اوقات شرعي

True
التماس دعا
آب و هواي انتخابي
در حال لود آب و هواwaiting
مراسمات و مناسبت ها
گراميداشت هفته بسيج در منطقه يک عمليات انتقال گاز  

مراسمی به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج روز سه شنبه چهارم آذرماه در نماز خانه شرکت پس از اقامه نماز جماعت باشکوه ظهر و عصر، با حضور مدیر منطقه، فرمانده تیپ دوم امام حسن مجتبی (ع)، مسئولین بسیج، بسیجیان و کارکنان منطقه برگزار شد


گرامیداشت هفته بسیج در منطقه یک عملیات انتقال گاز

مراسمی به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج روز سه شنبه چهارم آذرماه در نماز خانه شرکت پس از اقامه نماز جماعت باشکوه ظهر و عصر ، با حضور مدیر منطقه ، فرمانده تیپ دوم امام حسن مجتبی (ع) ، مسئولین بسیج ، بسیجیان و کارکنان منطقه برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی منطقه یک عملیات انتقال گاز، در این مراسم ابتدا مدیر منطقه مهندس کوتکی ، ضمن تبریک هفته بسیج به کلیه همکاران گرانقدر و با تقدير از حضور سردار مواساتی  در خصوص اهميت هفته بسيج مطالبي را بيان نمود .

مهندس کوتکی گفت : اخلاص در بسيج و نيكي و ايثارگري را كه خمير مايه بسيج است مورد تاكيد قرار داد و همچنین افزود : چنانچه تمام افراد جامعه اين تعابير را پايه فكر و عمل خويش قرار دهند ، بسيج پايگاه عاشقان ولايت‌ و كساني است كه قصد خدمت و سربلندي ميهن اسلامي را دارند.

مهندس کوتکی با اشاره به نهادینه شدن فرهنگ بسیجی اظهار داشت : انسان بسیجی انسانی است که عاشق خدمت می باشد لذا ما باید در خدمت به مردم با عشق و اخلاص ، تفکر بسیجی را سرلوحه خود قرار دهیم.

در ادامه ، سردار مواساتی فرمانده تیپ دوم امام حسن مجتبی (ع) نیز ضمن تشریح فعالیت های بسیج در زمان جنگ تحمیلی ، افزود : وقتی مردم وارد میدان جنگ شدند صحنه جنگ تغییر کرد و حضور بسیجیان در میدان جنگ منجر به پیروزی ایران در مقابل رژیم بعثی عراق شد.

در پایان ضمن تجلیل از کارمندان بسیجی ، با اهداء لوح تقدیر به تعدادی از همکاران بسیجی نمونه و گرفتن عکس یادگاری  ، از حضار پذیرائی به عمل آمد .          

1393/9/8 شنبه
....
مراسم قرائت زيارت عاشورا و سينه زني در منطقه يک عمليات انتقال گاز برگزار گرديد 

مراسم پر فیض قرائت زیارت عاشورا با حضور عاشقان و ارادتمندان سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسين(ع) در نمازخانه امور اداری منطقه یک عملیات انتقال گاز برگزار گردید.


مراسم قرائت زيارت عاشورا و سينه زني در منطقه یک عملیات انتقال گاز برگزار گردید

مراسم پر فیض قرائت زیارت عاشورا با حضور عاشقان و ارادتمندان سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسين(ع) در نمازخانه امور اداری منطقه یک عملیات انتقال گاز برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومي منطقه یک عملیات انتقال گاز و به نقل از خازنی دبیر کمیته فرهنگی، مراسم پرفیض قرائت زیارت عاشورا با حضور عاشقان و ارادتمندان سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسين(ع) در نمازخانه امور اداری برگزار گردید.

خازنی در تشریح خبر فوق گفت: در جهت گرامیداشت دهه دوم ماه محرم و اجرای تصمیمات متخذه کمیته فرهنگی، مراسم پرفیض قرائت زیارت عاشورا، نوحه خوانی و سینه زنی در روز دوشنبه 19 آبان با حضور مدیر، اعضاء هیئت رئیسه و جمع کثیری از کارکنان منطقه برگزار گردید.

وی خاطر نشان کرد: در راستای برنامه های مصوب کمیته فرهنگی در دهه اول ماه محرم الحرام نیز به مدت ده شب مراسم سخنرانی و سینه زنی در نمازخانه امور اداری برگزار گردید و طی آن همکاران با شور و اشتیاق حسینی در این مراسم شرکت نمودند.

شایان ذکر است در پایان مراسم قرائت زیارت عاشورا از کلیه عزاداران اباعبدا... الحسین(ع) و یاران باوفایش با توزیع آش نذری پذیرایی گردید.

1393/8/19 دوشنبه
....
برگزاري مراسم شهادت سرور و سالار شهيدان امام حسين (ع) در منطقه يک عمليات انتقال گاز 

در هشتمين روز از ماه محرم الحرام و به مناسبت فرا رسيدن تاسوعا و عاشوراي حسيني مراسمی با حضور مدير و کارکنان منطقه یک عملیات انتقال گاز در نمازخانه ستاد اداری برگزار گردید.


