اوقات شرعي

True
التماس دعا
آب و هواي انتخابي
در حال لود آب و هواwaiting
دیدار و بازدید
بازدید هیأت عالی بازرسی وزارت نفت از منطقه یک عملیات انتقال گاز 
 مهندس عقیق مدیر کل بازرسی وزرات نفت بهمراه هیأت عالی بازرسی این وزارتخانه از منطقه یک عملیات انتقال گاز بازدید و در جلسه ای بهمین منظور شرکت نمودند .
1396/2/25 دوشنبه
....
بازديد مدير عامل شرکت انتقال گاز و هيئت همراه از منطقه يک عمليات انتقال گاز 

مهندس امام مدیر عامل شرکت انتقال گاز و هیأت همراه از منطقه یک عملیات انتقال گاز بازدید بعمل آوردند و در نشستی به بررسی مسائل، مشکلات و ارائه راهکارهای لازم پرداختند...


بازدید مدیر عامل شرکت انتقال گاز و هیئت همراه از منطقه یک عملیات انتقال گاز

مهندس امام مدیر عامل شرکت انتقال گاز و هیأت همراه از منطقه یک عملیات انتقال گاز بازدید بعمل آوردند و در نشستی به بررسی مسائل، مشکلات و ارائه راهکارهای لازم پرداختند.

به گزارش روابط عمومی منطقه یک عملیات انتقال گاز، مهندس امام مدیر عامل و هیأت همراه روز دوشنبه 5 آبان از منطقه بازدید و در نشستی مشترك با مدير و مسئولين به بررسي آخرين وضعيت فعاليت ها و برنامه ریزی های صورت گرفته و پیش روی سال جاری و سال 94 پرداختند.

مهندس کوتکی مدیر منطقه ضمن خوش آمدگویی به مدیرعامل شرکت انتقال گاز و هیات همراه، به ارائه گزارش عملکرد منطقه در سال جاری و برنامه ها و مشکلات پیش رو پرداخته و گفت: خوشبختانه امسال اکثر کارهای تعمیراتی و برنامه ریزی شده طبق برنامه زمان بندی انجام و شرایط لازم برای انتقال پایدار و ایمن از در پیک مصرف سالیانه مهیا گردید.

مهندس کوتکی در ادامه با توجه به شرایط حاکم بر تاسیسات تقویت فشار گاز منطقه و قدمت خطوط لوله و وجود تنگناها و چالش های عملیاتی جهت اورهال تاسیسات علی الخصوص واحدهای کلارک و توربین های تاسیسات شهید کاوه پیشه گفت: با توجه به مسائل طرح شده قبلی انتظار می رود در خصوص تامین قطعات یدکی جهت اورهال واحدها تسریع لازم صورت پذیرد تا ان شاء ا... توقفی بر روی واحدهای تاسیسات نداشته باشیم.

مهندس کوتکی گفت: با توجه به کارهای انجام شده بر روی واحدهای تاسیسات و خطوط لوله منطقه ان شاء ا... در فصل سرما و پیک مصرف گاز هیچگونه اختلالی در روند انتقال گاز از این منطقه عملیاتی را نداشته باشیم.

در پایان مهندس کوتکی از توجهات خاص معاونت محترم عملیات شرکت ملی گاز ایران و مدیرعامل محترم شرکت انتقال گاز و سایر مدیران ستادی به منطقه یک بویژه در خصوص پیگیری طرح جامع خوزستان تشکر و قدردانی نمودند.

در ادامه مهندس امام مدیر عامل شرکت انتقال گاز ضمن تشکر و قدردانی از مدیر و کارکنان منطقه بابت کارهای انجام شده در سطح منطقه در هفت ماه گذشته سال گفت: با توجه به ورود به ماههای سرد سال و افزایش تولید و مصرف گاز در سطح کشور و نیز وجود نیروهای کارآمد در منطقه انتظار می رود کارهای تعمیراتی باقیمانده بر روی واحدهای تاسیسات و خطوط لوله تا قبل از 15 آبان ماه جاری به اتمام برسد و ان شاء ا... هیچگونه اختلالی در روند تداوم انتقال گاز را در این منطقه عملیاتی شاهد نباشیم.

مهندس امام ضمن تاکید بر انضباط مالی توسط تمامی مناطق عملیاتی و پرهیز از اسراف و هرز روی بیت المال گفت: با عنایت به شرایط حاکم بر کشور عزیزمان و لزوم کاهش هزینه ها در سال جاری و آتی می بایست همه ما دست به دست هم دهیم و این دوره زمانی سخت را پشت سر بگذاریم و آینده ای روشن برای میهن اسلامیمان رقم بزنیم.

گفتني است در اين بازديد آقایان مهندس امام مديرعامل شركت انتقال گاز ايران، مهندس اسماعیلی مدیر توسعه منابع انسانی، مهندس قنواتی معاون مهندسی در امور ایستگاهها، مهندس مصدقی معاون مهندسی در امور خطوط لوله از همراهان مدير عامل شركت انتقال گاز بودند که پس از اتمام جلسه در مراسم عزای سرور و سالار شهیدان که در نمازخانه امور اداری منطقه یک برگزار گردیده بود، حضور یافته و همراه با سایر همکاران خود در منطقه یک عملیات انتقال گاز به عزاداری پرداختند.

شایان ذکر است مهندس امام و هیات همراه صیح روز سه شنبه 6 آبان ماه از خطوط لوله گاز اول، پنجم و ششم سراسری و تاسیسات تقویت فشار گاز شهید آتش پنجه بازدید نمودند.

 

1393/8/6 سه‌شنبه
....
بازديد مدير منطقه يک عمليات انتقال گاز از تعميرات خط 42 اينچ اول سراسري در منطقه تنگ نالي 

مهندس کوتکی مدیر منطقه یک عملیات انتقال گاز از تعمیرات خط لوله 42 اینچ اول سراسری در منطقه تنگ نالی بازدید نمودند.


بازدید مدیر منطقه یک عملیات انتقال گاز از تعمیرات خط 42 اینچ اول سراسری در منطقه تنگ نالی

مهندس کوتکی مدیر منطقه یک عملیات انتقال گاز از تعمیرات خط لوله 42 اینچ اول سراسری در منطقه تنگ نالی بازدید نمودند.

به گزارش روابط عمومی منطقه یک عملیات انتقال گاز، مهندس کوتکی مدیر منطقه از پروژه تعمیرات و ایمن سازی خطوط 42 اینچ اول سراسری در منطقه تنگ نالی بازدید نمودند و از نزدیک در جریان پیشرفت کار پروژه قرار گرفتند.

