اوقات شرعي

True
التماس دعا
آب و هواي انتخابي
در حال لود آب و هواwaiting
خبرهای داخلی
افزایش 3 درصدی حجم انتقال گاز در سال 96 نسبت به مدت زمان مشابه در سال 95 در منطقه یک عملیات انتقال گاز  
 طی 12 ماهه سال 96 نسبت به مدت زمان مشابه در سال 95 افزایش 3 درصدی حجم انتقال گاز در منطقه یک عملیات انتقال گاز را شاهد بودیم .
1397/2/15 شنبه
....
افزايش 27 درصدي گاز تزريقي به ميادين نفتي در چهار ماهه نخست سال 93 در منطقه يک عمليات انتقال گاز 

با افزایش 27 درصدی گاز تزریقی به میادین نفتی حوزه مناطق نفت خیز جنوب (آغاجاری و اهواز) در چهار ماهه نخست سال 93 نسبت به مدت زمان مشابه سال گذشته میزان گاز تزریقی در منطقه یک عملیات انتقال گاز به بیش از 4.5 میلیارد متر مکعب رسیده است.


افزایش 27 درصدی گاز تزریقی به میادین نفتی در چهار ماهه نخست سال 93 در منطقه یک عملیات انتقال گاز

با افزایش 27 درصدی گاز تزریقی به میادین نفتی حوزه مناطق نفت خیز جنوب (آغاجاری و اهواز) در چهار ماهه نخست سال 93 نسبت به مدت زمان مشابه سال گذشته میزان گاز تزریقی در منطقه یک عملیات انتقال گاز به بیش از 4.5 میلیارد متر مکعب رسیده است.

به گزارش روابط عمومی منطقه یک عملیات انتقال گاز مهندس کوتکی مدیر منطقه گفت: تزریق گاز به منظور صیانت از چاههای نفتی صورت میگیرد که در چهار ماهه نخست سال 93 نسبت به مدت زمان مشابه سال گذشته ، میزان گاز تزریقی به کرنج/پارسی با افزایش 15 درصدی، 900 میلیون مترمکعب، گاز تزریقی به کوپال با افزایش 35 درصدی، 380 میلیون مترمکعب،  گاز تزریقی به میدان آغاجاری با افزایش 30 درصدی به بیش از 3.3 میلیارد متر مکعب رسیده است که در مجموع میزان گاز تزریقی به مناطق نفت خیز جنوب با افزایش 27 درصدی بالغ بر 4.5 میلیارد مترمکعب بوده است که این میزان گاز تزریقی یک رکورد محسوب می گردد.

مهندس کوتکی افزود: با توجه به حجم گاز دریافتی از خط پنجم سراسری و NGL های شرکت نفت میزان گاز تزریقی به میادین نفتی مناطق نفت خیز جنوب افزایش داشته است.

مهندس کوتکی در پایان ضمن تشکر و قدردانی از زحمات تمامی همکاران در منطقه یک و پشتیبانی های همکاران ستادی شرکت انتقال گاز گفت: انشاء ا... با عملکرد بهتری بتوانیم به شکوفایی اقتصادی کشور عزیزمان کمک شایانی را داشته باشیم و با عزمی استوار و مدیریتی دلسوزانه نشات گرفته از فرهنگ اسلامی، اقتصادی شکوفاتر را برای ایران عزیز رقم بزنیم.

1393/5/11 شنبه
....
افزايش بيش از 35 درصدي گاز انتقالي به مناطق نفت خيز جنوب 

میزان حجم گاز انتقالی در سال 92 از منطقه یک عملیات انتقال گاز با بیش از 28.8 میلیارد مترمکعب نسبت به مدت مشابه سال 91 بیش از 2.4% افزایش داشته است...


