اوقات شرعي

True
التماس دعا
آب و هواي انتخابي
در حال لود آب و هواwaiting
تشکر و تسلیت
داريوش ايران پور کارمند نمونه شرکت ملي گاز ايران در سال 91 

به گزارش روابط عمومي منطقه ، داریوش ایران پور رئیس تاسیسات شهید کاوه پیشه بعنوان كارمند نمونه شركت ملي گاز ايران در سال 91 انتخاب شد.


داریوش ایران پور كارمند نمونه شركت ملي گاز ايران در سال 91 شد

به گزارش روابط عمومي منطقه، داریوش ایران پور رئیس تاسیسات شهید کاوه پیشه بعنوان كارمند نمونه شركت ملي گاز ايران در سال 91 انتخاب شد.

در اين پيام آمده است:

بسمه تعالی

بدانیم که آن چه امروز ما موفقیت به دست می آوریم به برکت مجاهدت شهیدان و خون شهیدان و ایثار شهیدان است.  (امام خامنه ای مد ظله العالی)

برادر ارجمند جناب آقای داریوش ایرانپور

   خدمت در نظام مقدس جمهوری اسلامی، از نعمات عظیم خداوندی ست. خدمت گزاری افتخار بزرگی است که پروردگار متعال آن را به عهده کسانی قرار داده که با عمل خالصانه خویش در مسیر خشنودی و رضایت مردم گام بر می دارند.

   به شکرانه توفیق و انتخاب شایسته جنابعالی به عنوان کارمند نمونه سال 91 شرکت ملی گاز ایران در انجام وظایف محوله و اجرای بهینه امور، این لوح تقدیر، تقدیم حضور ارجمندتان می گردد. امید آن است که با توکل به خداوند متعال در مسند خدمت گزاری به مردم که همانا توفیقی والاست، به عنوان نیرویی کارآمد در راه تعالی کشور عزیزمان گام بردارید.

رضا الماسی

مدیر عامل شرکت انتقال گاز ایران

1392/10/1 يكشنبه
....
پيام نوروزي مدير منطقه 92 

بسم الله الرحمن الرحيم

یا مقلوب القلوب والابصار یا مدبر الیل و النهار یا محول الحول و الاحوال حول حالنا الی احسن الحال

حس آمدن نوروز با جایگاه رفیعی که در حافظه تاریخی ایرانیان دارد ما را از ورطه روزمرگی به ایجاد انگیزه در تغییر رفتار رهنمون می سازد ...


بسم الله الرحمن الرحيم

یا مقلوب القلوب والابصار یا مدبر الیل و النهار یا محول الحول و الاحوال حول حالنا الی احسن الحال

همکاران ارجمند سلام علیکم

با حمد و سپاس خدای سبحان و صلوات بر محمد و آل محمد(ص)

حس آمدن نوروز با جایگاه رفیعی که در حافظه تاریخی ایرانیان دارد ما را از ورطه روزمرگی به ایجاد انگیزه در تغییر رفتار رهنمون می سازد، امید که این احساس بیش از پیش مایه تفکر و دگرگونی شود تغییر در احوال طبیعت، درس نو شدن را به ما آموخته تا از این پس، بدانیم که همواره باید به رشد و تعالی بیندیشیم و مسیر سرآمدی را بپیماییم تا امروز و فردایمان را در سایه الطاف الهی با حرکت به سوی کمال انسانی بسازیم. خداوند متعال را شاکریم که به ما عنایت فرمود تا یکسال پر کار و تلاش را سپری کنیم و گامهایی در جهت اهداف بلند شرکت و انتقال گاز مورد نیاز صنایع عمده و مصارف خانگی و تجاری برداریم بدون شک فعالیتهای گسترده ای که در این زمینه صورت گرفته و موجب استمرار انتقال گاز گردیده با توکل بخدای سبحان و در پرتو عنایت حضرت ولی عصر(عج) و در سایه همدلی و تلاش های شبانه روزی همه همکاران گرامی در بخش های مختلف شرکت بوده است.

اینجانب با شکر گزاری به درگاه الهی و گرامی داشت یاد امام راحل عظیم الشأن و شهدای گرانقدر بویژه همکار جانباز شهید سرافراز فرشید توحدی و همچنین آرزوی سلامتی برای مقام معظم رهبری، فرارسیدن بهار طبیعت و عید نوروز را به همه شما همکاران و خانواده محترمتان تبریک و تهنیت عرض نموده و از تلاش های متعهدانه و عملکرد جهاد گرانه شما کارکنان توانمند و متعهد و همچنین از حمایتها و پشتیبانی های اثر بخش خانواده های گرامی صمیمانه تشکر و قدردانی می نمایم و از خداوند منان سالی توأم با سلامتی، سعادت و سر بلندي روزافزون برای شما و تحول ، تعالی و توفیق روز افزون برای شرکت انتقال گاز ایران منطقه یک در سال 1392 خواهانم.