مهندس کوتکی در تشریح خبر فوق افزود: پس از انجام پیگرانی هوشمند از کیلومتر 77 الی 114 خط لوله فوق الاشاره و مشخص شدن تعداد 31 مورد نقاط معیوب، عملیات ایمن سازی برنامه ریزی گردید و هم اکنون با تلاش شبانه روزی کارکنان واحد عملیات خطوط لوله و همکاری سایر واحدها در حال اجراست.

1393/7/12 شنبه
....
بازديد معاون مديرعامل شرکت ملي گاز و مدير عامل شرکت انتقال گاز از منطقه يک عمليات انتقال گاز 

 

مهندس ثمری معاون عملیات شرکت ملی گاز ایران و مهندس امام مدیر عامل شرکت انتقال گاز ایران به اتفاق برخی از مدیران ستادی از منطقه یک عملیات انتقال گاز ایران بازدید و در نشستی به بررسی مسائل، مشکلات و ارائه راهکارهای لازم پرداختند.


بازدید معاون مدیرعامل شرکت ملی گاز و مدیر عامل شرکت انتقال گاز از منطقه یک عملیات انتقال گاز

مهندس ثمری معاون عملیات شرکت ملی گاز ایران و مهندس امام مدیر عامل شرکت انتقال گاز ایران به اتفاق برخی از مدیران ستادی از منطقه یک عملیات انتقال گاز ایران بازدید و در نشستی به بررسی مسائل، مشکلات و ارائه راهکارهای لازم پرداختند.

به گزارش روابط عمومی منطقه یک در ابتدا مهندس کوتکی ضمن خیر مقدم به معاون عملیات شرکت ملی گاز ایران (مهندس ثمری) و مدیر عامل شرکت انتقال گاز ایران (مهندس امام) در خصوص اقدامات انجام شده در سطح منطقه طی 5 ماه گذشته به بیان صحبت پرداخت و گفت: تمامی اقدامات انجام شده در جهت تداوم و انتقال پایدار و ایمن گاز و طبق برنامه ریزی های صورت گرفته قبلی بوده است که در این مدت کارهای بسیار بزرگی توسط همکاران عملیاتی منطقه به پایان رسیده و برخی از پروژه ها نیز طی روزهای آینده به اتمام می رسد.

مهندس کوتکی در ادامه گفت: در تاسیسات تقویت فشار گاز منطقه طبق زمانبندی انجام شده کارها به خوبی پیش می رود و در بعضی تاسیسات با توجه به برخی محدودیتهای عملیاتی فقط کارهای تعمیراتی ابتدایی انجام شده است.

کوتکی افزود: در بخش خطوط لوله انجام کارهای بسیار مهمی به پایان رسیده و برنامه ریزی لازم جهت انجام سایر کارها صورت پذیرفته است و انشاالله تا قبل از پیک مصرف گاز انجام خواهند شد.

کوتکی در ادامه ضمن تشکر و قدردانی از حمایت های صورت گرفته توسط مدیران ستادی به بیان برخی از مشکلات منطقه پرداختند و در این خصوص خواستار حمایت و کمک بیش از پیش مجموعه مدیران ستادی (انتقال گاز و ملی گاز) شدند.

در ادامه نشست مهندس ثمری معاون عملیات شرکت ملی گاز ایران ضمن تشکر و قدردانی از مدیر و کارکنان منطقه یک عملیات انتقال گاز بابت کارهای مهم صورت گرفته، کارکردن در مناطق عملیات انتقال گاز علی الخصوص منطقه یک عملیات انتقال گاز را نمونه بارز جهاد برشمردند و گفت: مناطق عملیاتی اساس شکل گرفتن جهاد اقتصادی می باشند که هر چقدر این جبهه کاری بهتر و بیشتر به وظایف خود عمل کند تحقق شعار امسال نیز به نحو مطلوبتری صورت می پذیرد.

مهندس ثمری گفت: با توجه به قدمت بالای خطوط لوله و تاسیسات تقویت فشار گاز در این منطقه عملیاتی می بایست طرح جامع گاز خوزستان مجددا به شکل ویژه ای پیگیری و به نتیجه نهایی برسد تا دیگر شرکت ملی گاز ایران دغدغه ای در خصوص کسری گاز طبیعی در این استان زرخیز را نداشته باشد .

وی با توجه به تغییر ماهیت نوع گاز دریافتی در این منطقه عملیاتی که قبلا از شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب گرفته می شد و تنها مبدا تولید کننده گاز طبیعی در کشور بوده است و در حال حاضر و آینده نزدیک این استان یکی از وارد کننده های عمده گاز طبیعی جهت مصارف صنعتی و خانگی می باشد گفت: می بایست در طرح جامع خوزستان کلیه خطوط فعلی از هرحیث نوسازی شود تا افق 15 سال آینده استان با مشکلی مواجه نشود.

در ادامه جلسه مهندس امام مدیرعامل شرکت انتقال گاز ایران ضمن تشکر و قدردانی از همکاران خود در این منطقه عملیاتی گفت: با توجه به شناختی که نسبت به این منطقه وجود دارد می بایست برنامه ریزی اساسی و درستی را در ستاد شرکت انتقال گاز جهت انتقال پایدار و ایمن گاز را طرح ریزی نماییم و لازم است منطقه با هماهنگی ستاد تمامی برنامه ها و تصمیمات اتخاذ شده در این جلسه را به صورت مستمر و ماهیانه تا حصول نتیجه پیگیری نماید.

مهندس امام ضمن توجه ویژه همه مدیران و مسئولین شرکت انتقال گاز و ملی گاز ایران به مقوله منابع انسانی افزود: همه ما می بایست در جهت تعالی سازمانی و بهبود مستمر و کرامت انسانی گام برداریم و از حواشی پرهیز کنیم و به عملیات و انتقال پایدار و ایمن گاز که همانا هدف اصلی شرکت انتقال ایران است بپردازیم.

در پایان جلسه نیز تصمیمات مهمی علی الخصوص در مورد طرح جامع گاز استان اتخاذ گردید و مقرر شد مدیر و مسئولین منطقه با همکاری و هماهنگی مدیران ستادی برنامه ریزی لازم را جهت تحقق همه آنها انجام دهند.

در این دو روز مهندس ثمری و مهندس امام از تاسیسات تقویت فشار گاز شهید بیدبلند، شهید مصطفوی، شهید محمدی و شیرخانه های بین راهی و پالایشگاه گاز بیدبلند بازدید و از نزدیک با مشکلات و مسائل مهم کارکنان و تاسیسات آشنا شدند و دستورات لازم را صادر نمودند.