افزایش بیش از 35 درصدی گاز انتقالی به مناطق نفت خیز جنوب جهت تزریق به میادین نفتی

میزان حجم گاز انتقالی در سال 92 از منطقه یک عملیات انتقال گاز با بیش از 28.8 میلیارد مترمکعب نسبت به مدت مشابه سال 91 بیش از 2.4% افزایش داشته است. مهندس کوتکی گفت: از ابتدای سال 92 با اجرای برنامه ریزی صحیح و منسجم، خوشبختانه موفقیتهای چشمگیری را در سطح منطقه شاهد بودیم که نتیجه آن افزایش راندمان انتقال گاز و همچنین گازهای تحویلی به پالایشگاه گاز بیدبلند و مناطق نفت خیز جنوب بوده است.

وی گفت: در سالی که گذشت بالغ بر 7.8 میلیارد متر مکعب گاز جهت تصفیه به پالایشگاه گاز بیدبلند تحویل داده شد که نسبت به مدت مشابه سال قبل، بیش از 8.44% رشد را نشان می دهد. کوتکی افزود: میزان گاز تحویلی به مناطق نفت خیز جنوب جهت تزریق به میادین آغاجاری، کرنج و کوپال با بیش از 35% افزایش نسبت به سال قبل به 10.94میلیارد مترمکعب رسیده است که در طول سالهای گذشته بی سابقه بوده است. وی ادامه داد کسب تندیس برنزین شرکت ملی گاز در نظام پیشنهادات و تقدیرنامه دو ستاره طرح تکریم ارباب رجوع از دیگر افتخارات منطقه یک در سال 92 بوده است.

مهندس کوتکی در ادامه گفت: میزان پیگ رانی تمیز کننده 695 کیلومتر و میزان نشت یابی انجام شده 5426 کیلومتر در سال 92 بوده است و 16مورد عملیات هات تپ جهت انشعاب گیری در سطح منطقه انجام گرفته است. کوتکی افزود : در بخش پروژه های اجرا شده بر روی خط اول سراسری که با سه پیمانکار انجام گردید و در مجموع 159 متر تعویضی لوله، 49 سرجوش، 102 عدد غلاف و 132296 متر مربع تعویض پوشش انجام گرفته است و از آنجایی که خط بدلیل انجام 2 بار پیگرانی هوشمند دارای مغناطیس بسیار قوی بوده است، کار بسیار سخت و طاقت فرسا بوده که گرمای شدید هوا، صعب العبور بودن نقاط، شیب تند در طول مسیر خط، صخره ای و سنگ لاخ بودن کوهها و قدمت دفن لوله ها که بالای 40 سال می باشد ، فشردگی و سختی کار را بالا می برد.

مهندس کوتکی در پایان ضمن تشکر از همه همکاران در منطقه و ستاد شرکت انتقال گاز، افزود: با عنایت به نامگذاری سال 93 توسط مقام معظم رهبری (سال اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی) وظیفه همه ماست که با توکل بر خداوند سبحان با هماهنگی و برنامه ریزی منسجم تر و با اراده و عزمی استوار، مدیریتی جهادی را رقم زده که منجر به شکوفایی اقتصاد و تحقق شعار امسال گردد. 

1393/2/8 دوشنبه
....
کسب تقديرنامه 2 ستاره طرح تکريم ارباب رجوع 

در اولین جشنواره طرح تکریم ارباب رجوع شرکت ملی گاز ایران، منطقه یک عملیات انتقال گاز موفق به کسب تقدیرنامه 2 ستاره گردید.


کسب تقدیرنامه 2 ستاره طرح تکریم ارباب رجوع منطقه یک عملیات انتقال گاز

در اولین جشنواره طرح تکریم ارباب رجوع شرکت ملی گاز ایران، منطقه یک عملیات انتقال گاز موفق به کسب تقدیرنامه 2 ستاره گردید.