برگزاری مراسم شهادت سرور و سالار شهیدان امام حسین (ع) در منطقه یک عملیات انتقال گاز

در هشتمين روز از ماه محرم الحرام و به مناسبت فرا رسيدن تاسوعا و عاشوراي حسيني مراسمی با حضور مدير و کارکنان منطقه یک عملیات انتقال گاز در نمازخانه ستاد اداری برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی منطقه یک عملیات انتقال گاز و به نقل از خازنی دبیر کمیته فرهنگی، به مناسبت فرا رسيدن تاسوعا و عاشوراي حسيني در هشتمين روز از ماه محرم الحرام مراسمی با حضور مدير و کارکنان منطقه یک عملیات انتقال گاز در نمازخانه ستاد اداری برگزار گردید.

خازنی با اعلام اين خبر افزود: در این مراسم که در روز یک شنبه 11 آبان 93 مصادف با هشتم محرم الحرام برگزار گردید حجت الاسلام و المسلمين منصوری طي سخناني ضمن تسلیت فرا رسيدن تاسوعا و عاشوراي حسيني به تمامي عزاداران حاضر در مجلس و شيعيان جهان، به ذکر مصيبت وقايع حزن انگيز کربلا و مصايبي که نواده رسول ا...(ص) و اصحاب و يارانشان وارد شد پرداختند .

حجت الاسلام منصوری در ادامه به سرنوشت خير تعدادي از سربازان و فرماندهان لشکر يزيد که با بيداري دلهاشان و پيوستن به صحابه حسين بن علي(ع) راه رستگاری را طی نمودند اشاره کرد و در پایان نیز ضمن تقدیر و تشکر از متوليان و کساني که مجالس سوگواري و عزاداري امام حسين بن علي(ع) را برپا مي کنند، همگان را جهت شرکت پرشور در مراسمات تاسوعا و عاشورا دعوت کرد.

در ادامه برنامه حاضران در مجلس با مداحي و مرثيه سرايي يکي از مداحان اهل بيت عصمت و طهارت(ع) در سوگ اين مصيب عظمي به سينه زني و عزاداري پرداختند .

خازنی در پایان گفت: سیه پوش کردن ادارات و نمازخانه ها، برگزاری ده شب مراسم سوگواری و عزاداری بهمراه  مداحی و قرائت زیارت عاشورا، توزیع پیشانی بند متبرک به نام ائمه اطهار علی الخصوص سرداران کربلا در بین همکاران، نصب پلاکارد و ارسال پیام کوتاه مرتبط با ایام محرم از دیگر اقدامات انجام شده در این ماه می باشد.

1393/8/11 يكشنبه
....
تشکل مذهبي ام البنين منطقه يک عمليات انتقال گاز ميزبان شيرخوارگان حسيني 

همایش شیرخوارگان حسینی (حضرت علی اصغر (ع) ) همزمان با سراسر کشور در مجموعه ام البنین (س) منطقه یک عملیات انتقال گاز برگزار گردید.


تشکل مذهبی ام البنین منطقه یک عملیات انتقال گاز میزبان شیرخوارگان حسینی

همایش شیرخوارگان حسینی (حضرت علی اصغر (ع) ) همزمان با سراسر کشور در مجموعه ام البنین (س) منطقه یک عملیات انتقال گاز برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی منطقه یک عملیات انتقال گاز و به نقل از خازنی دبیر کمیته فرهنگی، این همایش همزمان با سراسر کشور در اولین جمعه ماه محرم در شهرک میانکوه و با حضور پر شور خانواده ها در محل تشکل ام البنین (س) برگزار گردید.

در این مراسم سرکار خانم بحرکانی در خصوص نقش تربیتی مادران از زمان شیرخوارگی آنها و تلاش در حفظ آداب و سنن اسلامی در تربیت فرزندان به ایراد سخنرانی پرداختند و گفت رعایت واجبات اسلامی، انتخاب اسامی زیبای ائمه اطهار (ع) برای فرزندان خود و حذف فرهنگ غربی از فرهنگ اصیل اسلامی می بایست در تمامی مراحل زندگی ما مردم مسلمان ایران نهادینه شود و یک زن و مرد مسلمان، صالح و مومن می توانند فرزند صالح تربیت کنند و به واسطه رفتار پدر و مادر است که فرزندان همه صفات از جمله نیکی به هم نوع خود را می آموزند.

شایان ذکر است مراسم با نوحه خوانی و مدیحه سرایی توسط مداح اهل بیت سرکارخانم هاشمی ادامه یافت و سپس با قرائت نذر نامه، مادران با یاد کوچک ترین شهید دست کربلا، فرزندان خود را نذر امام زمان (عج) کردند و همگی ندای یا مهدی ادرکنی (عج) سر دادند.

 

1393/8/11 يكشنبه
....
گراميداشت دهه امامت و ولايت در منطقه يک عمليات انتقال گاز 

به مناسبت فرا رسیدن 18 ذی الحجه، مراسم گرامیداشت عید سعید غدیر خم با حضور مسئولین و کارکنان در نمازخانه ستاد اداری منطقه یک عملیات انتقال گاز برگزار گردید.