شایان ذکر است در این جلسه که با حضور مهندس پوررضا مدیرعامل شرکت پالایش گاز بیدبلند انجام گرفت مهندس ثمری در خصوص تعاملات و ارتباطات فی مابین و رفع مشکلات بین این دو شرکت دستورات لازم را صادر نمودند و گفت: همه می بایست در جهت نیل به اهداف مورد نظر ستاد ملی گاز ایران که قبلا به دو شرکت ابلاغ گردید گام بردارند که هر دو مدیر نیز در این خصوص راههای حل مشکلات را بررسی و به نتیجه لازم جهت رفع مشکل کارکنان ساکن شهرک مسکونی میانکوه رسیدند.

1393/6/15 شنبه
....
بزرگداشت روز پزشک در منطقه يک عمليات انتقال گاز  

به مناسبت زاد روز شیخ الرئیس ابوعلی سینا و روز پزشک، در مراسمی از پزشکان شاغل در درمانگاه شهرک صنعتی میانکوه تقدیر شد.


برگزاری مراسم گرامیداشت روز پزشک در منطقه یک عملیات انتقال گاز

به مناسبت زاد روز شیخ الرئیس ابوعلی سینا و روز پزشک، در مراسمی از پزشکان شاغل در درمانگاه شهرک صنعتی میانکوه تقدیر شد.

به گزارش روابط عمومی منطقه یک عملیات انتقال گاز و به نقل از خازنی رئیس روابط عمومی، در این مراسم مهندس کوتکی مدیرمنطقه با تبریک این روز، از خدمات پزشکان و کارکنان درمانگاه میانکوه به عنوان عبادتی بزرگ یاد کرد و گفت امیدواریم با رفع کمبودها و انجام خدمات صادقانه، رضایتمندی افراد ساکن در این شهرک مسکونی را به همراه داشته باشد.

مهندس کوتکی گفت: از سالهای گذشته خدمات بهداشتی این درمانگاه بهتر شده است و با راه اندازی کلینیک داندانپزشکی موجب افزایش خدمات و در نتیجه رضایتمندی بیشتر کارکنان را شاهد بودیم که انشاا... با آوردن پزشکان متخصص این رضایتمندی بیشتر گردد .

در ادامه خانم دکتر حسن پور رئیس درمانگاه، دکتر مکطاع زاده معاون درمان بهداری و بهداشت آغاجاری و آقای شریفات رئیس پشتیبانی ضمن تشکر و قدردانی از حمایتهای بی دریغ مدیریت منطقه، آقای کوتکی و مسئولین امر فرمودند: بی شک این حمایت ها و کمکهای مدیران گازی و نفتی در این منطقه می باشد که ما را به تلاش و کوشش بیشتر در جهت پیشبرد اهداف درمانی و بهداشتی خود مصمم تر می کند و انشاا... با همراهی و همکاری مدیران منطقه در آینده نزدیک، شاهد رشد و افزایش خدمات بیشتری برای کارکنان و خانواده های محترمشان باشیم .

در پایان به پاس خدمات تمامی پزشکان به رسم یادبود هدایایی به آنها اهدا گردید.


 

 

1393/6/3 دوشنبه
....
ديدار مدير و هيئت رئيسه منطقه يک عمليات انتقال گاز با کارکنان، بمناسبت عيد سعيد فطر  

به مناسبت گرامیداشت عید سعید فطر طی مراسمی مدیر و اعضا هیات رئیسه منطقه یک عملیات انتقال گاز با کارکنان منطقه دیدار نمودند.


دیدار مدیر و هیئت رئیسه منطقه یک عملیات انتقال گاز با کارکنان، بمناسبت عید سعید فطر

به مناسبت گرامیداشت عید سعید فطر طی مراسمی مدیر و اعضا هیات رئیسه منطقه یک عملیات انتقال گاز با کارکنان منطقه دیدار نمودند.

به گزارش روابط عمومی منطقه یک عملیات انتقال گاز و به نقل از خازنی دبیر کمیته فرهنگی، به مناسبت گرامیداشت عید سعید فطر طی مراسمی در نمازخانه ستاد اداری، مدیر و اعضا هیات رئیسه منطقه یک عملیات انتقال گاز با کارکنان منطقه دیدار نمودند.

خازنی گفت: طی مراسم مهندس کوتکی مدیر منطقه ضمن عرض تبریک به مناسبت عید سعید فطر به همکاران و خانواده های محترمشان، قبولی طاعات و عبادات همگان را از درگاه خداوند منان خواستار شد.

شایان ذکر است طی این مراسم مهندس کوتکی به برخی از خدمات و افتخارات کسب شده در چهارماهه اول سال جاری اشاره نموده و مراسم در فضایی صمیمی با پذیرایی از همکاران و گرفتن عکس یادگاری پایان یافت و مقرر گردید به رسم یادبود به تک تک حاضرین توسط روابط عمومی یک نسخه از عکس گرفته شده، اهداء گردد.

 

1393/5/12 يكشنبه
....
گراميداشت روز پاسدار با حضور مدير منطقه يک عمليات انتقال گاز در سپاه ناحيه اميديه  

همزمان با سوم شعبان سالروز میلاد با سعادت امام حسین (ع) و روز پاسدار مدیر منطقه یک عملیات انتقال گاز با حضور در سپاه ناحیه امیدیه از زحمات و تلاشهای پاسداران تقدیر و تشکر به عمل آوردند.


گراميداشت روز پاسدار با حضور مدیر منطقه یک عملیات انتقال گاز در سپاه ناحیه امیدیه

همزمان با سوم شعبان سالروز میلاد با سعادت امام حسین (ع) و روز پاسدار مدیر منطقه یک عملیات انتقال گاز با حضور در سپاه ناحیه امیدیه از زحمات و تلاشهای پاسداران تقدیر و تشکر به عمل آوردند.

به گزارش روابط عمومی منطقه یک عملیات انتقال گاز، همزمان با سوم شعبان سالروز میلاد با سعادت امام حسین(ع) و روز پاسدار، مهندس کوتکی با حضور در سپاه ناحیه امیدیه با سرهنگ بابلی شعار فرمانده محترم سپاه ناحیه امیدیه دیدار و از ایشان بعنوان نماینده شایسته پاسداران ایران اسلامی تقدیر و تشکر به عمل آوردند.