خازنی رئیس روابط عمومی منطقه یک ضمن بر شمردن توان و پتانسیل موجود در منطقه اظهار نمود که با توجه به اینکه ارزیابی عملکرد طرح تکریم ارباب رجوع برای اولین بار توسط امور بهره وری و تحول اداری شرکت ملی گاز ایران برگزار گردید است این منطقه توانسته است گام اول خود را در راستای پیاده سازی معیارهای 11 گانه آن محکم بردارد و امید است با بهبود عملکرد در معیارهای آن، شاهد موفقیت بیش از پیش در سالهای بعد باشیم.

همچنین مهندس کوتکی مدیر منطقه اذعان داشتند که موضوع طرح تکریم از پایه های اصلی در راهبرد نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است که می توان با بکار بستن این مدل چارچوپ موفق در بهبود عملکرد مدیران و ارتقاء سطح توان کارکنان سازمان را ایجاد نمود و با اجرای توامان این مدل با سیستم های مدیریتی موثر می توان شاهد ایجاد فرهنگ مثبت سازمانی، حسن تعلق و مسئولیت پذیری کارکنان باشیم.

ایشان کسب تقدیر نامه 2 ستاره طرح تکریم ارباب رجوع را به همه کارکنان و مسئولان منطقه تبریک عرض نموده و از خداوند منان آرزوی توفیقات بیشتر را برای رشد و اعتلای فرهنگ تکریم در سازمان را خواستار شدند.

1392/12/21 چهارشنبه
....
افزايش 8 درصدي حجم گاز انتقالي از منطقه يک شرکت انتقال گاز در سال 91 

میزان حجم گاز انتقالی در سال 91 از منطقه یک عملیات انتقال گاز با بیش از 27/5 میلیارد مترمکعب نسبت به مدت مشابه سال 90 بیش از 8 درصد افزایش داشته است. مهندس کوتکی گفت : از ابتدای سال 91 با اجرای برنامه ریزی صحیح و منسجم، خوشبختانه موفقیتهای چشمگیری را در سطح منطقه شاهد بودیم ...


افزایش 8 درصدی حجم گاز انتقالی از منطقه یک شرکت انتقال گاز در سال 91

میزان حجم گاز انتقالی در سال 91 از منطقه یک عملیات انتقال گاز با بیش از 27.5 میلیارد مترمکعب نسبت به مدت مشابه سال 90 بیش از 8 درصد افزایش داشته است. مهندس کوتکی گفت : از ابتدای سال 91 با اجرای برنامه ریزی صحیح و منسجم ، خوشبختانه موفقیتهای چشمگیری را در سطح منطقه شاهد بودیم که نتیجه آن افزایش راندمان انتقال گاز و همچنین گازهای تحویلی به پالایشگاه گاز بید بلند و مناطق نفت خیز جنوب بوده است.

وی گفت : در سالی که گذشت بالغ بر 7.2 میلیارد متر مکعب گاز جهت تصفیه به پالایشگاه گاز بید بلند تحویل داده شد که نسبت به مدت مشابه سال قبل ، بیش از 4 درصد رشد را نشان می دهد. کوتکی افزود : میزان گاز تحویلی به مناطق نفت خیز جنوب با بیش از 4.5 درصد افزایش نسبت به سال قبل به 8.2 میلیارد مترمکعب رسیده است که در طول سالهای گذشته بی سابقه بوده است. وی ادامه داد کسب نشان تقدیرنامه 3 ستاره نظام پیشنهادات شرکت ملی گاز ایران و اخذ گواهینامه مدیریت انرژی بر اساس استاندارد ISO 50001 از دیگر افتخارات منطقه یک در سال 91 بوده است.

