خصوصیات منتظران ظهور است.

کوتکی گفت: یک از سنتهای ثابت الهی ، آزمایش بندگان و انتخاب صالحان و گزینش پاکان است، در اثر غیبت حضرت مهدی (عج) مردم آزمایش میشوند، گروهی که ایمان استواری ندارند باطنشان ظاهر میشود و دچار شک و تردید میشوند و کسانیکه ایمان در اعماق قلبشان ریشه دوانده است به سبب انتظار ظهور آن حضرت و ایستادگی در برابر مشکلات پخته تر و شایسته تر میگردند.

وی در پایان گفت: ظهور و قیام حتمی است زیرا پیامبر اکرم (ص) با تعابیر مختلف میفرماید: او خواهد آمد حتی اگر از دنیا یک روز هم باقی مانده باشد.

1394/3/18 دوشنبه
....
افزايش 69 در صدي حجم تزريق گاز به ميادين نفتخيز جنوب توسط منطقه يک عمليات انتقال گاز  

با افزایش 69 درصدی حجم گاز تزریقی به میادین نفتی به نسبت مشابه سال 93،  این میزان در منطقه یک عملیات انتقال گاز به بیش از سه میلیارد متر مکعب در دو ماهه اول سال جاری رسیده است.


با افزایش 69 درصدی حجم گاز تزریقی به میادین نفتی به نسبت مشابه سال 93،  این میزان در منطقه یک عملیات انتقال گاز به بیش از سه میلیارد متر مکعب در دو ماهه اول سال جاری رسیده است.

عبدالحسین کوتکی مدیر منطقه طی گزارشی به روابط عمومی منطقه یک عملیات انتقال گاز گفت: این مقدار انتقال گاز نسبت به سال 93 ، یک رکورد محسوب می شود که این منطقه به میادین نفتی شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب تزریق کرده است.

کوتکی با اشاره به افزایش 65 درصدی میزان گاز تحویلی به میدان نفتی آغاجاری نسبت به مدت مشابه سال 93  گفت: دو میلیارد متر مکعب از مجموع گاز تزریقی به میادین نفتخیز جنوب مربوط به میدان آغاجاری است.

وی در ادامه افزود: منطقه یک عملیات انتقال گاز از ابتدای امسال تا پایان اردیبهشت ماه، به دو میدان نفتی کرنج و کوپال به ترتیب 800 و 250 میلیون متر مکعب گاز تزریق کرده که این مقدار نیز به نسبت مشابه سال قبل به ترتیب 85 و 50 درصد رشد داشته است که از این حیث یک رکورد محسوب میشود.

مهندس کوتکی در پایان گفت: با توجه به سیاست وزارت نفت و شرکت ملی گاز ایران مبنی بر حفظ و صیانت از چاهها و میادین نفتی، امید است بر اساس برنامه زمانبندی و همدلی و همزبانی موجود بین مدیران ستادی و مناطق عملیاتی، بتوانیم بهتر از سالهای گذشته پایداری و تداوم انتقال گاز را در منطقه یک عملیات انتقال گاز شاهد باشیم.

1394/3/15 جمعه
....
برگزاري جشن مبعث پيامبر اکرم (ص) در منطقه يک عمليات انتقال گاز  

به مناسبت فرا رسیدن 27 رجب، سالروز بعثت پیامبر ختمی مرتبت (ص) جشن باشکوهی با حضور هیئت رئیسه و کارکنان منطقه یک عملیات انتقال گاز در تالار فجر شهرک مسکونی میانکوه برگزار گردید.


به مناسبت فرا رسیدن 27 رجب، سالروز بعثت پیامبر ختمی مرتبت (ص) جشن باشکوهی با حضور هیئت رئیسه و کارکنان منطقه یک عملیات انتقال گاز در تالار فجر شهرک مسکونی میانکوه برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی منطقه یک عملیات انتقال گاز و به نقل عبدالحسین خازنی رئیس روابط عمومی: جشن عید مبعث بمنظور ترویج فرهنگ وحدت اسلامی و همچنین ایجاد همدلی و همزبانی، با حضور هیئت رئیسه و کارکنان منطقه در شهرک مسکونی میانکوه برگزار گردید که دراین مراسم علاوه بر اجرای موسیقی سنتی و نمایش تئاتر توسط گروه برجسته هنری، مدیر منطقه یک عملیات انتقال گاز نیز به ایراد سخنرانی پرداخت.

عبدالحسین کوتکی مدیر منطقه، با تأکید بر اهمیت رسالت پیامبر اکرم (ص) در سطح جهان گفت: بعثت پیامبر اکرم (ص) به عنوان نقطه ی عطفی در تاریخ بشریت است که به همه نیازهای بشر از خور خواب گرفته تا بالاترین درجه آرمانها یعنی تمدن سازی پاسخ داده است و از این رو است که با این بعثت، باب رسل از سوی خداوند بسته شد و حادثه بسیار بزرگی با پیام توحید و یگانه پرستی درتاریخ بشریت رقم خورد.