طی این دیدار مهندس کوتکی با اشاره به جمله معروف امام راحل که فرمودند: " اى كاش من هم يك پاسدار بودم"، به تببین نقش و اهمیت پاسداران عزیز و گرامی پرداخته و افزودند: سعادت بزرگی است که روز ولادت با سعادت بزرگ پاسدار قرآن كريم و اسلام به عنوان روز پاسدار نامگذاری گردیده است و امیدوارم که همواره شاهد موفقیت روز افزون و سلامتی پاسداران ایران اسلامیمان باشیم.

در ادامه سرهنگ بابلی شعار ضمن تبریک سالروز میلاد با سعادت امام حسین (ع) از حضور مهندس کوتکی و ارج نهادن به پاسداران انقلاب اسلامی و همچنین تلاشها و زحمات ایشان در تحقق اهداف برنامه های بسیج ادارات تقدیر و تشکر نمودند.

1393/3/11 يكشنبه
....
منطقه يک عمليات انتقال گاز ميزبان مديرعامل و هيات رئيسه شرکت پالايش گاز بيدبلند  

در فضایی گرم و صمیمی و به میزبانی منطقه یک عملیات انتقال گاز، مدیرعامل و هیات رئیسه شرکت پالایش گاز بیدبلند با مدیر و هیات رئیسه منطقه یک دیدار و گفتگو نمودند.


منطقه یک عملیات انتقال گاز ميزبان مدیرعامل و هیات رئیسه شرکت پالایش گاز بیدبلند

در فضایی گرم و صمیمی و به میزبانی منطقه یک عملیات انتقال گاز، مدیرعامل و هیات رئیسه شرکت پالایش گاز بیدبلند با مدیر و هیات رئیسه منطقه یک دیدار و گفتگو نمودند.

به گزارش روابط عمومی منطقه یک عملیات انتقال گاز، این دیدار صمیمی در روز دوشنبه 29 اردیبهشت با حضور مهندس پوررضا مدیرعامل شرکت پالایش گاز بیدبلند و هئیت رئیسه در دفتر مدیر منطقه یک عملیات انتقال گاز برگزار گردید.

مهندس کوتکی ضمن خوش آمدگویی به حاضرین، هدف از برپایی این دیدار را هماهنگی و وحدت بین دو شرکت همجوار (منطقه یک عملیات انتقال گاز و پالایش گاز بیدبلند) در جهت به حداقل رساندن مشکلات همکاران و خانواده های آنان و بالا رفتن سطح رفاه و رضایت مندی همگان در شهرک مسکونی میانکوه عنوان نمودند.

در این دیدار طرفین به بیان دیدگاهها و نقطه نظرات خویش پرداخته و با اشاره به شرایط بد آب و هوایی و همچنین محرومیت منطقه، پرهیز از هرگونه موازی کاری و پیگیری مسائل و رفع مشکلات کارکنان و خانواده های محترم آنان را اهدف اصلی خود برشمردند.

در ادامه مهندس کوتکی ضمن تشریح قابلیتها و توانمندیهای منطقه یک عملیات انتقال گاز، آمادگی همه جانبه خود و مجموعه منطقه یک عملیات انتقال گاز را جهت همکاری با پالایشگاه گاز بید بلند اعلام نموده و خواستار تشکیل کارگروهی متشکل از هر دو شرکت، جهت برنامه ریزی و تصمیم گیری در اجرای برنامه های رفاهی، ورزشی و فرهنگی شدند. 

مهندس کوتکی در پایان ضمن ابراز خرسندی از برگزاری این دیدار، افزود: انشاا... با تداوم این دیدارها بتوانیم علاوه بر وظیفه مهم و خطیر انتقال گاز، در جهت رشد و شکوفایی شهرک مسکونی میانکوه و تکریم کارکنان و خانواده های محترم آنان گام برداریم .

سپس مهندس پوررضا ضمن تائید مراتب عنوان شده، عنوان نمودند در بعد عملیات، همکاری و همدلی وجود دارد و در خصوص مسائل رفاهی، فرهنگی و ورزشی نیز با تشکیل کارگروه شاهد اقداماتی در راستای کاهش هزینه ها و کسب رضایت عمومی باشیم .

1393/2/29 دوشنبه
....
بازديد مديرعامل و هيئت رئيسه شرکت ملي گاز ايران از منطقه 

مهندس عراقی مدیر عامل محترم شرکت ملی گاز ایران و هیأت همراه روز چهارشنبه 10 اردیبهشت از منطقه یک عملیات انتقال گاز  بازدید به عمل آوردند.


بازدید مدیرعامل و هیئت رئیسه شرکت ملی گاز ایران از منطقه یک عملیات انتقال گاز

مهندس عراقی مدیر عامل محترم شرکت ملی گاز ایران و هیأت همراه روز چهارشنبه 10 اردیبهشت از منطقه یک عملیات انتقال گاز بازدید به عمل آوردند.

به گزارش روابط عمومی منطقه یک عملیات انتقال گاز ، مهندس حمیدرضا عراقی مدیر عامل محترم شرکت ملی گاز ایران و هیأت همراه روز چهارشنبه 10 اردیبهشت از منطقه یک عملیات انتقال گاز بازدید به عمل آوردند و در جمع مديران عملياتي و ستادي به ايراد سخن پرداختند.

در این دیدار ابتدا مهندس کوتکی مدیر منطقه ضمن خوش آمدگویی به معاون محترم وزیر و مدیرعامل شرکت ملی گاز و هیات همراه، به ارائه گزارش عملکرد منطقه یک عملیات انتقال گاز پرداختند. سپس مهندس عراقی ضمن تشکر از کلیه کارکنان و مدیران این منطقه با اشاره به شرایط خاص و اقلیمی استان خوزستان گفت: انتقال گاز در استان خوزستان از پیچیدگی و اهمیت زیادی برخوردار و کارکنان منطقه یک، تلاش زیادی برای انتقال و پایداری گاز در این منطقه انجام می دهند.

مهندس عراقی در ادامه بدلیل افزایش در انتقال گاز به میران 2.4 درصد نسبت به مدت مشابه در سال 91 از همه همکاران در منطقه یک تشکر و قدردانی نمودند و افزود: رشد 35 درصدی تزریق گاز به میادین نفتی از افتخارات سال گذشته منطقه یک بوده که بی سابقه و در خور تقدیر و تشکر از همه همکاران می باشد.

مهندس عراقی با اشاره بازنشستگی تعداد زیادی از کارکنان منطقه یک به عنوان قدیمی ترین منطقه عملیاتی گاز در کشور، جایگزینی نیروهای جوان در کنار نیروهای قدیمی را از نکات مهم و نیازمند توجه ویژه برشمرد.