 

مدير منطقه

عبدالحسين کوتکي

1391/12/27 يكشنبه
....
شهيد فرشيد توحدي 


1391/12/12 شنبه
....
حسن صفايي لرکي کارمند نمونه شرکت ملي گاز ايران در سال 90 

جناب آقای حسن صفایی لرکی

احتراما، ضمن عرض تبریک بمناسبت انتخاب جنابعالی بعنوان کارمندنمونه سال 90 شرکت ملی گاز ایران، بدینوسیله به پاس همت و تلاش صورت گرفته معادل یک ماه حقوق پایه بعنوان پاداش به شما اعطاء میگردد.از خداوند سبحان توفیق توام با سلامتی برای شما و خانواده محترم آرزو نموده ...


جناب آقای حسن صفایی لرکی

شماره کارمندی : 534689

با سلام ،

احتراما ، ضمن عرض تبریک بمناسبت انتخاب جنابعالی بعنوان کارمند نمونه سال 90 شرکت ملی گاز ایران ، بدینوسیله به پاس همت و تلاش صورت گرفته معادل یک ماه حقوق پایه بعنوان پاداش به شما اعطاء میگردد. از خداوند سبحان توفیق توام با سلامتی برای شما و خانواده محترم آرزو نموده ، امید است همواره در راه نیل به اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی و شکوفائی صنعت نفت موفق و موید باشید.

 

و من ا... التوفیق

جواد اوجی

معاون وزیر نفت و مدیر عامل

 

1391/7/24 دوشنبه
....
پيام تبريک نوروزي مدير 90 

بسم الله الرحمن الرحيم

با سرود يا مقلب القـلوب و الابصار و يـا محول  الحـول و الاحوال به استقبال بـهـار مي رويم.

ايمان داريم اوكه مدبرالليل و النهار است، نداي حول حالنا الي احسن الحال ماراخواهدشنيد.

بهار گل افشان به همراه خود طراوت ، نشاط و شادماني را هديه مي آورد و زمزمه هاي ناب زندگي ، راز خلقت ، شكوه طبيعت ، پالايش روان و خود انديشي در بهار تجلي مي يابد. سال جديد نيز در گهواره مفتون كننده و شيداي طبيعت با فصل بهار آغاز مي شود. ذهن تسخير دل مي شود و نيروهاي شگرف زنگارهاي فكر و روح را صيقل مي دهد و انسان احساس دگرگوني و نو شدن مي كند.

 


 بسم الله الرحمن الرحيم
با سرود يا مقلب القـلوب و الابصار و يـا محول  الحـول و الاحوال به استقبال بـهـار مي رويم.

ايمان داريم اوكه مدبرالليل و النهار است، نداي حول حالنا الي احسن الحال ماراخواهدشنيد.

 همکاران گرامي

بهار گل افشان به همراه خود طراوت ، نشاط و شادماني را هديه مي آورد و زمزمه هاي ناب زندگي ، راز خلقت ، شكوه طبيعت ، پالايش روان و خود انديشي در بهار تجلي مي يابد. سال جديد نيز در گهواره مفتون كننده و شيداي طبيعت با فصل بهار آغاز مي شود. ذهن تسخير دل مي شود و نيروهاي شگرف زنگارهاي فكر و روح را صيقل مي دهد و انسان احساس دگرگوني و نو شدن مي كند.پيام مشترك بهار ، نو شدن و بازآفريني براي طبيعت و انسان است.بهار اين زبان گوياي خدواندي به انسان مي آموزد كه رمز ماندگاري و رستگاري او در عرصه هستي ، منوط به تغيير و تحول ، تلاش و پويايي ، خلاقيت و انديشه ورزي، نوخواهي و نو انديشي است.

خداوند سبحان را شاكرم كه فرصتي فراهم گرديد تا در سنگر جديدي در منطقه يك عمليات انتقال گاز آموزه هاي علمي و تجربيات خويش را در راستاي تعالي و اعتلاي منطقه بكار بسته و گامهاي شايان توجهي را بردارم.

در سال جاري انجام اقدامات اساسي و برنامه ريزي شده ، جذب صد درصدي بودجه هاي عمراني، راه اندازي الكتروكمپرسورهاي تاسيسات شهيد محمدي ، كاهش صددرصدي گازهاي سوزانده شده و نيز رشد محسوس گازهاي جمع آوري شده و انتقال داده شده وتمديد گواهينامهIMS، اخذ گواهينامه اهتمام به كيفيت درهفتمين جايزه ملي كيفيت، اخذ گواهينامه تعهد به تعالي سازماني در هشتمين دوره جايزه ملي بهره وري و تعالي سازماني و اخذ گواهينامه هاي ANSI/MSE 2000 : 2008 و EN 16001 : 2009 مديريت انرژي با استعانت از خداوند متعال ، حمايت هاي بيدريغ مديرعامل محترم شركت انتقال گاز ايران، مديران ستادي ، هيات رييسه و همچنين جديت و تلاش هاي بي وقفه همكارانم ، تحقق يافته است.و اكنون در سرآغاز بهاري دوباره مخلص كلام و حسن ختام باز وامي است از خواجه شيراز ، لسان الغيب به آن امـيد كه سـال 1390 هجري خورشيدي سـالي فـرخنده و پـربـار ، توام با صحت و سلامتي بر همكاران گرامي و خانواده هاي محترمتان باشد.

شكر آن را كه دگر بار رسيدي به بهار  

                                بيخ نيکي بنشان و ره تحقيق بجوي       

  

                                                                                                           

                                                                                                                                                                                   

1389/12/28 شنبه
....
 


مجری سایت : شرکت سیگما