گرامیداشت دهه امامت و ولایت  در منطقه یک عملیات انتقال گاز

به مناسبت فرا رسیدن 18 ذی الحجه، مراسم گرامیداشت عید سعید غدیر خم با حضور مسئولین و کارکنان در نمازخانه ستاد اداری منطقه یک عملیات انتقال گاز برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی منطقه یک عملیات انتقال گاز و به نقل از خازنی دبیر کمیته فرهنگی، به مناسبت فرا رسیدن 18 ذی الحجه، مراسم گرامیداشت عید سعید غدیر خم با حضور مسئولین و کارکنان در نمازخانه ستاد اداری منطقه یک عملیات انتقال گاز برگزار گردید.

خازنی در تشریح خبر فوق گفت: در اين مراسم که پس از اقامه نماز ظهر و عصر در نماز خانه ستاد اداری برگزار گرديد حجت الاسلام و المسلمین منصوری ضمن عرض تبریک به مناسبت این عید بزرگ، مطالبی پیرامون زندگينامه آن حضرت، فضایل، مقام و منزلت والای آن امام همام ارائه نمودند و با اشاره به سخن پیامبر اکرم (ص) که فرمودند: عید غدیر خم از شریف ترین اعیاد امت من است بر اهمیت و جایگاه این روز بزرگ اشاره کرده و از بانیان برگزاری این مراسم و حاضرین تقدیر و تشکر نمودند.

خازنی در پایان افزود: توزیع شیرینی در بین تمامی کارکنان (اداری، تاسیسات و مراکز بهره برداری)، ارسال پیام کوتاه و نصب پلاکارد از دیگر اقدامات صورت گرفته در راستای گرامیداشت این روز بزرگ بوده است.

1393/7/23 چهارشنبه
....
برگزاري مراسم معنوي و روحبخش دعاي عرفه در منطقه يک عمليات انتقال گاز 

به مناسبت روز عرفه مراسم معنوی و روحبخش قرائت دعای عرفه با حضور جمعی از عاشقان و دلسوختگان خاندان اهل بیت (س) در گلزار شهدا میانکوه برگزار گردید.


برگزاری مراسم معنوی و روحبخش دعای عرفه در منطقه یک عملیات انتقال گاز

به مناسبت روز عرفه مراسم معنوی و روحبخش قرائت دعای عرفه با حضور جمعی از عاشقان و دلسوختگان خاندان اهل بیت (س) در گلزار شهدا میانکوه برگزار گردید.

با گزارش روابط عمومی منطقه یک عملیات انتقال گاز و به نقل از خازنی دبیر کمیته فرهنگی، مراسم قرائت دعای روح نواز عرفه در روز شنبه (۹ ذی الحجه) ساعت ۱۵ با حضور خانواده های معزز شهداء، ساکنین شهرک مسکونی میانکوه، کارکنان منطقه یک عملیات انتقال گاز و خانواده های محترم آنان در گلزار شهدا میانکوه برگزار گردید.

خازنی گفت: عبادت و دعا رشته اتصال انسان با مبدأ هستی و قدرت لایزال الهی هستند از این رو نمیتوان گفت که دعا و عبادات، مخصوص ایّام خاص می باشند؛ اما زمانهایی وجود دارد که فرصت ویژه ای برای ارتباط با خداوند از طریق دعا و راز و نیاز است؛ چرا که رحمت خاص خداوند در آنها از مبدأ اعلی به سوی بندگان سرازیر می گردد و بنده باید تلاش کند خود را در معرض دریافت آن عنایات و رحمتهای ویژه الهی قرار دهد.

لازم به ذکر است در این مراسم آقایان پورکیوان و حزباوی از مداحان اهل بیت عصمت و طهارت(ع) با قرائت دعای عرفه و همچنین مرثیه خوانی در باب حضرت آقا اباعبدالله الحسین(ع) فضای معنوی خاصی را در گلزار شهداء طنین‌انداز کردند.

1393/7/14 دوشنبه
....
گراميداشت هفته دفاع مقدس در منطقه يک عمليات انتقال گاز 

مراسم گرامیداشت هفته دفاع مقدس با حضور سرهنگ بابلی شعار فرمانده سپاه ناحيه امیدیه در نمازخانه امور اداری منطقه یک عملیات انتقال گاز برگزار گردید.


گراميداشت هفته دفاع مقدس در منطقه یک عملیات انتقال گاز

مراسم گرامیداشت هفته دفاع مقدس با حضور سرهنگ بابلی شعار فرمانده سپاه ناحيه امیدیه در نمازخانه امور اداری منطقه یک عملیات انتقال گاز برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی منطقه یک عملیات انتقال گاز و به نقل از آقایی فرمانده پایگاه مقاومت بسیج شهید مصطفوی، مراسم گرامیداشت هفته دفاع مقدس با حضور سرهنگ بابلی شعار فرمانده سپاه ناحيه امیدیه، مدیر منطقه، اعضاء هیئت رئیسه، بسیجیان و کارکنان در نمازخانه امور اداری منطقه یک عملیات انتقال گاز برگزار گردید.

در ابتدای مراسم مهندس کوتکی مدیر منطقه ضمن عرض خیر مقدم به فرمانده محترم سپاه و حاضرین در سخناني به شرح دلاوري هاي مردم کشورمان در دوران دفاع مقدس پرداخته و با زنده نگهداشتن یاد و خاطره شهدای جنگ تحمیلی علی الخصوص شهدای منطقه، از8 سال دفاع مقدس بعنوان يکي از درخشان ترين دورانهاي تاريخي کشورمان یاد نمود.