این گزارش می افزاید: مهندس عراقی و هیئت همراه در ادامه این بازدید از ایستگاه های شهید کاوه پیشه و محل اتصال خط 6 سراسری و ایستگاه های شهید مصطفوی و شهید محمدی نیز بازدید نمودند.

1393/2/14 يكشنبه
....
ديدار نوروزي مدير و اعضاء هيئت رئيسه با کارکنان 

به مناسبت فرا رسیدن سال نو طی مراسمی مدیر و اعضا هیات رئیسه منطقه یک عملیات انتقال گاز با کارکنان منطقه دیدار نمودند.


دیدار نوروزی مدیر و اعضاء هیئت رئیسه با کارکنان

به مناسبت فرا رسیدن سال نو طی مراسمی مدیر و اعضا هیات رئیسه منطقه یک عملیات انتقال گاز با کارکنان منطقه دیدار نمودند .

به گزارش روابط عمومی منطقه یک عملیات انتقال و به نقل خازنی رئیس روابط عمومی در این مراسم پس از دید و بازدید مدیر منطقه با همکاران و تبریک سال نو، مهندس کوتکی گفت: با آغاز بهار و فرارسیدن عید باستانی نوروز و شروع کار و تلاش در سال جدید ، انشاا... در سایه همدلی، همکاری و تلاش مضاعف همه همکاران بهتر از سال گذشته در راستای خدمت رسانی به کشور اسلامیان گام برداریم .

در ادامه مهندس کوتکی افزود: انشاا... سال جدید که توسط رهبر معظم انقلاب سال اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی نامگذاری شده است ، نوید بخش آینده ای درخشان برای ایران سربلند باشد و شایسته است در شروع سال نو با یک برنامه ریزی مدون و جامع جهت خدمت رسانی به مردم شریف صادقانه تلاش کنیم.

وی تصریح کرد : علیرغم برخی مشکلات ، منطقه یک عملیات انتقال گاز در سالی که گذشت موفقیتهای بسیاری را به همراه داشت که جا دارد از تلاشها و همکاری های صورت گرفته توسط همه همکاران در منطقه تشکر و قدردانی نمایم.

مهندس کوتکی در پایان ضمن تاکید بر همدلی و اتحاد و داشتن صداقت در گفتار و کردار همه همکاران گفت: انشاا... بتوانیم در سال 93 با یاری پروردگار و سعی و کوشش همه خدمتگذاران در راستای اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی علی الخصوص تحقق شعار امسال گامهای بسیار موثری را برداریم.

لازم به ذکر است طی روزهای گذشته دید و بازدید نوروزی از همکاران شاغل در تاسیسات منطقه شهید محمدی و مصطفوی نیز صورت پذیرفت.

 

1393/1/19 سه‌شنبه
....
دیدار مدیر منطقه یک عملیات انتقال گاز با خانواده شهید دهبان نژاد 

همزمان با ایام الله دهه فجر، مهندس کوتکی مدیر منطقه، برخی اعضاء هیئت رئیسه و رئیس امور ایثارگران منطقه با حضور در منزل شهید دهبان نژاد یاد و خاطره این شهید عزیز را گرامی داشتند.


دیدار مدیر منطقه یک عملیات انتقال گاز با خانواده شهید دهبان نژاد

همزمان با ایام الله دهه فجر ، مهندس کوتکی مدیر منطقه ، برخی اعضاء هیئت رئیسه و رئیس امور ایثارگران منطقه با حضور در منزل شهید دهبان نژاد یاد و خاطره این شهید عزیز را گرامی داشتند.

به گزارش روابط عمومی منطقه یک عملیات انتقال گاز در این دیدار مهندس کوتکی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهداء و تبریک دهه فجر، دیدار با خانواده معزز شهدا را وظیفه همگان دانست و افزود: شهدا تمام هستی خود را فدای نظام مقدس جمهوری اسلامی کرده و از تمام ظرفیت های موجود باید برای خدمت به خانواده های معظم شهدا وایثارگران استفاده کرد.

طی این دید و بازدید خانواده شهید دهبان نژاد ضمن تشکر از زحمات و حمایتهای بی دریغ مدیر منطقه از حضور مدیر و همراهان در منزل خود تشکر نمودند و از خداوند سبحان برای مدیر و کارکنان منطقه سلامتی و توفیق روزافزون را خواستار شدند .

در پایان ، با اهدا دسته گل و هدیه نقدی ناقابل از خانواده عزیز شهید تجلیل به عمل آمد.

1392/11/22 سه‌شنبه
....
بزرگداشت روز ملي حمل و نقل 

مراسم بزرگداشت روز ملی حمل و نقل در روز سه شنبه مورخ 26 آذر ماه در منطقه یک عملیات انتقال گاز برگزار گردید.


بزرگداشت روز ملي حمل و نقل در منطقه یک عملیات انتقال گاز

مراسم بزرگداشت روز ملی حمل و نقل در روز سه شنبه مورخ 26 آذر ماه در منطقه یک عملیات انتقال گاز برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومي منطقه یک عملیات انتقال گاز و به نقل از خازنی رئیس روابط عمومی،  مهندس کوتکی و هیئت رئیسه در روز سه شنبه مورخ 26 آذر ماه مصادف با روز حمل و نقل در اداره حمل و نقل حضور یافته و ضمن ارج نهادن به زحمات و تلاش همکاران محترم حمل  و نقل، از نزدیک با کارکنان دیدار نمودند. در طی این دیدار صمیمی، برخی کارکنان در خصوص مشکلات خود سخن گفته و مهندس کوتکی نیز در جهت رفع آن ، دستورات لازم را صادر نمودند.

در پایان مهندس کوتکی و اعضاء هیئت رئیسه نماز جماعت را در نماز خانه حمل و نقل اقامه نمودند.

1392/10/3 سه‌شنبه
....
بازديد مدير و هيات رئيسه منطقه از تاسيسات شهيد آتش پنجه 

همزمان با شروع فصل سرما و پیک مصرف سالیانه گاز در کشور و در راستای تکریم کارکنان ، مدیر و اعضاء هیئت رئیسه ضمن بازدید از تاسیسات تقویت فشار گاز شهید آتش پنجه جلسه عملیاتی هفتگی منطقه را در این تاسیسات برگزار نمودند.


بازدید مدیر و هیات رئیسه منطقه یک عملیات انتقال گاز از تاسیسات شهید آتش پنجه

همزمان با شروع فصل سرما و پیک مصرف سالیانه گاز در کشور و در راستای تکریم کارکنان ، مدیر و اعضاء هیئت رئیسه ضمن بازدید از تاسیسات تقویت فشار گاز شهید آتش پنجه (تنگ پیرزال) جلسه عملیاتی هفتگی منطقه را در این تاسیسات برگزار نمودند.