مهندس کوتکی در ادامه گفت : میزان پیگ رانی تمیز کننده 1328 کیلومتر  و میزان نشت یابی انجام شده 3047 کیلومتر در سال 91 بوده است و 9 مورد عملیات هات تپ جهت انشعاب گیری در سطح منطقه انجام گرفته است. کوتکی افزود : در بخش پروژه های در حال اجرا بر روی خط اول سراسری که با سه پیمانکار در حال انجام می باشد در مجموع 988 متر تعویضی لوله، 248 سرجوش، 162 عدد غلاف و 125 18 متر تعویض پوشش انجام گرفته است و از آنجایی که خط بدلیل انجام 2 بار پیگرانی هوشمند دارای مغناطیس بسیار قوی می باشد ، کار بسیار سخت و طاقت فرسا بوده که گرمای شدید هوا، صعب العبور بودن نقاط، شیب تند در طول مسیر خط، صخره ای و سنگ لاخ بودن کوهها و قدمت دفن لوله ها که بالای 40 سال می باشد ، فشردگی و سختی کار را بالا می برد.

مهندس کوتکی در پایان ضمن تشکر از همه همکاران در منطقه و ستاد شرکت انتقال گاز اظهار امیدواری کرد در سال 92 که بنا به فرموده مقام معظم رهبری سال حماسه سیاسی ، حماسه اقتصادی نامگذاری شده است بتوانیم با حماسه آفرینی اهداف بزرگ شرکت انتقال گاز ایران را پیش ببریم و بتوانیم خدمتگزار صدیقی برای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران باشیم.

1392/2/2 دوشنبه
....
خدمات رساني ديگر از منطقه يک شرکت انتقال گاز ايران با انجام شش مورد هات تپ 

با انجام شش مورد عملیات هات تپ و انشعاب گیری بر روی خطوط اصلی انتقال گاز ، منطقه یک شرکت انتقال گاز ایران در زمینه های مسکن مهر ، نیروگاه مولد برق بخش خصوصی و صنایع پتروشیمی و گازرسانی به روستاهای استان گام های موثری را برداشت.


با انجام شش مورد عملیات هات تپ و انشعاب گیری بر روی خطوط اصلی انتقال گاز ، منطقه یک شرکت انتقال گاز ایران در زمینه های مسکن مهر ، نیروگاه مولد برق بخش خصوصی و صنایع پتروشیمی و گازرسانی به روستاهای استان گام های موثری را برداشت.

به گزارش روابط عمومی منطقه یک شرکت انتقال گاز ایران و به نقل از مهندس کوتکی مدیر منطقه ، این شش مورد هات تپ پیرو درخواست مدیرعامل محترم شرکت گاز استان خوزستان در راستای خدمت رسانی دولت خدمتگزار و شرکت ملی گاز ایران و تامین گاز مصرفی روستاها، صنایع عمده و مسکن مهر ، در شرایط کاملا ایمن و رعایت تمامی نکات ایمنی و بدون اختلال در روند انتقال گاز صورت پذیرفت.

وی افزود انجام اینگونه عملیاتها به لحاظ حساسیت که بدون قطع گاز انجام می پذیرد نیاز به هماهنگی و راهبری خاصی دارد که این مهم با هماهنگی و نظارت عملیات خطوط لوله منطقه ،  امور هماهنگی و نظارت بر انتقال گاز ، بازرسی فنی و HSE با دقت نظر بالایی صورت گرفت.

کوتکی گفت : با انجام انشعاب 4 اینچ از خط 22 اینچ هفت تپه و انشعاب 4 اینچ از خط 24 اینچ شمال اهواز اهالی روستاهای بروایه کوچک و روستاهای شوشتر بعد از سالها چشم انتظاری ، از نعمت گاز طبیعی برخوردار شدند.

