اوقات شرعي

True
التماس دعا
آب و هواي انتخابي
در حال لود آب و هواwaiting
ورزشی
افتخار آفريني تيم فوتبال منطقه يک عمليات انتقال گاز در مسابقات باشگاهي شهرستان اميديه  

تیم فوتبال بزرگسالان منطقه یک عملیات انتقال گاز با اقتدار و بدون شکست در لیگ شهرستان امیدیه به مقام قهرمانی رسید.


تیم فوتبال بزرگسالان منطقه یک عملیات انتقال گاز با اقتدار و بدون شکست در لیگ شهرستان امیدیه به مقام قهرمانی رسید.

به گزارش روابط عمومی منطقه یک عملیات انتقال گاز و به نقل از داستان رئیس خدمات اجتماعی و رفاهی و سرپرست تیم فوتبال منطقه: مسابقات فوتبال لیگ شهرستان امیدیه که با حضور 16 تیم و در دو گروه 8 تیمی برگزار گردید با قهرمانی تیم فوتبال منطقه یک عملیات انتقال گاز به پایان رسید.

داستان در تشریح خبر فوق گفت: تیم فوتبال منطقه یک عملیات انتقال گاز از گروه خود به عنوان تیم اول به مرحله نیمه نهایی صعود و پس از پیروزی در بازی نیمه نهایی با اقتدار و بدون شکست به فینال مسابقات راه یافت.

وی افزود: تیم فوتبال منطقه یک عملیات انتقال گاز در بازی فینال پس از شکست دادن تیم فوتبال شهباز به مقام قهرمانی این دوره از مسابقات دست یافت.

وی در پایان از حمایتهای بیدریغ مدیر محترم منطقه و دیگر مسئولان تقدیر و تشکر کرد.

مهندس کوتکی مدیر منطقه نیز در پیامی این افتخار را به تمامی همکاران، مسئولان و ورزشکاران و ورزش دوستان عزیز تبریک و تهنیت گفت.

 

1394/3/19 سه‌شنبه
....
کسب مقام قهرماني کاراته، افتخاري ديگر براي منطقه يک عمليات انتقال گاز 

کسب مقام قهرمانی مسابقات سو کیو کوشین کاراته دو کشوری، توسط خانم مانیا منجی

>


کسب مقام قهرمانی مسابقات  سو کیو کوشین کاراته دو توسط خانم مانیا منجی

به گزارش روابط عمومی منطقه یک عملیات انتقال گاز، در دومین دوره مسابقات سو کیو کوشین کاراته دو کشوری، که دراستان اصفهان برگزار گردید، سرکار خانم مانیا منجی، عنوان مقام قرمانی را برای منطقه یک عملیات انتقال گاز به ارمغان آورد

1393/9/15 شنبه
....
موفقيت منطقه يک عمليات انتقال گاز در سومين دوره المپياد بانوان زير 26 سال شرکت ملي گاز 

سومین دوره المپیاد بانوان زیر 26 سال شرکت ملی گاز ایران به میزبانی منطقه 4 عملیات انتقال گاز در مشهد برگزار و ورزشکاران اعزامی منطقه با کسب یک مقام دومی و یک مقام سومی به کار خود پایان دادند.


موفقیت منطقه یک عملیات انتقال گاز در سومین دوره المپیاد بانوان زیر 26 سال شرکت ملی گاز ایران

سومین دوره المپیاد بانوان زیر 26 سال شرکت ملی گاز ایران به میزبانی منطقه 4 عملیات انتقال گاز در مشهد برگزار و ورزشکاران اعزامی منطقه با کسب یک مقام دومی و یک مقام سومی به کار خود پایان دادند.

به گزارش روابط عمومی منطقه یک عملیات انتقال گاز و به نقل از محمدعلی داستان، سومین دوره المپیاد بانوان زیر 26 سال شرکت ملی گاز ایران به میزبانی منطقه 4 عملیات انتقال گاز در مشهد برگزار و ورزشکاران اعزامی منطقه با کسب یک مقام دومی و یک مقام سومی به کار خود پایان دادند.