در ادامه سرهنگ بابلی شعار فرمانده سپاه امیدیه ضمن عرض تبریک هفته دفاع مقدس، با بیان خاطراتی از دوران دفاع مقدس سخنان خود را آغاز و سپس گفت: دشمنان برای بی ثبات کردن ایران بعد از پیروزی انقلاب اسلامی بسیار تلاش کردند اما ایستادگی و پایداری هم میهنان عزیزمان بار دیگر این اقتدار و بزرگی نظام مقدس جمهوری اسلامی را به جهانیان نشان داده و سربلند از آزمون و مشکلات تحميلي غرب عليه کشورمان بيرون آمده و این درحالی است که اکنون کشورهای بزرگ جهان در مبارزه و ایستادن در برابر گروه کوچک داعش ناتوان و عاجز مانده اند و اخیرا با ارسال نامه به مقام معظم رهبری از جمهوری اسلامی درخواست کمک نموده اند و این نقش بی بدیل کشورمان در مدیریت منطقه و جهان را نشان می دهد.

سرهنگ بابلی با اشاره به زياده خواهي هاي غرب در طول مذاکرات هسته ای، خاطر نشان کرد پایداری و استقامت مردم غیور ایران در دوران دفاع مقدس همواره باعث قوت قلب مسئولین نظام گردیده و بر این اساس تیم مذاکره کننده ایرانی نیز با اقتدار كامل بر مواضع بحق خود ایستادگی می کنند.

سرهنگ بابلی گفت: دسیسه های کشورهای غربی علیه ایران اسلامی هیچگاه متوقف نگردیده و فقط شکل و روش آن تغییرات چشمگیری نموده که از جمله آن می توان به رویکرد شبکه های ماهواره ای فارسی زبان و نرم افزارهای مخرب گوشی های همراه با هدف برهم زدن تحکیم خانواده و ترویج بی بند و باری در جامعه اشاره کرد و خواستار هوشیاری خانواده ها در برابر این تهدیدات شدند.

سرهنگ بابلی در پایان از مدیر منطقه در برگزاری مراسم گرامیداشت هفته دفاع مقدس و زنده نگهداشتن یاد و خاطره دلاوری های زنان و مردان میهنمان تشکر و قدردانی نمودند.

1393/7/8 سه‌شنبه
....
گراميداشت ولادت حضرت علي ابن موسي الرضا (ع) در منطقه يک عمليات انتقال گاز 

به مناسبت فرا رسیدن 11 ذی القعده، سالروز ولادت با سعادت شمس الشموس حضرت علی ابن موسی الرضا(ع) مراسمی با حضور مسئولین و کارکنان در نمازخانه ستاد اداری منطقه یک عملیات انتقال گاز برگزار گردید.


گرامیداشت ولادت حضرت علی ابن موسی الرضا (ع) در منطقه یک عملیات انتقال گاز

به مناسبت فرا رسیدن 11 ذی القعده، سالروز ولادت با سعادت شمس الشموس حضرت علی ابن موسی الرضا(ع) مراسمی با حضور مسئولین و کارکنان در نمازخانه ستاد اداری منطقه یک عملیات انتقال گاز برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی منطقه یک عملیات انتقال گاز و به نقل از خازنی دبیر کمیته فرهنگی، به مناسبت فرا رسیدن 11 ذی القعده، ولادت با سعادت شمس الشموس حضرت علی ابن موسی الرضا(ع) مراسم گرامیداشتی با حضور مسئولین، کارکنان و ارادتمندان اهل بيت عصمت و طهارت(ع) در نمازخانه ستاد اداری منطقه یک عملیات انتقال گاز برگزار گردید.

خازنی در تشریح خبر فوق گفت: در اين مراسم که پس از اقامه نماز ظهر و عصر در نماز خانه ستاد اداری برگزار گرديد حجت الاسلام و المسلمین منصوری ضمن عرض تبریک به مناسبت ولادت ولی نعمت ما، حضرت امام رضا (ع)، مطالبی پیرامون زندگينامه آن حضرت و فضایل و مقام و منزلت والای آن امام همام ارائه نمودند.

خازنی در پایان افزود: برپایی ایستگاه صلواتی در شهرک مسکونی میانکوه، توزیع شیرینی در بین تمامی کارکنان (اداری، تاسیسات و مراکز بهره برداری)، ارسال پیام کوتاه و نصب پلاکارد از دیگر اقدامات صورت گرفته در راستای گرامیداشت ولادت امام رضا (ع) بوده است.

1393/6/17 دوشنبه
....
مراسم تجليل از کارمندان نمونه منطقه يک عمليات انتقال گاز برگزار شد 

به مناسبت گرامیداشت هفته دولت و روز کارمند طی مراسمی با حضور مهندس کوتکی مدیر منطقه و اعضاء هیئت رئیسه از کارمندان نمونه منطقه یک عملیات انتقال گاز تجليل شد.


مراسم تجلیل از کارمندان نمونه منطقه یک عملیات انتقال گاز برگزار شد

به مناسبت گرامیداشت هفته دولت و روز کارمند طی مراسمی با حضور مهندس کوتکی مدیر منطقه و اعضاء هیئت رئیسه از کارمندان نمونه منطقه یک عملیات انتقال گاز تجليل شد.

