اوقات شرعي

True
التماس دعا
آب و هواي انتخابي
در حال لود آب و هواwaiting
تودیع و معارفه
توديع رئيس عمليات ساختماني در منطقه يک عمليات انتقال گاز 

طی مراسمی از زحمات و تلاش های مهندس امیدرضا حبیبی در مدت زمان حضور ایشان در واحد عملیات خط لوله تقدیر به عمل آمد.


تودیع رئیس عملیات ساختمانی در منطقه یک عملیات انتقال گاز

طی مراسمی از زحمات و تلاش های مهندس امیدرضا حبیبی در مدت زمان حضور ایشان در واحد عملیات خط لوله تقدیر به عمل آمد.

به گزارش روابط عمومی منطقه یک عملیات انتقال گاز و به نقل از لرکی معاون خط لوله، در این مراسم که با حضور پرسنل خط لوله انجام پذیرفت از زحمات و تلاش های مهندس امیدرضا حبیبی در مدت زمان حضور ایشان در واحد عملیات خط لوله تقدیر به عمل آمد و حاضرین به بیان خاطرات و خصایص اخلاقی و کاری ایشان پرداختند.

مهندس لرکی در ادامه امیدرضا حبیبی را فردی ساعی، با اخلاق و دارای تعهد کاری خواند و افزود: ایشان از بدو استخدام در سال 83 در این واحد مشغول بکار شدند و همواره با تلاش بسیار مسئولیتهای محوله را به نحو احسن به اتمام می رساند و امیدوارم مهندس حبیبی در انجام وظایف خود در واحد بازرسی فنی منطقه نیز موفق و پیروز باشند.

لازم به ذکر است در پایان این مراسم هدیه ای به رسم یادبود به آقای حبیبی اهداء گردید.

1393/2/17 چهارشنبه
....
توديع رئيس تاسيسات تقويت فشار گاز شهيد محمدي 

مجید حدادیان مقدم رئيس تاسيسات تقويت فشار گاز شهيد محمدي بعد از  سالها خدمت در عرصه صنعت گاز کشور به افتخار بازنشستگی نائل آمد.


 

1392/12/27 سه‌شنبه
....
توديع و معارفه رئيس امور بازرسي فني 


با حضور مدیر منطقه، معاونین و روسای ادارات مراسم تودیع هوشنگ سیاهی و معارفه راستین قنواتی به عنوان رئیس بازرسی فنی منطقه یک عملیات انتقال گاز برگزار گردید .


با حضور مدیر منطقه ، معاونین و روسای ادارات مراسم تودیع هوشنگ سیاهی و معارفه راستین قنواتی به عنوان رئیس بازرسی فنی منطقه یک عملیات انتقال گاز برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی منطقه یک شرکت انتقال گاز ایران در این مراسم مهندس کوتکی ضمن تشکر و قدردانی از تلاشها و زحمتهایی که آقای سیاهی در مدت تصدی سرپرستی این واحد داشتند ، آقای راستین قنواتی را که از افراد تحصیلکرده و با تخصص بسیار خوب می باشند را بعنوان رئیس بازرسی منصوب کردند.

مهندس کوتکی در این مراسم از همه اعضاء هیات رئیسه خواستند همکاری های لازم را با آقایان قنواتی و سیاهی در سمتهای جدید داشته باشند و انشاا... شاهد موفقیت روز افزون برای منطقه باشیم. در ادامه این مراسم اعضاء هیئت رئیسه آقایان قنواتی و سیاهی را جهت معرفی به واحدهای تحت سرپرستی به اداره بازرسی فنی و خدمات مهندسی مشایعت نمودند .

روابط عمومی منطقه یک برای هر دوی این عزیزان آرزوی موفقیت و بهروزی را دارد

 

1392/5/13 يكشنبه
....
توديع رئيس تعميرات اساسي و اضطراري 

رئیس تعمیرات اساسی و اضطراری منطقه یک عملیات انتقال گاز بعد سالها خدمت در عرصه صنعت گاز کشور به افتخار بازنشستگی نائل آمد. به گزارش روابط عمومی منطقه یک عملیات انتقال گاز ، نعمت اله سلیمی رئیس تعمیرات اساسی منطقه بعد از ...