کوتکی در ادامه با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر اهمیت پیام بعثت پیامبر در سال همدلی و همزبانی افزود: رهبر معظم انقلاب اسلامی ایران سرکوب مردم یمن را همانند رفتار بت پرستانی خواند که پیش از ظهور اسلام بر شبه جزیره عرب حکومت میکردند.

وی افزود: بنا به فرمایشات گهر بار رهبر عزیزمان، هرچه که در توان داریم از مستضعفین دفاع خواهیم کرد واین رسالت ماست.

در پایان گروه هنری با اجرای موسیقی سنتی و نمایش تئاتر، مراتب جشن و سرور مبعث را تکمیل نموده و با پذیرایی از مدعوین، مراسم جشن به پایان رسید.

شایان ذکر است به همین مناسبت نیز مسابقه پیامکی از سوی روابط عمومی منطقه برگزار گردید که به قید قرعه به ده نفر از برندگان جوایزی اهداء گردید.

 

1394/2/31 پنجشنبه
....
برگزاري مراسم تجليل از کارگر نمونه در منطقه يک عمليات انتقال گاز  

مراسم تجلیل از کارگران نمونه در حضور هیئت رئیسه و کارکنان منطقه با اهداء لوح تقدیر به آنان در منطقه یک عملیات انتقال گاز برگزار گردید.


مراسم تجلیل از کارگران نمونه در حضور هیئت رئیسه و کارکنان منطقه با اهداء لوح تقدیر به آنان در منطقه یک عملیات انتقال گاز برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی منطقه یک عملیات انتقال گاز ، مراسم با شکوهی به مناسبت تجلیل از مقام شامخ کارگر در نمازخانه امور اداری منطقه یک عملیات انتقال گاز ، با حضور هیئت رئیسه و جمع کثیری از پرسنل زحمتکش منطقه برگزار گردید.

مهندس کوتکی مدیر منطقه در این مراسم با تأکید به اهمیت نقش و جایگاه کارگران در سازمان گفت: اثربخشی و تأثیرگذاری کارگران در عزم ملی و نقش ارزشمند و جهادی آنان بر کسی پوشیده نیست و پیشرفت هرسازمانی در گرو همدلی و همزبانی بین کارگران وکارفرمایان میباشد.

کوتکی افزود: با توجه به بازر بودن خودکفایی ملت عزیزمان در عرصه جهانی که منجر به قطع وابستگیها میشود، کارگران به عنوان پیشروان این عرصه نقش بسزایی دارند و باید خلاقیت و نوآوری را در اولویت کار خود قراردهند.

کوتکی با اشاره به حدیثی از پیامبر اکرم (ص) با عنوان "طَلَبُ الحَلالِ فَرِیضَةٌ عَلَی کُلِّ مُسلِمٍ و مُسلِمَةٍ" (بدست آوردن روزی حلال بر هر مرد و زن مسلمانی واجب است) گفت: تقویت وجدان کاری و رعایت کردن در اصل کسب روزی حلال باعث میشود شرایط رشد و پیشرفت فردی و اجتماعی در بستر سازمان بوجود آید که اعتلای سازمان را در پی خواهد داشت و به تبع عدم توجه به آن ضررهای جبران ناپذیری ایجاد خواهد کرد که خوشبختانه در منطقه یک عملیات انتقال گاز این اصل زیربنایی کاملاً رعایت میشود.

در پایان این مراسم، تعداد 33 نفر از کارگران نمونه منطقه یک عملیات انتقال گاز از طرف مدیر و هیئت رئیسه منطقه مورد تقدیر قرار گرفتند که به آنها لوح یادبود و هدیه ای اهداء گردید و پس از آن از کلیه مدعوین با شیرینی و میوه پذیرایی بعمل آمد.

1394/2/22 سه‌شنبه
....
انتقال بيش از 6 / 32 ميليارد متر مکعب گاز عملکرد سال 93 در منطقه يک عمليات انتقال گاز 

با افزایش 14 درصدی حجم گاز انتقالی یکساله در سال 93 نسبت به سال 92 ، میزان انتقال گاز در منطقه یک عملیات انتقال گاز به بیش از 6 / 32 میلیارد متر مکعب رسیده است.


با افزایش 14 درصدی حجم گاز انتقالی یکساله در سال 93 نسبت به سال 92 ، میزان انتقال گاز در منطقه یک عملیات انتقال گاز به بیش از 6 / 32 میلیارد متر مکعب رسیده است.

به گزارش روابط عمومی منطقه یک عملیات انتقال گاز و به نقل از مهندس کوتکی مدیر منطقه ، این مقدار انتقال گاز نسبت به سال 92 ، 14 درصد افزایش را نشان میدهدکه از این حیث یک رکورد محسوب می شود.

مهندس کوتکی گفت: میزان گاز ارسالی به پالایشگاه گاز بیدبلند نیز در سال گذشته به بیش از 8 میلیارد متر مکعب رسیده که در مقایسه با سال 92 افزایش 6 / 2  درصدی را نشان می دهد که این میزان گاز ارسالی به پالایشگاه گاز بیدبلند از بدو تأسیس این پالایشگاه تا کنون بی سابقه بوده است.