به گزارش روابط عمومی منطقه یک عملیات انتقال گاز و به نقل از خازنی رئیس روابط عمومی، بمناسبت گرامیداشت هفته دولت و روز کارمند طی مراسمی در روز سه شنبه مورخ 4 شهریور با حضور مهندس کوتکی مدیر منطقه و اعضاء هیئت رئیسه از کارمندان نمونه منطقه یک عملیات انتقال گاز تجليل بعمل آمد.

عبدالحسین خازنی ضمن خوشآمدگویی به حاضرین و تبریک روز کارمند گفت: بحمدا... در پنج ماهه اول سال جاری کارهای بسیار زیادی در عرصه های مختلف در منطقه انجام گردید که نتيجه زحمت و تلاش شبانه روزی مسئولین و کارکنان منطقه است و اعتقاد قلبی ما این است که همه کارکنان نمونه هستند و هر ساله از تعدادي همکاران به نمايندگي از سايرین تقدیر بعمل می آید.

در این مراسم مهندس کوتکی مدیر منطقه ضمن گراميداشت ياد و خاطره شهيدان رجايي و باهنر و تبریک روز کارمند، به بیان بخشی از عملکرد و دستاوردهای منطقه همانند افزایش 36 درصدی گاز تحویلی به نیروگاهها، افزایش 30 درصدی حجم گاز انتقالی و افزایش 27 درصدی گاز تزریقی به میادین نفتی پرداخته و از آنان به عنوان نقطه عطف تاريخ قديمي ترين منطقه عملیات انتقال گاز یاد نمود.

مهندس کوتکی گفت: امروزه شاهد آن هستيم که خدمات ارزنده اي در اين منطقه محروم در حال انجام است که بخشي اجرا و بخش ديگري در حال پيگيري مي باشد و ابراز امیدواری کرد که در پرتو توجه خداوند منان و همکاری مسئولین شرکت ملی گاز و شرکت انتقال گاز در انجام وظایف خود موفق بوده و بتوانیم خدمات ارزشمندتری را به همکاران و خانواده های محترم آنان ارائه نماییم

لازم به ذکر است این مراسم با اهدا هدیه به کارکنان نمونه خاتمه یافت.

1393/6/4 سه‌شنبه
....
برگزاري مراسم عزاداري شهادت امام جعفر صادق(ع) درمنطقه يک عمليات انتقال گاز 

مراسم سوگواري سالروز شهادت امام جعفر صادق (ع) با حضور جمعي از مسئولین، كاركنان و ارادتمندان اهل بيت عصمت و طهارت (ع) در نماز خانه امور اداری منطقه یک عملیات انتقال گاز برگزار گردید.


برگزاری مراسم عزاداری شهادت امام جعفر صادق(ع) در منطقه یک عملیات انتقال گاز

مراسم سوگواري سالروز شهادت امام جعفر صادق(ع) با حضور جمعي از مسئولین، كاركنان و ارادتمندان اهل بيت عصمت و طهارت(ع) در نماز خانه امور اداری منطقه یک عملیات انتقال گاز برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی منطقه یک عملیات انتقال گاز و به نقل از خازنی دبیر کمیته فرهنگی، به مناسبت سالروز شهادت امام جعفر صادق(ع) مراسمی در نمازخانه ستاد اداری منطقه یک عملیات انتقال گاز برگزار و مسئولین، کارکنان و ارادتمندان اهل بيت عصمت و طهارت(ع) به سوگ غم جانسوز شهادت رئیس مذهب شیعه امام جعفر صادق(ع) نشستند.

خازنی افزود: در اين مراسم که با استقبال همکاران همراه بود پس از اقامه نماز ظهر و عصر حجت الاسلام و المسلمين منصوری به بيان خصوصيات اخلاقي و ويژگيهاي امام جعفر صادق (ع) پرداختند و بر اين نکته تأکيد کردند که براي رسيدن به رضاي خدا وموفقيت بايد رفتار و منش ائمه اطهار عليهم السلام در تمام عرصه هاي زندگي الگوي همه ما باشد .

لازم به ذکر است مراسم سوگواری با مداحی و سینه زنی به پایان رسید.

1393/6/1 شنبه
....
00 
....
گراميداشت ولادت حضرت امام حسن مجتبي(ع) در منطقه يک عمليات انتقال گاز  

مراسم با ولادت با سعادت کریم اهل بیت حضرت امام حسن مجتبی(ع) با حضور مسئولین و کارکنان در نمازخانه ستاد اداری منطقه یک عملیات انتقال گاز برگزار گردید.


گراميداشت ولادت حضرت امام حسن مجتبي (ع) در منطقه یک عملیات انتقال گاز

مراسم با ولادت با سعادت کریم اهل بیت حضرت امام حسن مجتبی(ع) با حضور مسئولین و کارکنان در نمازخانه ستاد اداری منطقه یک عملیات انتقال گاز برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی منطقه یک عملیات انتقال گاز به منظور گرامیداشت ولادت با سعادت کریم اهل بیت حضرت امام حسن مجتبی(ع) مراسمی با حضور مسئولین، کارکنان و ارادتمندان اهل بيت عصمت و طهارت(ع) در نمازخانه ستاد اداری منطقه یک عملیات انتقال گاز برگزار گردید.