داستان در تشریح خبر فوق افزود: از نکات حائز اهمیت المپیاد بانوان زیر 26 سال شرکت ملی گاز می توان به حضور سه نفر از بانوان منطقه در تیم تنیس روی میز شرکت انتقال گاز و حضور تیم والیبال منطقه بعنوان نماینده شرکت انتقال گاز اشاره کرد که در پایان به ترتیب مفتخر به کسب مقام دومی و سومی گردیدند.

روابط عمومی منطقه یک افتخار آفرینی فرزندان خود را در این مسابقات به بازیکنان، کادر فنی، مسئولین و زحمتکشان عرصه ورزش منطقه تبریک عرض می نماید و امید است در تمامی مراحل زندگیشان همیشه موفق و پیروز باشند.

1393/6/16 يكشنبه
....
موفقيت منطقه يک عمليات انتقال گاز در سومين دوره المپياد بانوان زير 26 سال شرکت ملي گاز ايران 
....
دومين دوره مسابقات فوتسال فرزندان زير 18 سال شرکت انتقال گاز با قهرماني منطقه يک پايان يافت 

تیم فوتسال منطقه یک عملیات انتقال گاز مقتدرانه به عنوان قهرمانی دومین دوره مسابقات فوتسال فرزندان زیر 18 سال شرکت انتقال گاز ایران دست یافت


دومین دوره مسابقات فوتسال فرزندان زیر 18 سال شرکت انتقال گاز با قهرمانی منطقه یک پایان یافت

تیم فوتسال منطقه یک عملیات انتقال گاز مقتدرانه به عنوان قهرمانی دومین دوره مسابقات فوتسال فرزندان زیر 18 سال شرکت انتقال گاز ایران دست یافت.

به گزارش روابط عمومی منطقه یک عملیات انتقال گاز و به نقل از محمدعلی داستان سرپرست تیم، دومین دوره فوتسال فرزندان زیر 18 سال شرکت انتقال گاز ایران به مدت 5 روز با حضور 5 تیم بصورت دوره ای در استان مازندران – شهرستان نور برگزار گردید و تیم فوتسال منطقه با رعایت اخلاق و منش پهلوانی در رقابتی سالم با اقتدار از سد همه حریفان خود گذشت و عنوان قهرمانی را تصاحب نمود.

بازیکنان: امیر نریمیسا – امیرحسین آور – احمدرضا پیشرو – امین میثاقی – علیرضا علی زاده – محمدرضا قنواتی – امین کمایی – مهدی جمشیدی – امیر حسین نریمیسا

مربی: امین قجر زاده

سرپرست تیم: محمد علی داستان

روابط عمومی منطقه یک افتخار آفرینی فرزندان خود را در این مسابقات به بازیکنان، کادر فنی، مسئولین و زحمتکشان عرصه ورزش منطقه تبریک عرض می نماید و امید است در تمامی مراحل زندگیشان همیشه موفق و پیروز باشند.

1393/6/5 چهارشنبه
....
تقدير مديرعامل شرکت انتقال گاز از عملکرد ورزشي منطقه يک 

مهندس الماسی مدیرعامل شرکت انتقال گاز ایران از عملکرد و پیشرفتهای ورزشی و نیز کسب عناوین مختلف قهرمانی کارکنان منطقه یک و خانواده های آنها در مسابقات ورزشی تقدیر نمودند.


تقدیر مدیرعامل شرکت انتقال گاز از عملکرد ورزشی منطقه یک

مهندس الماسی مدیرعامل شرکت انتقال گاز ایران از عملکرد و پیشرفتهای ورزشی و نیز کسب عناوین مختلف قهرمانی کارکنان منطقه یک و خانواده های آنها در مسابقات ورزشی تقدیر نمودند.

به گزارش روابط عمومی منطقه یک عملیات انتقال گاز ایران در این نامه که خطاب به مهندس کوتکی مدیر منطقه بوده است مدیر عامل شرکت انتقال گاز از پیروزی های ارزشمند ورزشی سال جاری و کسب مقامهای قهرمانی توسط منطقه تقدیر نموده و از حمایت ها، ارشادات و تلاشهای صورت گرفته توسط مدیر منطقه (مهندس کوتکی) تشکر و قدردانی نمودند .