به گزارش روابط عمومی منطقه یک شرکت انتقال گاز ایران در این بازدید مهندس کوتکی ضمن تشکر و قدردانی از زحمات پرسنل تاسیسات و نیز گروههای تعمیراتی واحد تعمیرات اساسی اضطراری منطقه گفت : تاسیسات تنگ پیرزال از تاسیسات خیلی مهم و استراتژی منطقه در فصل پیک مصرف سالانه می باشد که نقش بسیار مهمی در توازن گاز کشور را دارد و می بایست همه در نگهداشت وآماده بکار بودن آن تلاش نماییم تا اختلالی در روند انتقال گاز پیش نیایید .

در ادامه بازدید مهندس مرادی معاونت عملیات تاسیسات به تشریح کارهای انجام شده در سطح تاسیسات تقویت فشار گاز تنگ پیرزال پرداختند و گفت : با توجه به اهمیت این تاسیسات و براساس برنامه زمان بندی ارائه شده ، از ابتدای سال جاری تمامی کنترلها و تعمیرات لازم بر روی واحدهای تاسیسات انجام گردید و با انجام تعمیرات اساسی واحد 4 تنگ پیرزال و آماده به کار بودن تمامی واحدها قابلیت اطمینان را بالا برده و هم اکنون با سه واحد در حال کار تداوم انتقال گاز را در منطقه شاهد هستیم .

مهندس مرادی ابراز امیدواری نمود که با توجه به کارهای انجام شده و شرایط کاری فراهم شده ، در سطح پرسنل تعمیراتی منطقه در این تاسیسات و دیگر تاسیسات منطقه انشاا... تا پایان پیک مصرف سالیانه هیچگونه توقفی را در تاسیسات شاهد نباشیم .

در پایان مهندس کوتکی و هیات همراه از نزدیک و در دیداری چهره به چهره با کارکنان در خصوص مسائل و مشکلات کارکنان علی الخصوص استراحتگاه تنگ پیرزال به تبادل نظر پرداختند و دستورات لازم را در هر مقوله به واحدهای ذیربط صادر نمودند .

1392/9/30 شنبه
....
بازديد مدير منطقه يک عمليات انتقال گاز از تاسيسات شهيد کاوه پيشه 

بازدید مدیر منطقه از تاسیسات شهید کاوه پیشه                                         


بازدید مدیر منطقه یک عملیات انتقال گاز از تاسیسات شهید کاوه پیشه

مهندس کوتکی و هیات همراه از تاسیسات تقویت فشار گاز شهید کاوه پیشه بازدید نمودند و با کارکنان این مجموعه عملیاتی دیدار حضوری داشتند.

به گزارش روابط عمومی منطقه یک عملیات انتقال گاز و به نقل از خازنی رئیس روابط عمومی در این دیدار دو ساعته مهندس کوتکی و هیات همراه از تمامی مجموعه تاسیسات تقویت فشار گاز بیدبلند بازدید نمودند و در جریان مسائل و تنگناهای پیش روی تاسیسات قرار گرفتند.

خازنی گفت : در این دیدار که همزمان با آغاز فصل سرد سال و لزوم مصرف بیشتر گاز انجام شد ، مدیر منطقه ضمن تشکر و قدردانی از زحمات پرسنل عملیاتی منطقه در زمان انجام تعمیرات بر روی تمامی واحدهای تاسیسات تقویت فشار گاز گفت : تاسیسات تقویت فشار گاز بید بلند یکی از مهمترین تاسیسات شرکت انتقال گاز در پایداری و تداوم انتقال گاز می باشد که همه ما می بایست در جهت پایداری بیشر آن گام برداریم.

وی ضمن تشکر و قدردانی از زحمات آقای ایران پور و پرسنل تاسیسات گفت : بی دلیل نیست که در طی دو سال گذشته کارمند نمونه منطقه از این تاسیسات انتخاب می شود ، چرا که همه پرسنل تاسیسات با مدیریت خوب آقای ایران پور توانستند در این سالها تاسیسات را نگهداری نمایند و اختلال در روند انتقال گاز ایجاد نگردد.

شایان ذکر است در این دیدار صمیمی همه پرسنل تاسیسات از نزدیک با مدیر دیدار و مشکلات خود را بیان نمودند و در خصوص هر مشکل مهندس کوتکی با ارائه توضیحات دستورات لازم را صادر نمودند.

 

1392/8/4 شنبه
....
بازديد مهندس کوتکي از پروژه خط اتصال خروجي پالايشگاه بيد بلند به خط ششم سراسري 

بازدید مدیر منطقه از پروژه خط اتصال خروجی پالایشگاه بید بلند به خط ششم سراسری


بازدید مهندس کوتکی از پروژه خط اتصال خروجی پالایشگاه بید بلند به خط ششم سراسری

مهندس کوتکی مدیر منطقه یک عملیات انتقال گاز از پروژه خط اتصال خروجی پالایشگاه گاز بید بلند به خط ششم سراسری بازدید نمودند.

به گزارش روابط عمومی عمومی منطقه یک عملیات انتقال گاز در این بازدید مهندس کوتکی با حضور در محل پروژه از میزان پیشرفت و مشکلات آن اطلاع یافت و در جریان پیشرفت پروژه قرار گرفت و از همه دست اندرکاران این پروزه تقدیر و تشکر نمود و دسوترات لازم را صادر نمودند.

در حین این بازدید مهندس صفایی ضمن اشاره به سختی کار و سنگلاخی بودن زمین از میزان پیشرفت پروژه و کارهای انجام شده در این مدت توضیحاتی را به مدیر منطقه ارائه نمودند .

شایان ذکر است که پروژه فوق الذکر یکی از پروژه های بسیار مهم منطقه می باشد که هم اکنون با بیش از 70 درصد پیشرفت در مراحل نهایی انجام کار می باشد و انتظار میرود طی روزهای آتی به بهره برداری برسد.

1392/8/4 شنبه
....
ديدار مدير با فرزندان کارکنان اعزامي به مسابقات سراسري بهار در بهار (شيراز) 

دیدار مدیر با فرزندان کارکنان اعزامی به مسابقات سراسری بهار در بهار (شیراز)

در راستای تکریم مسائل قرآنی و در پیروی از دین مبین اسلام مدیر منطقه با فرزندان کارکنان، اعزامی به مسابقات سراسری بهار در بهار (شیراز) دیدار و به گفتگو پرداخت.