در این مراسم حجت الاسلام و المسلیمن سید محمد تقوی ضمن عرض تبریک به مناسبت ولادت سبط اکبر نبی مکرم اسلام(ص) و اولین فرزند حضرت علی(ع)، مطالبی پیرامون فضایل و مقام و منزلت والای آن امام همام ارائه نمودند و افزودند: اين امام همام داراي فضايل اخلاقي زيادي منجمله صداقت، احسان، تواضع، عدالت و گذشت، تقوا و ... بود كه شخصيت والاي اين امام بزرگوار را تشكيل مي داد.

حجت الاسلام و المسلیمن تقوی تصريح كرد : امام حسن مجتبي (ع) در خصوص ماه مبارك رمضان فرمودند ((به درستی كه خداوند ماه رمضان را میدان مسابقه خلق خود ساخته تا به وسیله طاعتش به رضای او سبقت گیرند))

1393/4/23 دوشنبه
....
گراميداشت ميلاد با سعادت حضرت ابوالفضل(ع) و روز جانباز در منطقه يک عمليات انتقال گاز 

به مناسبت سالروز میلاد با سعادت حضرت ابوالفضل(ع) و روز جانباز  مراسمی با حضور مسئولین و كاركنان منطقه یک عملیات انتقال گاز در نمازخانه ستاد اداری برگزار گرديد.


گراميداشت ميلاد با سعادت حضرت ابوالفضل(ع) و روز جانباز در منطقه يک عمليات انتقال گاز

به مناسبت سالروز میلاد با سعادت حضرت ابوالفضل(ع) و روز جانباز  مراسمی با حضور مسئولین و كاركنان منطقه یک عملیات انتقال گاز در نمازخانه ستاد اداری برگزار گرديد.

به گزارش روابط عمومی منطقه یک عملیات انتقال گاز و به نقل از خازنی رئیس روابط عمومی، به مناسبت میلاد حضرت ابوالفضل(ع) و روز جانباز، بعد از نماز ظهر و عصر مراسمی با حضور مسئولین و کارکنان و سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین منصوری در نمازخانه ستاد اداری برگزار گرديد.

خازنی افزود: در اين مراسم که با استقبال دوستداران اهل بیت علیهم السلام همراه بود حجت الاسلام و المسلیمن منصوری ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و میلاد حضرت عباس(ع) و روز جانباز، پیرامون فضیلت و جایگاه حضرت عباس به عنوان بزرگ جانباز کربلا سخنانی ایراد کرد.

لازم به ذکر است برنامه با مولودی خوانی و پذیرایی به پایان رسید.

1393/3/12 دوشنبه
....
گراميداشت ميلاد با سعادت امام حسين (ع) و روز پاسدار در منطقه يک عمليات انتقال گاز 

به مناسبت سالروز میلاد با سعادت امام حسین (ع) و روز پاسدار مراسمی با حضور مسئولین و كاركنان منطقه یک عملیات انتقال گاز در نمازخانه ستاد اداری برگزار گرديد.


گراميداشت ميلاد با سعادت امام حسين (ع) و روز پاسدار در منطقه يک عمليات انتقال گاز

به مناسبت سالروز میلاد با سعادت امام حسین (ع) و روز پاسدار مراسمی با حضور مسئولین و كاركنان منطقه یک عملیات انتقال گاز در نمازخانه ستاد اداری برگزار گرديد.

به گزارش روابط عمومی منطقه یک عملیات انتقال گاز و به نقل از خازنی رئیس روابط عمومی، به مناسبت ولادت با سعادت امام حسين (ع) و روز پاسدار، بعد از نماز ظهر و عصر مراسمی با سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین منصوری و حضور مسئولین و کارکنان در نمازخانه ستاد اداری برگزار گرديد.

خازنی افزود: در اين مراسم که با استقبال دوستداران اهل بیت علیهم السلام همراه بود حجت الاسلام و المسلیمن منصوری ضمن تبریک این روز، مطالبی را پیرامون شخصیت و جایگاه امام حسین(ع) و قیام ایشان ارائه نمودند.

وي پس از تبریک اعیاد شعبانیه، اظهار داشت: شخصیت، رفتار و اعمال امام حسین (ع) در سطوح مختلف به عنوان الگویی برای همه اعصار و زمان ها مي باشد.

لازم به ذکر است برنامه با مولودی خوانی و پذیرایی به پایان رسید.

1393/3/11 يكشنبه
....
برگزاري جشن مبعث در منطقه يک عمليات انتقال گاز 

به مناسبت فرا رسيدن عيد سعيد مبعث مراسمي با حضور مسئولین و كاركنان منطقه یک عملیات انتقال گاز در نمازخانه ستاد اداری برگزار گرديد.


برگزاري جشن مبعث در منطقه یک عملیات انتقال گاز

به مناسبت فرا رسيدن عيد سعيد مبعث مراسمي با حضور مسئولین و كاركنان منطقه یک عملیات انتقال گاز در نمازخانه ستاد اداری برگزار گرديد.