کوتکی در ادامه افزود: همچنین میزان گاز ارسالی به خط اول سراسری در سال 93 بیش از 5 / 8 میلیارد متر مکعب بوده است که نسبت به سال 92 افزایش 3 / 114 درصدی را نشان می دهد که این افزایش حجم گاز ارسالی نیز در مجموع یک رکورد بی سابقه میباشد.

وی در ادامه افزود: میزان نشت یابی انجام شده بر روی خطوط منطقه در سال 93  قریب به 2926 کیلومتر و همچنین میزان پیگرانی تمیز کننده بر روی خطوط نیز 1534 کیلومتر بوده است که حاکی از افزایش 121 درصدی نسبت به سال 92 است.

مهندس کوتکی گفت: با توجه به سیاست وزارت نفت و شرکت ملی گاز ایران مبنی بر حفظ و صیانت از چاهها و میادین نفتی، این منطقه عملیاتی بالغ بر 7 / 8 میلیارد متر مکعب گاز جهت تزریق به میادین نفتی به شرکتهای تابعه مناطق نفتخیز جنوب تحویل داده است.

مهندس کوتکی در پایان ضمن تشکر و قدردانی از مهندس ثمری، مهندس امام و مدیران ستادی و تمامی واحدهای منطقه علی الخصوص واحدهای عملیاتی گفت: با توجه به اقدامات انجام شده و کارهای تعمیراتی پیش بینی شده بر اساس برنامه زمانبندی انشاء ا... بتوانیم امسال با شعار همدلی و همزبانی بهتر از سالهای گذشته پایداری و تداوم انتقال گاز در منطقه را شاهد باشیم.

1394/2/7 دوشنبه
....
تجليل از بانوان شاغل در منطقه يک عمليات انتقال گاز  

همایش بزرگداشت روز زن و تجلیل از مقام شامخ فاطمه زهرا (س) بزرگ بانوی اسلام در منطقه یک عملیات انتقال گاز برگزار گردید.


همایش بزرگداشت روز زن و تجلیل از مقام شامخ فاطمه زهرا (س) بزرگ بانوی اسلام در منطقه یک عملیات انتقال گاز برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی منطقه یک عملیات انتقال گاز : این مراسم در نمازخانه ساختمان اداری منطقه برگزار و مدیر منطقه به اتفاق هیأت رئیسه با حضور خود در این همایش، ضمن تبریک میلاد حضرت فاطمه زهرا (س) ، مقام و جایگاه زن را ارج نهادند.

کوتکی گفت: مقام و جایگاه زن از منظر اسلام بسیار والا است و در واقع این دین الهی ارزش واقعی بانوان را به آنان بازگرداند.

وی افزود: بانوان فرهیخته ایران اسلامی با توجه به حفظ حجاب و ارزش‌های انسانی خود در عرصه‌های اجتماعی حضوری فعال دارند و صفحه‌های بسیار درخشانی را از خدمت به جامعه در بدنه دستگاه‌های مختلف به ویژه صنعت گاز تا به امروز رقم زده‌اند.

مدیر منطقه یک عملیات انتقال گاز، از حضرت فاطمه زهرا (س) به عنوان الگوی زنان موفق مسلمان نام برد و بیان داشت: زندگی سراسر درس این بزرگ بانوی جهان اسلام بهترین سرمشق برای زنان مسلمان است و باید با الگوگیری از زندگی ایشان مسیر رشد و ترقی را بپیمایند.

کوتکی ضمن اشاره به نقش تأثیر گذار بانوان شاغل در منطقه یک عملیات انتقال گاز تصریح کرد: امروز به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی و نگاه ویژه آن به جایگاه ارزشی زن امکان حضور بانوان در عرصه‌های مختلف اجتماعی، فرهنگی، سیاسی و غیره در کشور فراهم شده است.

وی گفت: در شرایطی که در کشورهای همسایه بانوان از جزئی‌ترین حق و حقوق خود مانند رانندگی محروم هستند، نظام مقدس جمهوری اسلامی نگاه و احترام ویژه‌ای برای زنان قائل بوده و استفاده از ظرفیت آنان را در توسعه جامعه تعیین کننده می‌داند.

وی با بیان اینکه بانوان شاغل در کنار مسئولیت اجتماعی مسئولیت‌های سنگین‌تر همسرداری و فرزندداری را بر عهده دارند، خاطرنشان کرد: نباید تلاش در عرصه اجتماعی، آنان را از وظایفی که در این حوزه به ویژه در بحث مدیریت خانه دارند غافل کند.

کوتکی در پایان با بیان اینکه امروز بانوان تحصیلکرده و توانمند ایران اسلامی با مدیریت درست در کنار انجام تمام وظایف مادر و همسر بودن توانسته‌اند در مدیریت‌های کلان کشور نیز حضوری پررنگ و تأثیرگذار داشته باشند، خاطرنشان کرد: امروزه حضور فعال بانوان ایرانی در عرصه‌های کلان اجتماعی در کنار تربیت فرزندان موفق و نام آور نشان از توانمندی زنان مسلمان است.