دیدار مدیر با فرزندان کارکنان اعزامی به مسابقات سراسری بهار در بهار (شیراز)

در راستای تکریم مسائل قرآنی و در پیروی از دین مبین اسلام مدیر منطقه با فرزندان کارکنان، اعزامی به مسابقات سراسری بهار در بهار (شیراز) دیدار و به گفتگو پرداخت.

به گزارش روابط عمومی منطقه یک عملیات انتقال گاز و به نقل از خازنی دبیر کمیته فرهنگی منطقه در این دیدار که در دفتر مدیر منطقه انجام شد ، مهندس کوتکی با بیان اهمیت بسیار بالای مسائل دینی و قرآنی در تربیت نسل جوان کشور، مسابقات سراسری بهار در بهار شرکت ملی گاز ایران را فرصتی مناسب برای کارکنان و خانواده های آنها دانستند که بتوانند ضمن تقویت بنیه دینی و معنوی خود در این مسابقات نیز حضور چشمگیری داشته باشند.

مهندس کوتکی گفت: اگر همه انسانها با قرآن مانوس شویم و همیشه خداوند را حامی، ناظر و شاهد ببینیم میتوان موفقیت بیشتری را کسب کنیم و در زندگی شخصی نیز موفق تر عمل نمائیم.

لازم به ذکر است در ابتدایی مراسم خازنی هدف از چنین اقدامی را ترویج فرهنگ قرآنی در بین همکاران و خانواده ایشان بیان نمود و اظهار امیدواری نمودند هر ساله شاهد رشد بیشتری در مشارکت همکاران و فرزندان آنها در این مسابقات باشیم و افتخارات بیشتری نصیب منطقه گردد.

در پایان از تمامی افراد حاضر با اهدا هدایایی تقدیر و تشکر به عمل آمد.

 

1392/6/19 سه‌شنبه
....
بازديد مهندس الماسي مدير عامل شرکت انتقال گاز ايران و هيات همراه از منطقه يک عمليات انتقال گاز 

بازدید مهندس الماسی مدیر عامل شرکت انتقال گاز ایران و هیات همراه از منطقه یک عملیات انتقال گاز

مدیرعامل شرکت انتقال گاز ایران و هیات همراه از کارخانه تزریق گاز آغاجاری و پروژه اتصال خروجی پالایش گاز بید بلند به خط ششم سراسری در محدوده منطقه یک عملیات انتقال گاز بازدید نمودند.


بازدید مهندس الماسی مدیر عامل شرکت انتقال گاز ایران و هیات همراه از منطقه یک عملیات انتقال گاز

مدیرعامل شرکت انتقال گاز ایران و هیات همراه از کارخانه تزریق گاز آغاجاری و پروژه اتصال خروجی پالایش گاز بید بلند به خط ششم سراسری در محدوده منطقه یک عملیات انتقال گاز بازدید نمودند.

به گزارش روابط عمومی منطقه یک عملیات انتقال گاز در این بازدید یک روزه مهندس الماسی مدیرعامل و هیات همراه ابتدا با حضور در کارخانه تزریق گاز آغاجاری در جلسه ای که با تاکید مدیران عامل شرکت ملی نفت و گاز ایران و با حضور مسئولین مناطق نفت خیز جنوب صورت پذیرفت ، شرکت نمودند و در خصوص مسائل و مشکلات پیگرانی خط پنجم سراسری در انتهای این خط به تبادل نظر پرداختند که در نهایت با جمع بندی لازم تصمیمات جدی جهت مهیا شدن شرایط پیگرانی اتخاذ گردید.

مهندس الماسی در ادامه بازدید با حضور در محل اتصال خروجی پالایشگاه گاز بید بلند به خط ششم سراسری از نزدیک در جریان کار و پیشرفت پروژه قرار گرفتند و ضمن تشکر از مسئولین منطقه در خصوص اجرای این پروژه با تاکید بر تسریع انجام آن که از اولویتهای اصلی شرکت انتقال گاز می باشد، کار را بسیار سخت توصیف کرد و گفت انشاء ا... با تلاش و کوشش شبانه روزی همکاران در منطقه این پروژه پیش از موعد مقرر (اوایل آبان ماه) اجرایی و بهره برداری از آن آغاز گردد.

به گزارش روابط عمومی منطقه در جریان این بازدیدها مهندس کوتکی ضمن تشریح مراحل کار و سختیهای پروژه از تلاشهای صورت گرفته توسط همکاران تشکر و قدردانی نمودند و اظهار امیدواری کرد که انشاء ا... با پشتکار و پتانسیل موجود در منطقه این اتصال قبل از شروع فصل سرد سال به اتمام برسد.

در ادامه بازدید مهندس الماسی و هیات همراه با حضور در منطقه در جلسه ای که با حضور ایشان و اعضاء هیات رئیسه منطقه انجام شد شرکت و در خصوص پروژه خط سراسری اول (کیلومتر 25-0) و سایر پروژه های منطقه دستورات لازم را صادر نمودند

لازم به ذکر است در طول مدت بازدید یک روزه ، مهندس کوتکی توضیحات لازم را در خصوص فعالیتهای انجام شده پنج ماهه اول سال 92 در منطقه ، به مهندس الماسی ارائه و اولویتهای مهم منطقه را به ایشان اعلام نمودند.

 

1392/6/19 سه‌شنبه
....
بازديد مهندس کوتکي از پروژه تعميرات خط ً36 شهيد مصطفوي  

به منظور ارزیابی میزان آمادگی منطقه و خطوط انتقال گاز در فصول سرد سال، مهندس کوتکی مدیر منطقه یک به همراه هیات همراه از پروژه تعمیرات خط 36 اینچ  شهید مصطفوی بازدید به عمل آوردند ...


به منظور ارزیابی میزان آمادگی منطقه و خطوط انتقال گاز در فصول سرد سال ، مهندس کوتکی مدیر منطقه  یک به همراه هیات همراه از پروژه تعمیرات خط 36 اینچ شهید مصطفوی بازدید به عمل آوردند  به گزارش روابط عمومی منطقه یک  شرکت انتقال گاز ایران ، مهندس کوتکی به همراه هیات همراه از نزدیک از پروژه تعمیرات خط 36 اینچ شهید مصطفوی بازدید نمودند . مهندس کوتکی با تقدیر و تشکر از پرسنل خط لوله به ویژه کارکنان عملیاتی تلاشگر منطقه به لحاظ آمادگی در انتقال پایدار گاز در فصل سرد سال ، رهنمودهای لازم را یادآوری و دستورات لازم را در راستای اجرای بهتر و مطلوبتر طرحها و پروژه ها مورد  تاکید قرار دادند .