به گزارش روابط عمومي منطقه یک عملیات انتقال گاز و به نقل از خازنی رئیس روابط عمومی، به مناسبت فرا رسیدن سالروز بعثت رسول اكرم(ص) مراسم مولودي خواني در نمازخانه ستاد اداری بعداز نماز ظهر و عصر برگزار گردید.

خازنی گفت: در ابتدا برنامه پیام تبریک مهندس حمیدرضا عراقی معاون وزیر نفت و مدیرعامل محترم شرکت ملی گاز ایران به مناسبت فرارسیدن عید مبعث قرائت گردید و سپس حجت الاسلام و المسلمين منصوری ضمن تبريك اين عيد سعيد در خصوص فضيلت ها و اعمال مستحب اين روز سخنانی را ایراد نموده و افزودند: دنیا تاریک بود، ظلمانی بود، معنویت رخت بربسته بود، بشر در جهالت و گمراهی و غرور به سر میبرد. در یک چنین شرائطی، خدای متعال پیغمبر را فرستاد. (خطبه 89 نهج البلاغه)

خازنی در پایان افزود: توزیع شیرینی در بین کارکنان (اداری، تاسیسات و مراکز بهره برداری)، ارسال پیام کوتاه و نصب پلاکارد از دیگر اقدامات صورت گرفته در راستای گرامیداشت سالروز این عید بزرگ بوده است.

1393/3/7 چهارشنبه
....
گراميداشت سالروز شهادت امام موسي کاظم(ع) در منطقه يک عمليات انتقال گاز 

مراسم سوگواري سالروز شهادت امام موسی کاظم (ع) با حضور جمعي از مسئولین، كاركنان و ارادتمندان اهل بيت عصمت و طهارت(ع) در نماز خانه امور اداری منطقه یک عملیات انتقال گاز برگزار گردید.


گرامیداشت سالروز شهادت امام موسی کاظم(ع) در منطقه یک عملیات انتقال گاز

مراسم سوگواري سالروز شهادت امام موسی کاظم(ع) با حضور جمعي از مسئولین، كاركنان و ارادتمندان اهل بيت عصمت و طهارت(ع) در نماز خانه امور اداری منطقه یک عملیات انتقال گاز برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومي منطقه يک انتقال گاز و به نقل از خازنی رئیس روابط عمومی در روز یکشنبه مورخ 4خرداد ماه مصادف با شهادت هفتمين اختر تابناک امامت و ولايت حضرت امام موسي کاظم (ع) با حضور جمعي از مسئولین، كاركنان و ارادتمندان اهل بيت عصمت و طهارت(ع) در نماز خانه امور اداری منطقه یک عملیات انتقال گاز برگزار گردید.

خازنی افزود: در اين مراسم که با استقبال همکاران همراه بود پس از اقامه نماز ظهر و عصر حجت الاسلام و المسلمين منصوری به بيان خصوصيات اخلاقي و ويژگيهاي امام موسي کاظم (ع) پرداختند و بر اين نکته تأکيد کردند که براي رسيدن به رضاي خدا وموفقيت بايد رفتار و منش ائمه اطهار عليهم السلام در تمام عرصه هاي زندگي الگوي همه ما باشد .مراسم سوگواری با مداحی و روضه خوانی به پایان رسید.

1393/3/4 يكشنبه
....
گراميداشت ولادت با سعادت امام محمد تقي(ع) در منطقه يک عمليات انتقال گاز  

عبدالحسین خازنی، رئیس روابط عمومی منطقه یک عملیات انتقال گاز از برپایی مراسم بزرگداشت ولادت با سعادت نهمين اختر تابناک امامت و ولايت حضرت امام محمدتقي (ع) در این منطقه خبر داد...


گراميداشت ولادت با سعادت امام محمد تقي(ع) در منطقه يک عمليات انتقال گاز

عبدالحسین خازنی، رئیس روابط عمومی منطقه یک عملیات انتقال گاز از برپایی مراسم بزرگداشت ولادت با سعادت نهمين اختر تابناک امامت و ولايت حضرت امام محمدتقي (ع) در این منطقه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی منطقه یک عملیات انتقال گاز و به نقل از خازنی رئیس روابط عمومی، به مناسبت ولادت با سعادت حضرت امام محمدتقي (ع)، بعداز نماز ظهر و عصر مراسمی با حضور مسئولین و کارکنان منطقه در نمازخانه ستاد اداری برگزار گرديد.

خازنی افزود: در اين مراسم که با استقبال همکاران همراه بود حجت الاسلام و المسلیمن منصوری ضمن تبريک اين روز به بيان خصايص و ويژگيهاي حضرت جواد (ع) پرداختند و همکاران را دعوت به پيروي از اهل بيت (ع) و رعايت هر چه بيشتر دستورات ايشان در مسائل زندگي و کار نمودند.

لازم به ذکر است برنامه با مولودی خوانی و پذیرایی به پایان رسید.

1393/2/21 يكشنبه
....
گراميداشت سالروز وفات مادر عشق و وفا 

مراسم سوگواري وفات مادر عشق و وفا، حضرت ام البنین (س) با حضور جمعي از كاركنان و ارادتمندان اهل بيت عصمت و طهارت(ع) در نماز خانه امور اداری منطقه یک عملیات انتقال گاز برگزار گردید.