وی در ادامه گفت با انشعاب 4 اینچ از خط 16 اینچ دزفول مسکن مهر شهرستان دزفول از این نعمت الهی برخوردار شد و با اخذ انشعاب 6 اینچ از خط 30 اینچ غرب کارون و انشعاب 4 اینچ از خط 20 اینچ صنایع فولاد و انشعاب 6 اینچ از خط 16 اینچ حسینیه گاز مورد نیاز شهرک صنعتی شماره 4 اهواز ، نیروگاه مولد برق خصوصی و صنایع پتروشیمی اندیمشک تامین گردید و برگ زرینی بر افتخارات منطقه یک شرکت انتقال گاز ایران افزود

1391/12/5 شنبه
....
تجليل از بازنشستگان منطقه يک عمليات انتقال گاز 

 

طی مراسم با شکوهی و با حضور رئیس روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران و رئیس روابط عمومی شرکت انتقال گاز از خدمات ارزنده جمعی از پرسنل بازنشسته منطقه یک عملیات انتقال گاز تجلیل بعمل آمد.


طی مراسم با شکوهی و با حضور رئیس روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران و رئیس روابط عمومی شرکت انتقال گاز از خدمات ارزنده جمعی از پرسنل بازنشسته منطقه یک عملیات انتقال گاز تجلیل بعمل آمد.

به گزارش روابط عمومی منطقه یک عملیات انتقال گاز و به نقل خازنی از سه نفر همکاران بازنشسته منطقه که بالای 30 سال سابقه کار داشتند ، تجلیل شد. خازنی گفت : این مراسم با حضور آقایان بوجارزاده رئیس روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران ، اعظمی رئیس روابط عمومی شرکت انتقال گاز ، لامی زاده فرماندار شهرستان امیدیه ، مدیر و هیئت رئیسه و خانواده محترم کارکنان برگزار گردید.

در این مراسم مهندس کوتکی مدیر منطقه ضمن تبریک میلاد حضرت امام حسن عسکری(ع) ، بیان داشت ما بایستی بنا به فرموده مقام عظمای ولایت که می فرماید: " اگر در محیط بازنشستگی و در میان بازنشستگان شور ، امید ، علاقه به کار ، شوق به مفید بودن و رضایتمندی وجود داشته باشد اثر این کار مستقیما بر روی شاغلین منعکس می شود"  اهمیت ویژه ای به این مقوله داشته باشیم چرا که این بازنشستگان کوله باری از تجربه هستند و این تجربه می بایست به کارکنان جوان و با انگیزه انتقال یابد.

در پایان به رسم یادبود هدایایی به این عزیزان اهداء گردید.

1391/12/5 شنبه
....
حضور گسترده کارکنان منطقه يک در راهپيمايي عظيم 22 بهمن 

مدیر ، کارکنان و خانواده های منطقه یک همزمان با ملت فهیم و ولایتمدار ایران اسلامی در راهپیمایی 22 بهمن حضوری فعال و چشمگیر داشتند.

به گزارش روابط عمومی منطقه ، بار دیگر حضور حماسی ملت ایران در راهپیمایی 22 بهمن و در تبعیت از رهبری معظم انقلاب تمامی توطئه های استکبار جهانی را خنثی کرد.


مدیر ، کارکنان و خانواده های منطقه یک همزمان با ملت فهیم و ولایتمدار ایران اسلامی در راهپیمایی 22 بهمن حضوری فعال و چشمگیر داشتند.

به گزارش روابط عمومی منطقه ، بار دیگر حضور حماسی ملت ایران در راهپیمایی 22 بهمن و در تبعیت از رهبری معظم انقلاب تمامی توطئه های استکبار جهانی را خنثی کرد.

حضور یکپارچه کارکنان منطقه یک و خانواده های آنها و دیگر اقشار مردم ، ثابت کرد که ملت ایران با اتحاد و همدلی و در سایه توجهات حضرت ولیعصر (عج) و منویات مقام معظم رهبری همیشه دشمنان انقلاب را مایوس می کنند.

لازم به ذکر است روابط عمومی منطقه بنا بر رسالت خود با نصب بنر ، پلاکارد و سامانه ارسال پیام کوتاه اقدام به دعوت عموم مردم فهیم شهرستان امیدیه و میانکوه نمود و ضمن برعهده داشتن ایاب و ذهاب تمامی ساکنین شهرک صنعتی میانکوه به امیدیه ، نسبت به توزیع پرچم و پلاکارد بین راهپیمایان اقدام نمود.