مهندس کوتکی در پایان ضمن اظهار امیدواری در خصوص وفاق و همدلی بیشتر بین مسئولین و کارکنان گفت : تلاش بر این است که همه در جهت رفع مشکلات کارکنان و خانواده های محترمشان گام برداشته و با ایجاد روحیه نشاط و خودباوری ، همدلی و تعامل بیشتر را در مجموعه منطقه افزایش دهیم. لازم به ذکر است خط 36 اینچ شهید مصطفوی نقش بسیار مهمی در تامین خوراک مجتمع های پتروشیمی ماهشهر را بر عهده دارد که با تعمیرات انجام شده بر روی این خط افزایش پایداری و تداوم انتقال گاز را برای منطقه ویژه ماهشهر را به همراه خواهد داشت .

1392/4/10 دوشنبه
....
ديدار مدير و هيات رئيسه منطقه يک عمليات انتقال گاز از خانواده کارکنان متوفي 

مهندس کوتکی به همراه بعضی از اعضاء هیات رئیسه منطقه ، با حضور در منازل کارکنان متوفی (مرحوم حیدرقلی مولوی ، مرحوم محمد موری غریب و مرحومه معصومیان) از نزدیک با خانواده آنان دیدار و گفتگو کردند.


مهندس کوتکی به همراه بعضی از اعضاء هیات رئیسه منطقه ، با حضور در منازل کارکنان متوفی (مرحوم حیدرقلی مولوی ، مرحوم محمد موری غریب و مرحومه معصومیان) از نزدیک با خانواده آنان دیدار و گفتگو کردند. به گزارش روابط عمومی منطقه یک عملیات انتقال گاز ، این دیدارها در راستای تکریم خانواده کارکنان متوفی و رسالت فرهنگی ، اجتماعی شرکت انجام گردید.

مهندس کوتکی با حضور در منزل مرحوم مولوی از ایشان به عنوان فردی تلاشگر ، سخت کوش و بسیار مومن و پایبند به اصول اسلامی و قاری قرآن یاد نمودند و از خداوند طلب مغفرت و رحمت واسعه را برای ایشان خواستار شدند. در ادامه خانواده مرحوم از مدیر و هیات همراه در خصوص همکاریها و همراهیهای صورت گرفته در طول مدت فوت مرحوم مولوی ، کمال تشکر و قدردانی را داشتند.

در ادامه مدیر و هیات رئیسه با حضور در منزل مرحوم موری غریب ، با خانواده ایشان به گفتگو پرداختند. در این دیدار مهندس کوتکی و همکاران با بیان خاطراتی از مرحوم ، یاد ایشان را زنده نموده و ایشان را فردی ساعی ، با اعتماد به نفس و کارگشا در حیطه انجام وظایف موله در واحد حمل و نقل دانستند و رحمت واسعه الهی را برای آن مرحوم خواستار شدند.

در پایان مدیر و هیات رئیسه با حضور در منزل مادری ، مرحومه معصومیان (از کارکنان مخابرات منطقه) ، از نزدیک با این خانواده دیدار نمودند. مهندس ضمن تسلیت به خانواده ایشان گفت مرحومه در ایام بیماری سختیها و رنجهای زیادی را متحمل شد که انشاء ا... خداوند رحمت بیکران خود را شامل روح آنمرحومه قرار دهد و از مادر ایشان که در ایام بیماری مرحومه زحمات زیادی را متحمل شدند ، تشکر و قدردانی نموده و از خداوند صبر و سلامتی برای ایشان خواستار شدند.

در تمامی دیدارها خانواده ای کارکنان متوفی از ابراز همدردی کلیه همکاران ، مدیر و مسئولین منطقه ، مدیرعامل شرکت انتقال گاز و مدیریتهای ستادی کمال تشکر و قدردانی را داشتند

1392/2/10 سه‌شنبه
....
ديدار نوروزي مدير منطقه يک عمليات انتقال گاز با کارکنان سايت اداري  

دیدار نوروزی مدیر منطقه یک عملیات انتقال گاز با کارکنان سایت اداری

به مناسبت سال نو و طی مراسمی مدیر و اعضا هیات رئیسه منطقه یک عملیات انتقال گاز در محل نمازخانه ستاد اداری با کارکنان اداره مرکزی دیدار نمودند ...


دیدار نوروزی مدیر منطقه یک عملیات انتقال گاز با کارکنان سایت اداری

به مناسبت سال نو و طی مراسمی مدیر و اعضا هیات رئیسه منطقه یک عملیات انتقال گاز در محل نمازخانه ستاد اداری با کارکنان اداره مرکزی دیدار نمودند. به گزارش روابط عمومی منطقه یک شرکت انتقال گاز ایران در این مراسم پس از دید و بازدید مدیر منطقه با همکاران و تبریک سال نو ، مهندس کوتکی گفت : با آغاز بهار و فرارسیدن عید باستانی نوروز و شروع کار و تلاش در سال جدید ، انشاا... در سایه همدلی ، همکاری و تلاش مضاعف همه همکاران بهتر از سال گذشته در راستای خدمت رسانی به کشور اسلامیان گام برداریم .

مهندس کوتکی افزود : سال جدید که توسط رهبر معظم انقلاب سال حماسه سیاسی ، حماسه اقتصادی نامگذاری شده است ، انشاا... نوید بخش آینده ای درخشان برای ایران سربلند باشد و شایسته است در شروع سال نو با یک برنامه ریزی مدون و جامع جهت خدمت رسانی به مردم شریف صادقانه تلاش کنیم. وی تصریح کرد : علیرغم برخی مشکلات ، منطقه یک عملیات انتقال گاز در سالی که گذشت موفقیتهای بسیاری را به همراه داشت و با انتقال بیش از 27 میلیارد متر مکعب گاز در سال 91 بالغ بر 8 درصد افزایش انتقال گاز نسبت به سال 90 داشته که جا دارد از تلاشها و همکاری های صورت گرفته توسط همه همکاران در منطقه و ستاد شرکت انتقال گاز تشکر و قدردانی نمایم .

مهندس کوتکی در پایان گفت : انشاا... بتوانیم در سال 92 با یاری پروردگار و سعی و کوشش همه خدمتگذاران در راستای اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی علی الخصوص تحقق شعار امسال (حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی) گامهای بسیار موثری را برداریم .

 

1392/1/19 دوشنبه
....
12>>>
 


مجری سایت : شرکت سیگما