مراسم تودیع رئیس تعمیرات اساسی و اضطراری منطقه یک عملیات انتقال گاز

رئیس تعمیرات اساسی و اضطراری منطقه یک عملیات انتقال گاز بعد سالها خدمت در عرصه صنعت گاز کشور به افتخار بازنشستگی نائل آمد. به گزارش روابط عمومی منطقه یک عملیات انتقال گاز ، نعمت اله سلیمی رئیس تعمیرات اساسی منطقه بعد از سه دهه خدمت به صنعت گاز کشور در آخرین روز کاری سال 91 ، بازنشسته و در میان استقبال همه همکاران تودیع گردید. مهندس کوتکی مدیر منطقه ضمن تشکر و قدردانی از تلاشهای خالصانه آقای سلیمی ، ایشان را فردی متعهد به کار و دارای نظم و انضباط کاری دانستند و افزود آقای سلیمی در آخرین روزکاری نیز با همان انرژی و قدرت گذشته  در حال کار و فعالیت بوده است که نشان از همت و اراده بالای ایشان می باشد و انشاء ا.. آقای سلیمی در بقیه مراحل زندگی همیشه سالم و موفق باشند.

در ادامه برخی همکاران با بیان خاطراتی از همکاری و همراهی با آقای سلیمی در خصوص تعهد به کار و انضباط کاری خیلی خوب ایشان به صحبت پرداختند و آقای سلیمی نیز ضمن تشکر و قدردانی ، از خداوند منان توفیق روز افزون برای همه همکاران و مسئولان علی الخصوص مهندس کوتکی و مهندس مرادی معاونت عملیات که در طول خدمت ایشان را همراهی و همیاری نمودند ، خواستار شدند.

در پایان مراسم به رسم یادبود ، لوح و هدایای ارزنده ای به ایشان اهداء گردید.

 

1392/1/23 جمعه
....
توديع و معارفه فرمانده بسيج شهيد مصطفوي  

مراسم تودیع خسرو بهمئی و معارفه بهزاد آقایی فرمانده حوزه بسیج شهید مصطفوی منطقه یک شرکت انتقال گاز  با حضور جناب آقای سرهنگ بابلی شعار فرمانده سپاه ناحیه امیدیه ، آقای مقدم رئیس اداره اطلاعات شهرستان امیدیه ، مهندس کوتکی مدیر منطقه و اعضاء هیئت رئیسه در محل سالن امور حقوقی و قراردادهای منطقه برگزار گردید.


مراسم تودیع خسرو بهمئی و معارفه بهزاد آقایی فرمانده حوزه بسیج شهید مصطفوی با حضور جناب آقای سرهنگ بابلی شعار فرمانده سپاه ناحیه امیدیه ، آقای مقدم رئیس اداره اطلاعات شهرستان امیدیه ، مهندس کوتکی مدیر منطقه و اعضاء هیئت رئیسه در محل سالن امور حقوقی و قراردادهای منطقه برگزار گردید. 

در این جلسه مهندس کوتکی اظهار داشت بسیجی بر اساس شرع و دین و خواسته های مقام معظم رهبری وظیفه خود را انجام می دهد و در این راه هیچ چیز مانع او نمی شود. در عین حال باید سعی کنیم کارهای ما منظم ، کم عیب و بی عیب باشد. وی در ادامه گفت : آنچه شایسته بسیج و بسیجی بودن است در زبان ما نمی گنجد و همان اندازه بس که مقام معظم رهبری در تبیین بسیج فرموده است ما باید بسیجی مخلص و گوش به فرمان ولایت باشیم. مهندس کوتکی ضمن تشکر از زحمات آقای بهمئی در طول مدت فرماندهی بسیج برای آقای آقایی آرزوی توفیق کردند.

در ادامه سرهنگ بابلی شعار فرمانده سپاه ناحیه امیدیه در خصوص این تغییر گفت : امروز بحث تودیع و معارفه مطرح نیست بلکه بحث جابجایی پرچم این مسئولیت از دست برادری به برادر دیگری می باشد و شرایط ایجاب کرده است که این تغییر فرماندهی انجام شود و همه عزیزان جزء خانواده بسیجی کشور بزرگ جمهوری اسلامی ایران هستیم و در هر سنگری که به ما تکلیف کنند باید برای ارائه خدمت تلاش کنیم.