لازم به ذکر است امسال یکی از پرافتخارترین سالها برای منطقه یک عملیات انتقال گاز به جهت کسب مقام های قهرمانی در رشته های مختلف و رده های سنی متفاوت کارکنان و خانواده های محترم آنها بوده است . 

1392/11/9 چهارشنبه
....
برگزاري مسابقات فوتسال کارکنان و فرزندان آنها 

همزمان با آغاز دهه مبارک فجر و در راستای ترویج فرهنگ ورزش و اشاعه این امر مهم در سطح کارکنان و فرزندان محترم آنها، یک دوره مسابقات فوتسال در منطقه یک برگزار گردید.


برگزاری مسابقات فوتسال کارکنان و فرزندان آنها درمنطقه یک عملیات انتقال گاز

همزمان با آغاز دهه مبارک فجر و در راستای ترویج فرهنگ ورزش و اشاعه این امر مهم در سطح کارکنان و فرزندان محترم آنها، یک دوره مسابقات فوتسال در منطقه یک عملیات انتقال گاز برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی منطقه یک عملیات انتقال گاز و به نقل از داستان، این مسابقات در دو مقطع کارکنان و فرزندان کارکنان و با حضور 160 نفر بازیکن ، مربی و سرپرست و با کیفیت بسیار بالا درسالن سرپوشیده  شهید کاوه پیشه شهرک صنعتی میانکوه برگزار گردید.

داستان افزود: با توجه به برنامه ریزی انجام شده و نیز شرایط عملیاتی منطقه این مسابقات با شادابی و طراوت خاصی شروع و در نهایت سلامت و رضایت شرکت کنندگان و در فضایی آکنده از مهر، محبت و دوستی به پایان رسید.

داستان گفت : در پایان این مسابقات به تیمهای اول تا سوم ، بازیکن پیشکسوت و تیم اخلاق جوایز نفیسی اهدا گردید.

داستان در ادامه با تاکید بر تداوم برنامه های ورزشی منطقه در شهرک صنعتی میانکوه و دیگر ادارات و تاسیسات گفت : ورزش و روح ورزشکاری امری قابل تحسین می باشد که می بایست در تفکر همه کارکنان نهادینه گردد چرا که روح سالم در بدن سالم می باشد و این منطقه با همچنین هدفی در حال انجام وظیفه می باشد.

داستان در پایان به نمایندگی از تمامی ورزشکاران حاضر در مسابقات از حمایتهای بی دریغ مدیریت منطقه (مهندس کوتکی) و نیز منابع انسانی و تمامی واحدهایی که در امر برگزاری مسابقات همکاری و همراهی لازم را داشتند تقدیر و تشکر نمودند.

 

1392/11/8 سه‌شنبه
....
قهرماني تيم فوتسال فرزندان پسر زير 25 سال منطقه يک عمليات انتقال گاز 


تیم فوتسال منطقه یک عملیات انتقال گاز با اقتدار بعنوان قهرمان اولین دوره مسابقات فوتسال فرزندان پسر زیر 25 سال شرکت انتقال گاز ایران نائل آمد


قهرمانی تیم فوتسال فرزندان پسر زیر 25 سال منطقه یک عملیات انتقال گاز

تیم فوتسال منطقه یک عملیات انتقال گاز با اقتدار بعنوان قهرمان اولین دوره مسابقات فوتسال فرزندان پسر زیر 25 سال شرکت انتقال گاز ایران نائل آمد.

به گزارش روابط عمومی منطقه یک عملیات انتقال گاز و به نقل از محمدعلی داستان سرپرست تیم ، این دوره از مسابقات که با حضور هفت تیم و در قالب دو گروه در شهرستان نور در استان مازندران و به میزبانی منطقه 9 عملیات اتنقال گاز و بمدت 5 روز برگزار گردید و در پایان منطقه یک قهرمان ، منطقه ده نائب قهرمان و منطقه چهار مقام سوم را کسب نمودند.

داستان گفت تیم فوتسال منطقه یک با شکست تمامی حریفان مقتدرانه عنوان قهرمانی را کسب نمود و در این دوره از بازی ها آقای فرزاد آغاجری با زدن 10 گل به عنوان آقای گل مسابقات معرفی گردید.