شایان ذکر است در پایان همایش با اهدای شاخه گل از تک تک بانوان تقدیر بعمل آمد و به رسم یادبود هدایایی به ایشان اعطا گردید.

 

1394/1/22 شنبه
....
رکورد جديد و بي سابقه ميزان انتقال گاز در منطقه يک عمليات انتقال گاز 

با افزایش حجم گاز انتقالی در هفدهم فروردین ماه سال جاری به میزان 2/131 میلیون متر مکعب ،رکوردی بی سابقه در منطقه یک عملیات انتقال گاز صورت پذیرفت.


با افزایش حجم گاز انتقالی در هفدهم فروردین ماه سال جاری به میزان 2/131 میلیون متر مکعب ،رکوردی بی سابقه در منطقه یک عملیات انتقال گاز صورت پذیرفت.

به گزارش روابط عمومی منطقه یک عملیات انتقال گاز و به نقل از مهندس کوتکی مدیر منطقه از بدو تأسیس منطقه یک عملیات انتقال گاز تا به امروز میزان حجم انتقال گاز صورت پذیرفته بصورت روزانه به این مقدار نبوده است.

کوتکی گفت: از روز 12 فروردین ماه و همزمان با برپایی جشن جمهوری اسلامی ایران ،میزان حجم گاز انتقالی در این منطقه عملیاتی شروع به رکورد شکنی نموده که در این تاریخ بالغ بر 117 میلیون متر مکعب گاز از طریق خطوط انتقال گاز حوزه عملیاتی منطقه یک انتقال داده شد که تا به آن روز خود نیز یک رکورد بی سابقه بوده است .

کوتکی افزود : با توجه به سیاست گذاری های وزارت نفت و شرکت ملی گاز ایران مبنی بر صیانت از چاهها و میادین نفتی و لزوم تزریق گاز بیشتر به میادین نفتی جهت استحصال بیشتر نفت از میدان های نفتی ،این منطقه عملیاتی طبق اهداف و برنامه ریزی های صورت گرفته در چارچوب برنامه های کلان شرکت ملی گاز ایران و شرکت انتقال گاز میزان حجم گاز تزریقی به میادین نفتی را از ابتدای سال با توجه به موازنه مثبت تولید و مصرف در دستور کار خود قرارداده که در حال حاضر فقط در میدان آغاجاری روزانه 40 میلیون متر مکعب گاز تزریق می گردد .

کوتکی در ادامه ضمن تشکر و قدردانی ویژه از تمامی همکاران خود علی الخصوص همکاران عملیاتی و پرسنل زحمتکش اداره امور هماهنگی و نظارت بر انتقال گاز ( ارسال گاز ) و واحدهای فنی و مهندسی و پشتیبانی گفت : با توجه به نامگذاری سال 94 از سوی مقام معظم رهبری تحت عنوان (( دولت و ملت ، همدلی و همزمانی )) ان شاءالله در سال پیش رو بیش از پیش با همدلی و وحدت و دوستی و صداقت بتوانیم کارها را پیش ببریم و موفقیت بیش از پیشی را برای منطقه و شرکت رقم بزنیم .

1394/1/22 شنبه
....
ديدار نوروزي مدير و هيئت رئيسه منطقه يک عمليات انتقال گاز با کارکنان 

به مناسبت فرا رسیدن سال نو مدیر و اعضای هیات رئیسه منطقه یک عملیات انتقال گاز با کارکنان منطقه دیدار نمودند.


به مناسبت فرا رسیدن سال نو مدیر و اعضای هیات رئیسه منطقه یک عملیات انتقال گاز با کارکنان منطقه دیدار نمودند.

به گزارش روابط عمومی منطقه یک عملیات انتقال گاز: مدیر منطقه باتفاق هیئت رئیسه با حضور در واحدها و تأسیسات منطقه ضمن تبریک سال نو، از نزیدک با همکاران دیدار و گفتگو نمودند. در این دید و بازدیدها مهندس کوتکی گفت: با آغاز بهار و فرارسیدن عید باستانی نوروز و شروع کار و تلاش در سال جدید ، ان شاءاله در سایه همدلی و همزبانی همه همکاران بهتر از سال گذشته در راستای خدمت رسانی به کشور اسلامیان گام برداریم.

در ادامه مهندس کوتکی با توجه به نامگذاری سال جدید توسط رهبر معظم انقلاب به عنوان سال دولت و ملت، همدلی و همزبانی افزود: این پیام نوید بخش آینده ای درخشان برای ایران سربلند می باشد و شایسته است در شروع سال نو با یک برنامه ریزی مدون و جامع جهت خدمت رسانی به مردم شریف صادقانه تلاش کنیم.

وی تصریح کرد: علیرغم برخی مشکلات، منطقه یک عملیات انتقال گاز در سالی که گذشت موفقیتهای بسیاری را به همراه داشت که جا دارد از تلاشها و همکاری های صورت گرفته توسط همه همکاران در منطقه تشکر و قدردانی نمایم.

مهندس کوتکی در پایان ضمن تاکید بر همدلی و همزبانی و داشتن صداقت در گفتار و کردار همه همکاران گفت: امیدواریم در سال جدید با یاری پروردگار و سعی و کوشش همه خدمتگزاران در راستای اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی و تحقق اهداف منطقه، گامهای بسیار مؤثرتری را برداریم.