1391/11/24 سه‌شنبه
....
صرفه جويي بالغ بر يک ميليارد ريالي منطقه يک شرکت انتقال گاز ايران در سال توليد ملي ، حمايت از کار و سرمايه ايراني  

در سال تولید ملی حمایت از کار و سرمایه ایرانی ، کارشناسان منطقه یک شرکت انتقال گاز ایران موفق به صرفه جویی بالغ بر یک میلیارد ریال از محل تعمیر ترانس رکتیفایرها و تصفیه روغن های ایستگاههای کاتدیک شدند.

به گزارش روابط عمومی منطقه یک شرکت انتقال گاز ایران و به نقل از مهندس کوتکی مدیر منطقه ، کارشناسان واحد هماهنگی و نظارت بر تعمیرات برق و کنترل خوردگی منطقه علیرغم محدودیت ها و کاستی ها ...


در سال تولید ملی حمایت از کار و سرمایه ایرانی ، کارشناسان منطقه یک شرکت انتقال گاز ایران موفق به صرفه جویی بالغ بر یک میلیارد ریال از محل تعمیر ترانس رکتیفایرها و تصفیه روغن های ایستگاههای کاتدیک شدند.

به گزارش روابط عمومی منطقه یک شرکت انتقال گاز ایران و به نقل از مهندس کوتکی مدیر منطقه ، کارشناسان واحد هماهنگی و نظارت بر تعمیرات برق و کنترل خوردگی منطقه علیرغم محدودیت ها و کاستی ها در زیر ساخت های موجود جهت تعمیرات ترانس رکتیفایرهای معیوب توانستند با تلاش و اهتمام خود دو عدد ترانس 200/200 ولت آمپر خط 16" شیراز را پس از سرویس و تعمیرات لازم در ایستگاه عبدالخان خط 22 اینچ هفت تپه و کیلومتر صفر خط 20 اینچ صنایع فولاد در محل کارخانه تفکیک اهواز راه اندازی نمایند و با توجه به هزینه های انجام شده که کمتر از پنج میلیون ریال بوده است صرفه جویی انجام شده در این بخش بالغ بر 450 میلیون ریال بوده است.

مهندس کوتکی در ادامه با تاکید بر اجرای منویات مقام معظم رهبری در خصوص نامگذاری سال 91 و تاکید معظم له برصرفه جویی اقتصادی بیان کرد: با اجرای پروژه خرید یکدستگاه تصفیه روغن ترانس ساخت داخل توسط واحد هماهنگی و نظارت بر تعمیرات برق و کنترل خوردگی خط لوله علاوه بر کاهش قابل ملاحظه هزینه خرید و تعویض روغنهای مستعمل ایستگاههای حفاظت کاتدیک ، توانست گام مهمی در جهت حفظ و صیانت از محیط زیست و کنترل پیامدهای منفی مربوطه باشد.

مهندس کوتکی در پایان گفت روغنهای آلوده قبلاً تعویض و دور ریخته می شد که هزینه زیاد و آلودگی محیط زیست را به دنبال داشت اما با خرید این دستگاه علاوه برکنترل هزینه و آلودگی محیط زیست ، صرفه جویی حاصل از خرید آن در سال اول 200 میلیون ریال و در سالهای آتی به صورت سالیانه بالغ بر 400 میلیون ریال تخمین زده می شود.

1391/11/21 شنبه
....
آئين گراميداشت دهه مبارک فجر در منطقه يک عمليات انتقال گاز 

با فرا رسیدن ایام مبارک دهه فجر انقلاب و همزمان با سراسر ملت ایران منطقه یک شرکت انتقال گاز ایران با آذین بندی و اجرای مراسمات مربوطه به استقبال دهه پیروزی انقلاب اسلامی رفت. به گزارش روابط عمومی منطقه یک و به نقل از خازنی دبیر ستاد دهه فجر منطقه این مراسمات با آذین بندی محیط داخلی و بیرونی شرکت ، نصب بنرها و پرده های منقوش به شعارهای انقلابی ...