داستان افزود : با توجه به هدف اصلی برگزاری این مسابقات مبنی بر تشکیل تیم اصلی شرکت انتقال گاز و نیز رعایت اخلاق ، منش پهلوانی و ایجاد رقابت سالم از سوی بازیکنان و کادر فنی تیم منطقه ، کلیه مسئولین و میزبان برگزار کننده مسابقات از این تیم تقدیر و تشکر نمودند و جوایزی را نیز به آنها اهدا نمودند.

اسامی بازیکنان : حسین صیادی ، علی بوستان افروز ، مازیار فرخی ، محمد فرخی ، محمد یاری تبار ، محمد نصیرزاده ، محمود صالحی ، محمدمهدی فرامرزی ، محمد علیزاده ، فرزاد آغاجری

مربی : امین قجر زاده

سرپرست تیم : محمد علی داستان

روابط عمومی منطقه یک افتخار آفرینی فرزندان خود را در این مسابقات به مسئولین ، خانواده های محترم ، سرپرست و مربی تیم ، تبریک عرض می نماید و امید است در تمامی مراحل زندگیشان همیشه موفق و پیروز باشند.

1392/4/20 پنجشنبه
....
درخشش ورزشکاران منطقه يک در مسابقات سراسري شرکت انتقال گاز ايران 

در مسابقات سراسری فرزندان پسر زیر 25 سال شرکت انتقال گاز ایران و در بخش انفرادی ورزشکاران منطقه یک بسیار خوش درخشیدند .


در مسابقات سراسری فرزندان پسر زیر 25 سال شرکت انتقال گاز ایران و در بخش انفرادی ورزشکاران منطقه یک بسیار خوش درخشیدند

به گزارش روابط عمومی منطقه یک شرکت انتقال گاز و به نقل از داستان سرپرست ورزش منطقه در مسابقات انفرادی تنیس روی میز امین بهرمان مقام اول و رضا نظری مقام دوم  و در مسابقات انفرادی شنا نیز محمد قبادی مقام اول و علی زالی مقام سوم را کسب نمودند

داستان در پایان ضمن تبریک این عناوین به مدیر ، مسئولین و خانواده های محترم ورزشکاران گفت : انشاا... در تلاش هستیم با همکاری تمامی واحدها ، مدیر و خانواده محترم کارکنان ورزش منطقه را به جایگاه اصلی خود برسانیم.

روابط عمومی منطقه یک کسب این عناوین را به مسئولین ، خانواده ها و کارکنان منطقه تبریک عرض می نماید.

1392/4/20 پنجشنبه
....
افتخاري ديگر براي منطقه يک عمليات انتقال گاز در عرصه ورزش  

قدرت اله امیری یکی از قهرمانان سابق وزنه برداری ایران و عضو سابق تیم ملی و قهرمان پیشکسوتان ایران ، موفق به اخذ کارت داوری بین المللی در رشته وزنه برداری گردید.


قدرت اله امیری یکی از قهرمانان سابق وزنه برداری ایران و عضو سابق تیم ملی و قهرمان پیشکسوتان ایران ، موفق به اخذ کارت داوری بین المللی در رشته وزنه برداری گردید.

به گزارش روابط عمومی منطقه یک عملیات انتقال گاز ، قدرت اله امیری کارمند خدمات اجتماعی و رفاهی منطقه پس از طی دوره داوری بین المللی موفق به اخذ کارت داوری بین المللی توسط فدراسیون جهانی وزنه برداری گردید.

روابط عمومی منطقه یک کسب این افتخار را به جامعه ورزش منطقه ، استان قهرمان پرور خوزستان ، شرکت انتقال گاز ایران و ایشان تبریک عرض می نماید و امیدواریم ایشان در صحنه های بین المللی برای جامعه ورزش کشور در امر داوری افتخار آفرینی نماید.

لازم به ذکر است که جناب آقای امیری پیش از این موفق به اخذ مدرک مربیگری بین المللی رشته وزنه برداری گردیده است.