شایان ذکر است مدیر منطقه و هیئت رئیسه با همکاران شاغل در کارخانه تفکیک گاز و یارد خط لوله اهواز و همچنین تأسیسات تقویت فشار گاز منطقه (شهید محمدی، مصطفوی، دستیاری، یوسفی و کاوه پیشه) نیز دید و بازدید نوروزی داشته و از نزدیک با آنها به گفتگو نشستند.

 

1394/1/18 سه‌شنبه
....
بازديد نوروزي مهندس امام مدير عامل محترم شرکت انتقال گاز ايران از منطقه يک عمليات انتقال گاز  
مهندس امام مدیر عامل شرکت انتقال گاز ایران در اولین روز کاری سال 94 با حضور در یارد خط لوله اهواز منطقه یک عملیات انتقال گاز ضمن تبریک سال نو به همکاران از نزدیک با آنان به گفتگو پرداختند.


مهندس امام مدیر عامل شرکت انتقال گاز ایران در اولین روز کاری سال 94 با حضور در یارد خط لوله اهواز منطقه یک عملیات انتقال گاز ضمن تبریک سال نو به همکاران از نزدیک با آنان به گفتگو پرداختند.

به گزارش روابط عمومی منطقه یک عملیات انتقال گاز، مهندس امام در این دید و بازدید نوروزی  که به اتفاق مهندس کوتکی مدیر منطقه و برخی از هیأت رئیسه انجام شد از تلاشها، کوششها و همچنین کارهای بزرگ صورت گرفته در این منطقه عملیاتی تشکر و قدردانی نمودند.

مهندس امام گفت: با توجه به نامگذاری سال 94 توسط مقام معظم رهبری (دولت و ملت، همدلی و همزبانی) همه پیشرفتها و انجام تمامی کارها با همدلی و همزبانی و اتحاد و وحدت به بهترین نحو و در کمترین زمان انجام خواهد شد.

مدیر عامل شرکت انتقال گاز ایران افزود: در سالی که گذشت علیرغم تمامی تنگناها و مشکلات، رکوردی بی سابقه را در زمینه انتقال گاز در کشور شاهد بودیم که تمامی این اتفاقات خوب با همراهی ، همکاری و همدلی تمامی مجموعه شرکت انتقال گاز ایران بدست آمده که در همین جا از تلاش تمامی همکاران خود در تمامی مناطق عملیاتی، علی الخصوص همکاران خود در منطقه یک عملیات انتقال گاز تشکر و قدردانی مینمایم و امیدوارم در سال پیش رو که با نام حضرت فاطمه زهرا (س) شروع گردید سالی پر از موفقیت و پیروزی برای کشور عزیزمان ایران اسلامی باشد و این شرکت نیز بتواند رسالت خود را بیش از پیش با تکیه بر توان بسیار بالای نیروی انسانی خود به سرانجام مقصود رساند.

در این دیدار مهندس کوتکی مدیرمنطقه، ضمن عرض خیرمقدم و تبریک سال نو به مهندس امام، مدیر عامل شرکت انتقال گاز ایران از تلاشها و حمایتهای  بیدریغ ایشان از این منطقه عملیاتی تقدیر و تشکر نمودند و گفت: در سالی که گذشت کارها و پروژه های بسیار مهم و خوبی در سطح منطقه انجام گردید که اگر حمایتهای مدیران ستادی شرکت انتقال گاز نبود، به خوبی این کارها صورت نمی پذیرفت.

مهندس کوتکی ضمن تشکر و قدردانی از مهندس ثمری و مهندس امام و کلیه همکاران ستادی شرکت انتقال گاز ایران بابت حمایتها و کمکهای صورت گرفته گفت: در سال 93 با توجه به تزریق نقدینگی خیلی خوب صورت گرفته، خیلی از مشکلات منطقه مرتفع گردیدکه ان شاء اله در سال پیش رو نیز با حمایتهای بیشتر بتوانیم اهداف برنامه ریزی شده در سال 94 را محقق نمائیم.

شایان ذکر است در این دیدار مهندس امام و مهندس کوتکی و برخی از هیأت رئیسه با حضور در یارد اهواز و شرکت گاز استان خوزستان سال نو را به همکاران تبریک عرض نمودند.

1394/1/18 سه‌شنبه
....
برگزاري جشن تجليل از بازنشستگان منطقه يک عمليات انتقال گاز 

مراسم جشن تجلیل 53 نفر از بازنشستگان منطقه یک عملیات انتقال گاز با حضور مهندس محمدعلی امام مدیر شرکت انتقال گاز ایران برگزار گردید.


مراسم جشن تجلیل 53 نفر از بازنشستگان منطقه یک عملیات انتقال گاز با حضور مهندس محمدعلی امام مدیر شرکت انتقال گاز ایران برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی منطقه یک عملیات انتقال گاز: این مراسم با حضور مهندس امام مدیر شرکت انتقال گاز ایران و هیئت همراه، مهندس کوتکی مدیر منطقه یک عملیات انتقال گاز، مهندس پوررضا مدیر عامل شرکت پالایش گاز بید بلند و 53 نفر از بازنشستگان منطقه بهمراه خانواده های ایشان در تالار نور میانکوه برگزار گردید.