در پایان با اهداء لوح و هدیه از زحمات آقای خسرو بهمئی در زمان تصدی فرماندهی بسیج قدردانی و آقای بهزاد آقایی به عنوان فرمانده جدید این حوزه معرفی گردید.

1391/10/18 دوشنبه
....
توديع و معارفه رئيس حراست 

تودیع و معارفه رئیس حراست منطقه یک

طی مراسمی با حضور آقای انصاری رئیس حراست شرکت انتقال گاز ایران، مدیریت و هیات رئیسه منطقه ، محمد شفیع بوستان افروز به مدت دو سال به سمت رئیس حراست منطقه منصوب گردید .


تودیع و معارفه رئیس حراست منطقه یک

طی مراسمی با حضور آقای انصاری رئیس حراست شرکت انتقال گاز ایران ، مدیریت و هیات رئیسه منطقه ، محمد شفیع بوستان افروز به مدت دو سال به سمت رئیس حراست منطقه منصوب گردید .

به گزارش روابط عمومی،در این مراسم ابتدا مهندس کوتکی ضمن عرض خیر مقدم به آقای انصاری، آقای مصطفوی مقدم سرپرست پیشین حراست را فردی با مناعت طبع و پشتکار بسیار بالا دانستند و از ایشان در خصوص فعالیتهای چشمگیرشان تقدیر و آقای محمد شفیع بوستان افروز را به عنوان رئیس حراست منطقه معرفی نمودند.

کوتکی مهمترین چالش پیش روی منطقه را تجاوزات متعدد به حریم دانستند و از آقای انصاری خواستند که در این خصوص منطقه را در ارائه راهکارهای مناسب و درست یاری نمایند. وی در ادامه گفت : از آقای بوستان افروز انتظار می رود با تعامل و هماهنگی با سایر ادارات چالشها و مشکلات را پیش بینی نماید تا به موقع پیشگیری لازم صورت پذیرد.

در ادامه مراسم آقای انصاری ، حراست را بخش مهمی از هر سازمان قلمداد کرد و گفت اگر این مجموعه تخصصی تر و کارآمدتر شود سایر بخشهای سازمان و شرکت نیز تقویت خواهد شد. وی گفت نگاه نیروی حراستی می بایست نگاه امنیتی باشد و در شرایط و فضای موجود کشور ، دشمنان به دنبال ناامنی و خرابکاری می باشند که نیروی حراست می بایست پیشگیری و پیش بینی های لازم را انجام دهد و رفت و آمدهای مشکوک را کنترل نماید و با توجه به جنگ سایبری که دشمن به راه انداخته است همه ما موظفیم حراست را در هرچه بهتر ایفا نمودن وظایف و نقش آن همراهی نمایند تا با رعایت نکات امنیتی که مورد تاکید مدیرعامل شرکت انتقال گاز ایران می باشد در جهت پایداری سیستم و حفاظت از آن کوشا باشیم.

انصاری ضمن تقدیر و تشکر از آقای مصطفوی مقدم ، خاطر نشان کرد توجه به کرامت انسانی کارکنان ،  تعالی سازمان ، ایجاد فضای آرامش در محیط کار ، توجه به رفاه و آموزش نیروی انسانی ، محور اصلی توسعه و ترقی هر مجموعه می باشد که با شناخت نیازهای آموزشی و برقراری دوره های فراگیر ، بهره وری را در هرکاری تقویت نموده و رسیدن به اهداف سازمان را آسان تر می نماید. وی در پایان گفت آموزش مفاهیمی چون پدافند غیرعامل ، فناوری اطلاعات و حفاظت اسناد و مدارک در این زمینه می تواند موثر واقع شود و برخورد مناسب با ارباب رجوع و تکریم آنها زمینه ساز وحدت و یکپارچگی بوده و موجبات دلگرمی مراجعه کنندگان با سازمان و نظام را فراهم می نماید.

در پایان مراسم با اهداء لوح و هدیه از خدمات و زحمات سید غلامرضا مصطفوی مقدم سرپرست پیشین حراست تقدیر و تجلیل بعمل آمد.

1391/9/14 سه‌شنبه
....
 


مجری سایت : شرکت سیگما