 

 

1392/3/18 شنبه
....
برگزاري مسابقات ورزشي ويژه دهه مبارک فجر 

به مناسبت دهه مبارک فجر و جهت افزایش روحیه نشاط و همدلی کارکنان، مسابقات ورزشی در سطح منطقه برگزار گردید. به گزارش روابط عمومی منطقه و به نقل از خازنی با فرا رسیدن دهه مبارک فجر و به منظور بالا بردن نشاط و ورزش ، مسابقات دو استقامت ، حمل کیسه و پرتاب دیسک به صورت ...


برگزاری مسابقات ورزشی ویژه دهه مبارک فجر در منطقه یک عملیات انتقال گاز

به مناسبت دهه مبارک فجر و جهت افزایش روحیه نشاط و همدلی کارکنان ، مسابقات ورزشی در سطح منطقه برگزار گردید. به گزارش روابط عمومی منطقه و به نقل از خازنی با فرا رسیدن دهه مبارک فجر و به منظور بالا بردن نشاط و ورزش ، مسابقات دو استقامت ، حمل کیسه و پرتاب دیسک به صورت انفرادی و مسابقه طناب کشی با حضور هفت تیم در محوطه پارکینگ ستاد اداری برگزار گردید و در پایان به نفرات اول مسابقات انفرادی و تیم حراست (تیم اول مسابقه طناب کشی) به رسم یادبود جوایز نفیسی اهداء گردید.

خازنی در ادامه ضمن تاکید بر بزرگداشت ایام الله دهه فجر افزود این ایام یادآور خاطرات زیادی است که می بایست از تمامی لحظات آن درس گرفت و در مسیر حق که همانا تبعیت از ولایت فقیه حضرت آیه الله خامنه ای است گام برداریم.

 

1391/11/24 سه‌شنبه
....
درخشش تيم شنا منطقه 

به گزارش روابط عمومی و به نقل از داستان سرپرست تیم اعزامی ، این المپیاد ورزشی در مجموعه آبعلی تهران با حضور تمامی مناطق ده گانه شرکت انتقال گاز ایران برگزار گردید که در پایان تیم شنا منطقه یک با درخشش به مقام دوم تیمی و مقام اول مختلط تیمی آزاد دست یافت


به گزارش روابط عمومی و به نقل از داستان سرپرست تیم اعزامی ، این المپیاد ورزشی در مجموعه آبعلی تهران با حضور تمامی مناطق ده گانه شرکت انتقال گاز ایران برگزار گردید که در پایان تیم شنا منطقه یک با درخشش به مقام دوم تیمی و مقام اول مختلط تیمی آزاد دست یافت.

عناوین کسب شده :

آقای محمد عباسی     مقام اول 60 متر قورباغه           و          مقام اول 60 متر پروانه

آقای بهراد گله داری     مقام اول 40 متر قورباغه           و          مقام اول 40  متر کرال سینه

آقای مرتضی صدیق      مقام اول 60 متر کرال سینه      و          مقام اول 60 متر کرال پشت

آقای محمد قبادی        مقام اول 60 متر قورباغه

آقای مهدی بهرامی نسب  مقام سوم 60 متر کرال سینه

داستان افزود این مقام ها توسط فرزندان کارکنان منطقه یک در شرایطی کسب شده که این منطقه به لحاظ امکانات ورزشی کمترین ابزار و امکانات را دارا می باشد.

روابط عمومی منطقه یک کسب این عناوین توسط فرزندان شایسته کارکنان را به بازیکنان، سرپرست، مربیان، مدیریت و کارکنان منطقه یک تبریک عرض می نماید

1391/7/23 يكشنبه
....
کسب مقام اول تيمي تنيس روي ميز  

به گزارش روابط عمومی و به نقل از داستان سرپرست تیم اعزامی به المپیاد ورزشی فرزندان زیر 18 سال کارکنان شرکت انتقال گاز ایران، مسابقات با حضور تیم هایی از مناطق عملیاتی در مجموعه آبعلی تهران برگزار گردید که در پایان تیم تنیس روی میز منطقه به مقام اول تیمی دست یافت


به گزارش روابط عمومی و به نقل از داستان سرپرست تیم اعزامی به المپیاد ورزشی فرزندان زیر 18 سال کارکنان شرکت انتقال گاز ایران، مسابقات با حضور تیم هایی از مناطق عملیاتی در مجموعه آبعلی تهران برگزار گردید که در پایان تیم تنیس روی میز منطقه به مقام اول تیمی دست یافت و افتخار دیگری بر افتخارات ورزشی منطقه افزوده شد. داستان افزود که در بخش انفرادی آقای امیرحسین نریموسایی مقام اول انفرادی و آقای امین امیری مقام سوم انفرادی را کسب نموده اند.