در ابتدا مهندس امام ضمن تشکر از مدیر منطقه یک عملیات انتقال گاز جهت برگزاری این جشن، با بیان خاطرات خود در طی سالهای مدیریت ایشان در این منطقه اظهار داشت: حضور همیشگی و تلاش بینظیر و خالصانه پرسنل زحمتکش این منطقه در تمامی لحظه ها و   صحنه ها، چه در دوران دفاع مقدس و چه در دوران بازسازی و پس از آن پایداری انتقال گاز، با توجه به شرایط خاص این منطقه و وجود تحریم ها، نمونه بارزی از ایثار و فداکاری می باشد.

مهندس امام در ادامه افزود: یکی از عوامل اصلی پیشرفت و پایداری این منطقه تاکنون استفاده از تجربه گرانقدر همکاران قدیمی و بازنشستگان عزیز در کنار نیروهای متخصص جوان بوده است و باید از پتانسیل قوی و تجربیات بازنشستگان در کنارتخصص نیروهای جوان استفاده شود و نباید همیشه جوانان ما با آزمون و خطا کار را جلو ببرند.

در ادامه مهندس کوتکی مدیر منطقه ضمن تجلیل از مقام بازنشستگان و همچنین تشکر از حضور مهندس امام، مهندس پوررضا و بقیه مدعوین در این مراسم گفت: بازنشستگان منطقه یک عملیات انتقال گاز دین خود را به این منطقه در سالهایی که این مرز و بوم درگیر جنگ تحمیلی بود، ادا نموده اند و اکنون که این فرصت پیش آمده ما وظیفه خود میدانیم به آنان احترام گذاشته و جایگاه آنان را به نیکی حفظ نمائیم.

مهندس کوتکی در ادامه خطاب به بازنشستگان گفت: بازنشستگی پایان راه نیست بلکه آغاز فصلی نو در زندگی است و باید همواره کوشش داشته باشیم و به فرمایش مولای متقیان حضرت علی (ع) در دنیا طوری زندگی کنیم که انگار همیشه زنده ایم و برای آخرت طوری زندگی کنیم که گویا فردا خواهیم مُرد.

وی در پایان سخنان خود گفت: تمام سختی های باعشق، بی ارج و مزد نخواهد بود و فردی که باخدای خود عهد بسته باشد، ارج و مزد آن را دریافت خواهد نمود و با افزایش معرفت به خدا به عاقبت بخیری میرسیم و می توانیم هر چیزی را با راز و نیاز از خدا بخواهیم.

پس از سخنان مدیر منطقه و در ادامه ی مراسم با حضور مهندس امام، مهندس کوتکی و مهندس پوررضا به منظور تجلیل از بازنشستگان، از آنها دعوت گردید که جهت دریافت هدایا و لوح یادبود به روی صحنه تشریف بیاورند. پس از آن طبق برنامه ریزی روابط عمومی منطقه، گروه هنری برجسته کشوری با اجرای آیتم های مختلف، جشن بازنشستگی را تکمیل و شادی و لبخند را بر چهره بازنشستگان و خانواده های آنان نشاندند.

در پایان این مراسم که تا پاسی از شب ادامه داشت، واحد اجتماعی/ رفاهی منطقه کلیه بازنشستگان و خانواده های ایشان و همچنین خانواده های معزز شهدای منطقه را به صرف شام پذیرایی نمودند.

1393/12/16 شنبه
....
بازديد مدير عامل شرکت انتقال گاز ايران از منطقه يک عمليات انتقال گاز 

مهندس امام مدیر عامل و هیئت همراه با حضور در تأسیسات و یاردهای منطقه یک عملیات انتقال گاز از این منطقه عملیاتی بازدید بعمل آوردند.


مهندس امام مدیر عامل و هیئت همراه با حضور در تأسیسات و یاردهای منطقه یک عملیات انتقال گاز از این منطقه عملیاتی بازدید بعمل آوردند.

به گزارش روابط عمومی منطقه یک عملیات انتقال گاز مهندس محمد علی امام به همراه مهندس جمشیدی دانا مدیر برنامه ریزی، مهندس قمصری مدیر توسعه منابع انسانی، مهندس قنواتی معاونت مهندسی در امور ایستگاهها و هیئت رئیسه منطقه ضمن بازدید از تأسیسات و اماکن منطقه در جلسه ای به بررسی اقدامات انجام شده و آتی منطقه پرداختند .

مهندس کوتکی مدیر منطقه در ابتدا ضمن عرض خیر مقدم به مدیر عامل محترم و هیئت همراه، اقدامات انجام شده در سال 93 و برنا مه های سال 94 را تشریح نمودند.