گرامیداشت سالروز وفات مادر عشق و وفا ، در منطقه یک عملیات انتقال گاز

مراسم سوگواري وفات مادر عشق و وفا، حضرت ام البنین(س) با حضور جمعي از كاركنان و ارادتمندان اهل بيت عصمت و طهارت(ع) در نماز خانه امور اداری منطقه یک عملیات انتقال گاز برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومي منطقه یک عملیات انتقال گاز و به نقل از خازنی رئیس روابط عمومی، مراسم سوگواري سالروز وفات حضرت ام البنین(س) با حضور جمعي از كاركنان و ارادتمندان اهل بيت عصمت و طهارت(ع) بين نماز ظهر و عصر در نمازخانه امور اداری برگزار گردید.

در این مراسم حجت الاسلام و المسلمین منصوری با عرض تسليت به محضر حضرت ولي عصر(عج) و حاضرين گفت: پس از آنكه اميرالمؤمنين على(ع) به سوگ پاره تن و ريحانه رسول خدا(ص) حضرت فاطمه(س) نشست، از برادرش عقيل(ع) خواست برايش همسرى از تبار دلاوران برگزيند و عقيل(ع) ام البنين(س) را انتخاب و حضرت اين انتخاب را پسنديد و پيوندى هميشگى بين وى و مولاى متقيان على(ع) برقرار شد.

لازم به ذکر است مراسم با مداحی حجت الاسلام منصوری و سینه زنی و عزاداری خاتمه یافت.

1393/1/25 دوشنبه
....
حضور گسترده کارکنان منطقه يک در راهپيمايي عظيم 22 بهمن 

مدیر ، کارکنان و خانواده های منطقه یک همزمان با ملت فهیم و ولایتمدار ایران اسلامی در راهپیمایی 22 بهمن حضوری فعال و چشمگیر داشتند.


حضور گسترده کارکنان منطقه يک در راهپيمايي عظيم 22 بهمن

مدیر ، کارکنان و خانواده های منطقه یک همزمان با ملت فهیم و ولایتمدار ایران اسلامی در راهپیمایی 22 بهمن حضوری فعال و چشمگیر داشتند.

به گزارش روابط عمومی منطقه ، بار دیگر حضور حماسی ملت ایران در راهپیمایی 22 بهمن و در تبعیت از رهبری معظم انقلاب تمامی توطئه های استکبار جهانی را خنثی کرد.

حضور یکپارچه کارکنان منطقه یک و خانواده های آنها و دیگر اقشار مردم ، ثابت کرد که ملت ایران با اتحاد و همدلی و در سایه توجهات حضرت ولیعصر (عج) و منویات مقام معظم رهبری همیشه دشمنان انقلاب را مایوس می کنند.

لازم به ذکر است روابط عمومی منطقه بنا بر رسالت خود با نصب بنر ، پلاکارد و سامانه ارسال پیام کوتاه اقدام به دعوت عموم مردم فهیم شهرستان امیدیه و میانکوه نمود و ضمن برعهده داشتن ایاب و ذهاب تمامی ساکنین شهرک صنعتی میانکوه به امیدیه ، نسبت به توزیع پرچم و پلاکارد بین راهپیمایان اقدام نمود.

1392/11/23 چهارشنبه
....
نور افشاني بمناسبت سالروز پيروزي انقلاب اسلامي 

به مناسبت سالروز پیروزی انقلاب اسلامی در ساعت 21 با بانگ الله‌اکبر مردم ولایت‌ مدار، آسمان میانکوه در منطقه یک عملیات انتقال گاز نور افشانی گردید.


نور افشانی بمناسبت سالروز پیروزی انقلاب اسلامی در منطقه یک عملیات انتقال گاز

به مناسبت سالروز پیروزی انقلاب اسلامی در ساعت 21 با بانگ الله‌اکبر مردم ولایت‌ مدار، آسمان میانکوه در منطقه یک عملیات انتقال گاز نور افشانی گردید .

به گزارش روابط عمومی منطقه یک عملیات انتقال کاز و به نقل از بهزاد آقایی فرمانده بسیج، این نورافشانی در ساعت 21 با بانگ الله‌اکبر مردم ولایت‌ مدار میانکوه به یاد روزهای مبارزه با رژیم منحوس پهلوی و آغاز سی و ششمین سال پیروزی انقلاب اسلامی در محوطه پارکینگ ستاد اداری به اجرا در آمد.

آقایی افزود: در طی این مراسم که با حضور پرشور کارکنان و خانواده های محترمشان و اهالی محترم میانکوه همراه بود با برپایی ایستگاه صلواتی از کلیه عزیزان پذیرایی گردید و با پخش آهنگ های خاطره انگیز دوران پیروزی انقلاب اسلامی حال و هوای آن روزهای بیاد ماندنی در ذهن ها تداعی گردید و حاضرین با شور و شعف به همخوانی با آهنگ های پخش شده پرداختند.

آقایی در پایان ضمن تشکر و قدردانی از حمایتهای مدیر منطقه ، همکاری تمامی ادارات و مردم شریف میانکوه از خداوند منان برای همگان آرزوی سلامتی و توفیق روز افزون نمود.

 

1392/11/23 چهارشنبه
....
123>>>
 


مجری سایت : شرکت سیگما