روابط عمومی منطقه یک کسب این عناوین توسط فرزندان شایسته کارکنان را بازیکنان، سرپرست، مربیان، مدیریت و کارکنان منطقه یک تبریک عرض می نماید.

 

1391/7/23 يكشنبه
....
کسب مقام سوم تيم فوتسال 

به گزارش روابط عمومی منطقه و به نقل از آقای داستان رئیس خدمات دفتری و رفاهی و متولی ورزش ، تیم فوتسال منطقه در المپیاد ورزشی به مقام سومی دست یافت. داستان گفت این مسابقات در دو گروه و با حضور هفت تیم از مناطق عملیاتی و ستاد شرکت انتقال گاز ، در مجموعه آبعلی تهران برگزار گردید


به گزارش روابط عمومی و به نقل از آقای داستان رئیس خدمات دفتری و رفاهی و متولی ورزش ، تیم فوتسال منطقه در المپیاد ورزشی به مقام سومی دست یافت. داستان گفت این مسابقات در دو گروه و با حضور هفت تیم از مناطق عملیاتی و ستاد شرکت انتقال گاز ، در مجموعه آبعلی تهران برگزار گردید که در مرحله مقدماتی تیم فوتسال منطقه با تساوی مقابل ستاد انتقال گاز و پیروزی در برابر منطقه 2 و تساوی مقابل منطقه 9 به عنوان تیم دوم راهی دور بعدی گردید که بعد از تساوی در وقت قانونی ، در ضربات پنالتی مغلوب منطقه 4 گردید و در نهایت در دیدار رده بندی با نتیجه پر گل هشت بر یک ستاد انتقال گاز ایران را شکست داده و به مقام سوم دست یافتیم.

روابط عمومی منطقه یک کسب این مقام را به همه بازیکنان ، سرپرست ، مربیان ، مدیریت و کارکنان منطقه یک تبریک عرض می نماید.

لازم به ذکر است که در این مسابقات منطقه 10 قهرمان گردید و هفت نفر از بازیکنان این منطقه به عنوان افراد منتخب تیم شرکت انتقال گاز جهت حضور در المپیاد ورزشی شرکت ملی گاز انتخاب گردیدند.

1391/7/20 پنجشنبه
....
کسب عنوان نائب قهرماني مسابقات کشتي فرزتدان پسر وزارت نفت توسط منطقه يک 

به گزارش روابط عمومی منطقه یک عملیات انتقال گاز در هفتمین دوره المپاد فرهنگی ورزشی فرزتدان پسر کارکنان وزارت نفت در محمود آباد، علی بهمنی فرزند حفیظ اله بهمنی از فرزندان پرتلاش و ورزشکار...


به گزارش روابط عمومی منطقه یک عملیات انتقال گاز در هفتمین دوره المپاد فرهنگی ورزشی فرزتدان پسر کارکنان وزارت نفت در محمود آباد، علی بهمنی فرزند حفیظ اله بهمنی از فرزندان پرتلاش و ورزشکار منطقه موفق به کسب مقام دوم در رشته کشتی ، وزن 84 کیلو و دریافت مدال نقره ایندوره از مسابقات شد.

روابط عمومی منطقه کسب این افتخار را به جامعه ورزش منطقه یک و به خصوص خانواده این ورزشکار عزیز تبریک و تهنیت عرض نموده آرزوی موفقیت وی را در تمام مراحل زندگی از درگاه ایزد منان مسئلت می نماید

1391/3/20 شنبه
....
نشست صميمي مدير و بانوان ورزشکار منطقه يک عمليات انتقال گاز 

به گزارش روابط عمومی منطقه یک عملیات انتقال گاز روز شنبه مورخ 29/11/90 مهندس کوتکی و مسئولین ورزش منطقه با بانوان ورزشکار این منطقه دیدار داشتند.نشست صمیمی مدیر و بانوان ورزشکار منطقه یک عملیات انتقال گاز

به گزارش روابط عمومی منطقه یک عملیات انتقال گاز روز شنبه مورخ 29/11/90 مهندس کوتکی و مسئولین ورزش منطقه با بانوان ورزشکار این منطقه دیدار داشتند.