وی گفت: در سال 93 منطقه یک عملیات انتقال گاز کارهای بسیار بزرگ و مهم را انجام داد که ماحصل این اقدامات، افزایش بسیار چشمگیر و بی سابقه انتقال گاز در این منطقه عملیاتی در 11 ماه گذشته بوده است که نشان از تلاش و کوشش فراوان همکاران عملیاتی و غیر عملیاتی و همراهی و همکاری مدیران ستادی در طول این مدت می باشد و جا دارد از زحمات تمامی آنها تشکر و قدردانی نمایم. وی همچنین انتصاب آقای قمصری را به ایشان تبریک گفت و آرزوی توفیق برای ایشان داشت.

در ادامه مهندس جمشیدی دانا و مهندس قنواتی نیز در خصوص مسائل مرتبط صحبت کردند و برنامه ها و کارهای انجام شده و پیش رو را برای حضار تشریح نمودند.

مهندس امام مدیر عامل شرکت انتقال گاز ایران ضمن تشکر و قدردانی از همه همکاران علی الخصوص همکاران عملیاتی در منطقه گفت: در 11 ماهه گذشته افزایش 12 درصدی حجم انتقال گاز را در سطح شرکت انتقال گاز ایران شاهد بودیم که نشان از تلاش بی شائبه همه همکاران در شرکت و مناطق عملیاتی می باشد .

مهندس امام گفت : افزایش 100 میلیون متر مکعبی گاز در سال 93 در حالی صورت پذیرفت که هیچ خط لوله یا تأسیسات جدیدی به تأسیسات انتقال گاز ایران اضافه نگردید. وی ضمن تأکید بر آینده نگری و برنامه ریزی مدون جهت ترسیم آینده شرکت و منطقه افزود: ان شاء الله در سال آینده نیز افزایش 70 الی 100 میلیون متر مکعبی را پیش رو داریم که از همین الان می بایست برنامه ریزی لازم جهت انتقال گاز صورت پذیرد.

مهندس امام گفت: سال 94 سالی بسیار مهم و تعیین کننده ای برای منطقه یک عملیات انتقال گاز می باشد چرا که قرار است از طریق خط ششم سراسری صادرات گاز را داشته باشیم که از این حیث بسیار حائز اهمیت میباشد و همه می بایست خود را برای انتقال پایدار و ایمن جهت صادرات آماده کنیم.

وی در پایان ضمن تأکید بر کرامت انسانی و با توجه به قدمت بسیار بالای این منطقه عملیاتی گفت: پیگیری جدی طرح جامع خوزستان و واگذاری خطوط فشار پایین به گاز استان خوزستان از اولویت های اصلی شرکت انتقال گاز می باشد که منطقه می بایست به طور جدی دنبال کند تا به سرانجام برسد.

شایان ذکر است مدیر عامل شرکت انتقال گاز ایران و هیأت همراه در مدت حضور خود از یارد خط لوله اهواز و میانکوه و تأسیسات تقویت فشار گازهای شهید محمدی، مصطفوی، دستیاری، سایت اداری و شهرک مسکونی میانکوه بازدید نمودند و از نزدیک با کارکنان دیدار و گفتگو کردند.

 

 

 

1393/12/11 دوشنبه
....
برگزاري نماز وحدت و قرائت زيارت عاشوراي حسيني در منطقه يک عمليات انتقال گاز 

به مناسبت ایام خجسته دهه فجر، نماز وحدت و قرائت زیارت عاشورا در نمازخانه منطقه یک عملیات انتقال گاز برگزار گردید.


به مناسبت ایام خجسته دهه فجر، نماز وحدت و قرائت زیارت عاشورا در نمازخانه منطقه یک عملیات انتقال گاز برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی منطقه یک عملیات انتقال گاز و با همکاری پایگاه مقاومت شهید مصطفوی با حضور پرشور همکاران و هیئت رئیسه ، نماز وحدت در نماز خانه منطقه یک و همچنین قرائت زیارت عاشورا همراه با مداحی و صرف صبحانه برگزار گردید.در این مراسم معنوی حجت الاسلام منصوری در رابطه با وحدت در سال 57 و نقش آن در پیروزی انقلاب اسلامی به رهبری بزرگ مرد تاریخ ساز ایران اسلامی حضرت امام خمینی (ره) سخنانی ایراد نمود.

1393/11/25 شنبه
....
کارمند نمونه سال 92 منطقه يک عمليات انتقال گاز معرفي شد 
مهرداد احیاء بر اساس نظر معاون وزیر نفت، به جمع کارمندان نمونه شرکت ملی گاز در سال 1392 پیوست


مهرداد احیاء بر اساس نظر معاون وزیر نفت، به جمع کارمندان نمونه شرکت ملی گاز در سال 1392 پیوست.

به گزارش روابط عمومی منطقه یک عملیات انتقال گاز ، مهرداد احیاء به شماره 613302 از میان دیگر کارمندان برتر منطقه یک به عنوان کارمند نمونه انتخاب و طی مراسمی لوح تقدیر با امضای معاون وزیر نفت و مدیر عامل شرکت ملی گاز را از دست مدیر منطقه یک عملیات انتقال گاز دریافت نمود.