در ابتدای جلسه مهندس کوتکی گفت: ما باید روز به روز بر علم و آگاهی های خود بیفزائیم وبه سمت مدیریت نوین گام برداریم. یکی ازاهداف ما از برگزاری این جلسه آشنائی هر دو طرف با خواسته ها و امکانات و سعی بر رفع چالشها از پیش روی ورزش بانوان می باشد

درادامه بانوان مشکلات ، چالشهای ورزش منطقه و پیشنهادات و نظرات خود را عنوان کردند و مسئولین ورزش نیز جوابگوی سوالات ورزشکاران شدند.

در پایان توسط مدیر و مسئولین ورزش راهکارهای لازم برای رفع مشکلات ورزش منطقه به خصوص ورزش بانوان ارائه گردید.

 

 

 

1390/12/3 چهارشنبه
....
فرزندان تنيس باز کارکنان منطقه يک و کسب افتخاري ديگر 

فرزندان تنیس باز کارکنان منطقه یک و کسب افتخاری دیگر

 فرزندان غیور کارکنان منطقه یک باز هم افتخار آفریدند و اینبار در مسابقات سراسری شرکت ملی گاز ایران نام منطقه یک را به اهتزاز در آوردند و موفق به کسب مقام دوم تیمی و سوم انفرادی شدند.


 فرزندان غیور کارکنان منطقه یک باز هم افتخار آفریدند و اینبار در مسابقات سراسری شرکت ملی گاز ایران نام منطقه یک را به اهتزاز در آوردند و موفق به کسب مقام دوم تیمی و سوم انفرادی شدند.

به گزارش روابط عمومی منطقه یک و به نقل از حسین قنواتی مربی تیم تنیس منطقه در ایندوره از مسابقات 19 تیم شرکت داشتند که تیم جوان منطقه یک با بازی خوب و جوانمردانه ای که از خود ارائه داد تمام بازیها را با نتیجه قاطع سه بر صفر پیروز شده به جز بازی آخر مقابل تیم گاز خوزستان که بازی را بانتیجه سه بر یک به حریف واگذار کرد و به این ترتیب مقام دومی ایندوره از مسابقات را از آن خود نمود.

قنواتی مربی تیم عنوان کرد: با وجود کیفیت خوب و سطح بسیار بالای تیمهای شرکت کننده و علیرغم امکانات محدود ما خوشبختانه فرزندان منطقه یک با اقتدار حاضر شدند و از جان و دل برای کسب این مقام تلاش کردند البته لازم به ذکر است کسب این نتیجه نیز برای ما و منطقه ما بسیار ارزشمند است و ما تمام تلاش خود را خواهیم نمود تا ان شاء ا... دو سال آینده به مقام قهرمانی این مسابقات دست یابیم.

وی در ادامه افزود: در بخش انفرادی نیز موفق شدیم توسط امین بهرمان از بازیکنان خوب منطقه به مقام سوم نائل شویم.

اعضای تیم تنیس منطقه یک عملیات انتقال گاز:

سرپرست تیم : محمد علی داستان

مربی تیم : حسین قنواتی

بازیکنان: امیر امیری-امین بهرمان-میثم دستیار-احمدرضا مکوندی-علیرضا مکوندی و رضا نظری

در پایان روابط عمومی منطقه یک ضمن تبریک به این عزیزان و خانواده های محترمشان از خداوند منان موفقیت آنان را در تمام عرصه های زندگی خواستار است. به امید آنکه نام منطقه یک عملیات انتقال گاز همچنان بر سکوهای افتخار درخشان بماند.

1390/5/17 دوشنبه
....
درخشش تيم واليبال فرزندان کارکنان منطقه يک در مسابقات سراسري شرکت ملي گازايران 

قهرمانی غرور آمیز تیم والیبال فرزندان منطقه یک عملیات انتقال گازایران در ششمین دوره مسابقات سراسری شرکت ملی گاز ایران

به گزارش روابط عمومی منطقه یک عملیات انتقال گاز ایران روز سه شنبه مورخ 4/5/90 تیم فرزندان کارکنان منطقه یک با مسابقه ای جوانمردانه و با تلاشی جانانه از سد تیم والیبال ستاد انتقال گاز ایران گذشتند وبرای دومین بار متوالی جام قهرمانی ایندوره از مسابقات رادر دست گرفتند

.


به گزارش روابط عمومی منطقه یک عملیات انتقال گاز ایران روز سه شنبه مورخ 4/5/90 تیم فرزندان کارکنان منطقه یک با مسابقه ای جوانمردانه و با تلاشی جانانه از سد تیم والیبال ستاد انتقال گاز ایران گذشتند وبرای دومین بار متوالی جام قهرمانی ایندوره از مسابقات رادر دست گرفتند.

علی دریائی سرپرست تیم گفت: به لطف خدا و سعی و همت عاشقانه بچه ها در ارائه یک بازی خوب و زیبا و با اقتدار و قاطعیت هرچه تمام و بدون هیچ باختی  جام ایندوره را نیز از آن خود کردیم و نام منطقه یک عملیات انتقال گاز را بر سکوی اول مسابقات جای دادیم.

دریائی افزود: تلاش فرزندان غیور منطقه در مسابقات و علاقه شدید آنان به کسب افتخار برای منطقه ستودنی است. چراکه با جان و دل بازی کردند و انصافا افتخار آفریدند.

روابط عمومی منطقه یک عملیات انتقال گاز نیز به نوبه خود کسب این افتخار  که برگ زرین دیگری به افتخارات منطقه می افزاید را به کلیه اعضای تیم والیبال منطقه یک وخانواده های محترمشان تبریک و تهنیت عرض می نماید امید است بااتکال به نیروی لا یزال الهی شاهد موفقیتهای روزافزون این عزیزان درتمام عرصه ها باشیم

.

1390/5/10 دوشنبه
....
برگزاري مسابقات تنيس روي ميز يادوراه دهه فجر و ميلاد پيامبر اکرم(ص) در منطقه يک عمليات انتقال گاز 
 برگزاري مسابقات تنيس روي ميز يادوراه دهه فجر و ميلاد پيامبر اکرم(ص)
به گزارش روابط عمومي منطقه يک عمليات انتقال گاز به مناسبت ميلاد با سعادت پيامبر اکرم (ص) و دهه فجر يکدوره مسابقات تنيس روي ميز بين کارکنان منطقه  برگزار شد

به گزارش روابط عمومي منطقه يک عمليات انتقال گاز به مناسبت ميلاد با سعادت پيامبر اکرم (ص) و دهه فجر يکدوره مسابقات تنيس روي ميز بين کارکنان منطقه  برگزار شد
اين مسابقات که با استقبال همکاران همراه بود درروزهاي سه شنبه مورخ 3/12/89 و جمعه مورخ 6/12/89 برگزار شده و تيمها  و  نفرات زير حائز رتبه شدند. در پايان مسابقات به نفرات برتر هدايائي به رسم يادبود اعطا گرديد.

کارکنان

فرزندان

تيم اول /امور اداري

تيم دوم / گردان 151 عاشورا

تيم سوم/پشتيباني

قاسم خوانساري

بهرام منجي

کامران يوسفي زاده

نفراول: احمدرضا مکوندي

داريوش قبادي

محسن پاکوفته

سيف اله جوع عطا

نفر دوم: عليرضا مکوندي

محمدرضا لشکري

جعفر طيبي

دانيال بندري دريائي

نفر سوم :رضا نظري


 

 

 

1389/12/9 دوشنبه
....
آلبوم تصويري مسابقه طناب کشي و نور افشاني 
آلبوم تصويري مسابقات طناب کشي و مراسم نور افشاني در منطقه يک1389/11/27 چهارشنبه
....
12>>>
 


مجری سایت : شرکت سیگما