در این مراسم آقای کوتکی مدیر منطقه، ضمن تبریک ایام الله دهه فجر با اشاره به اینکه ذات کار در محیط های صنعتی تیمی است گفت : تمام کارمندان این صنعت خصوصاً منطقه یک عملیات انتقال گاز  نمونه هستند.

وی افزود : انتخاب کارمند نمونه بهانه ایست برای قدردانی از تمام همکاران که مجدانه و با عزم ملی و مدیریت جهادی در تمامی عرصه ها تلاش میکنند و در ادامه یاد و خاطره شهدای کارمند منطقه را گرامی داشت و آنها را نمونه و سرلوحه کارمندان دانست.

در پایان ، کارمند نمونه منطقه یک عملیات انتقال گاز ضمن تشکر از مسئولین خود و دیگر همکاران که موجب گردید وی به عنوان کارمند نمونه انتخاب شود اظهار داشت : یکی از فاکتور های دریافت این نشان ، خدمت صادقانه و بی منت  وی بوده است.

1393/11/20 دوشنبه
....
مراسم بزرگداشت دهه فجر در منطقه يک عمليات انتقال گاز 

همزمان با سالروز ورود تاریخی حضرت امام خمینی (ره) به میهن اسلامی منطقه یک عملیات انتقال گاز غرق در شور و شوق انقلاب شد.


همزمان با سالروز ورود تاریخی حضرت امام خمینی (ره) به میهن اسلامی منطقه یک عملیات انتقال گاز غرق در شور و شوق انقلاب شد.

روابط عمومی منطقه یک عملیات انتقال گاز با همکاری پایگاه مقاومت بسیج شهید مصطفوی طبق مصوبه شورای فرهنگی با برپایی ایستگاه صلواتی و پذیرایی شربت و شیرینی در ورودی شهرک مسکونی میانکوه سی و ششمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را جشن گرفتند.

هیأت رئیسه منطقه یک عملیات انتقال گاز با حضور خود در این مراسم و تشویق همکاران به برگزاری هرچه باشکوهتر ایام الله دهه فجر شور و شوق انقلاب را در ذهن همشهریان خود تداعی کردند.

روابط عمومی منطقه یک عملیات انتقال گاز  نیز جهت گرامیداشت دهه فجر اقدام به برگزاری مسابقات پیامکی و مسابقات دوره ای ضیافت فجر در قالب شعر ، داستان ، مقاله ، خوشنویسی ، نقاشی ، گرافیک و عکاسی با هدف زنده نگه داشتن یاد و خاطره بهمن 57 نمود.

آذین بندی خیابانها ، اماکن عمومی ، اداری ، تأسیسات و یاردها  با بنر و پرچم مقدس جمهوری اسلامی و چراغانی کردن نیز از دیگر اقدامات نخستین روز از دهه مبارک فجر در منطقه یک عملیات انتقال گاز بود.

1393/11/19 يكشنبه
....
افزايش 16 درصدي تحويل گاز منطقه يک عمليات انتقال گاز به پالايشگاه گاز بيدبلند  

حجم تحویل گاز به شرکت پالایش گاز بیدبلند توسط منطقه یک عملیات انتقال گاز در ٩ ماه امسال بیش از ١٦ درصد افزایش داشته است.


حجم تحویل گاز به شرکت پالایش گاز بیدبلند توسط منطقه یک عملیات انتقال گاز در ٩ ماه امسال بیش از ١٦ درصد افزایش داشته است.

به گزارش روابط عمومی منطقه یک عملیات انتقال گاز و به نقل از مهندس کوتکی مدیر منطقه: این منطقه در ٩ ماه پارسال، پنج میلیارد و ٤٠٠ میلیون مترمکعب گاز را توسط خط پنجم به شرکت پالایش گاز بیدبلند تحویل داده است.

مهندس کوتکی افزود: حجم تحویل گاز به این پالایشگاه در مدت مشابه امسال با افزایش ١٦ درصدی به شش میلیارد و ٢٨٨ میلیون مترمکعب رسیده است ، که یک رکورد جدید در میزان حجم گاز تحویلی به پالایشگاه گاز بیدبلند به شمار می آید.

وی خاطرنشان کرد: در ٩ ماه پارسال، ٥٧٥ کیلومتر از خطوط منطقه پیگرانی و دو هزار کیلومتر از این خطوط نیز نشت یابی شده است.

کوتکی یادآور شد: در مدت مشابه امسال، ٧٩٥ کیلومتر از خطوط منطقه پیگرانی و دو هزار و ٢٠٠ کیلومتر از خطوط نیز نشت یابی شده است.

کوتکی گفت: منطقه یک عملیات انتقال گاز با ١٠ تاسیسات تقویت فشار و دو هزار و ٢٥٠ کیلومتر خطوط اصلی گاز، استان خوزستان و بخشهایی از استانهای کهگیلویه و بویر احمد و چهارمحال و بختیاری را تحت پوشش دارد که با انجام کارهای اینچنینی شعار ما میتوانیم را در سال اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی تحقق بخشید و کمک شایانی را به اقتصاد کشور عزیزمان انجام داده است.

1393/11/12 يكشنبه
....
 


مجری سایت : شرکت سیگما