با فرا رسیدن ایام مبارک دهه فجر انقلاب و همزمان با سراسر ملت ایران منطقه یک شرکت انتقال گاز ایران با آذین بندی و اجرای مراسمات مربوطه به استقبال دهه پیروزی انقلاب اسلامی رفت.

به گزارش روابط عمومی منطقه یک و به نقل از خازنی دبیر ستاد دهه فجر منطقه این مراسمات با آذین بندی محیط داخلی و بیرونی شرکت ، نصب بنرها و پرده های منقوش به شعارهای انقلابی شروع و به صورت روزانه با پخش سرودهای انقلابی در فضای درونی ساختمانهای منطقه حال و هوای انقلاب را در میان همکاران و مراجعین زنده نمود و در ادامه مسابقه کتبی ، مسابقات ورزشی جهت بانوان و آقایان شاغل نیز از دیگر برنامه های اجرا شده در سطح منطقه می باشد.

خازنی گفت : برگزاری مراسم دهه فجر برای نسل جدید نیاز به نشاط ویژه دارد و مسئولان برگزار کننده این برنامه ها باید برای آگاه کردن نسل جوان کشور از واقعیات انقلاب اسلامی، شکل نوینی را برای برگزاری این مراسم در نظر بگیرند و آن را برای افراد در عرصه های مختلف از جمله ورزشی ، فرهنگی ، هنری و ... به شیوه ای مطابق با دیدگاه آنها ارائه دهند.

وی گفت با توجه به شرایط کشور و رفتار دشمنان نظام اسلامی می بایست مسئولان فرهنگی کشور با برگزاری هرچه باشکوهتر برنامه های ایام دهه فجر برای ایجاد روحیه مضاعف در مردم تلاش کنند و با این اقدام به استکبار جهانی و غرب بفهمانند که تحریم اقتصادی تاثیری در اعتقاد و تعصب ملت ایران نسبت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران نداشته است.

1391/11/21 شنبه
....
شرکت فعال منطقه يک در چهارمين نمايشگاه تخصصي نفت ، گاز ، پالايش و پتروشيمي 

چهارمین نمایشگاه بین المللی نفت ، گاز ، پالایش و پتروشیمی به مدت چهار روز (12- 9 بهمن) و با حضور بیش از 160 شرکت در محل دائمی نمایشگاههای استان خوزستان برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی منطقه و به نقل از خازنی رئیس روابط عمومی در این نمایشگاه که با حضور گسترده شرکتهای خصوص و دولتی همراه بود ...


چهارمین نمایشگاه بین المللی نفت ، گاز ، پالایش و پتروشیمی به مدت چهار روز (12- 9 بهمن) و با حضور بیش از 160 شرکت در محل دائمی نمایشگاههای استان خوزستان برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی منطقه و به نقل از خازنی رئیس روابط عمومی در این نمایشگاه که با حضور گسترده شرکتهای خصوص و دولتی همراه بود ، منطقه یک با داشتن یک غرفه نسبت به برپایی نشستهای تخصصی با تامین کنندگان قطعات و تولیدکنندگان داخلی اقدام نمود که دستاوردهای خیلی خوبی را برای منطقه داشت. خازنی گفت با توجه به ضرورت و شناسایی ظرفیت های موجود در منطقه ، هدف از برگزاری این نمایشگاه ایجاد بستر مناسب جهت تبادل نظر و تعاملات بازرگانی و تجاری به منظور عقد قراردادها ، مشارکت در تولید ، سرمایه گذاری در حوزه نفت ، گاز و پتروشیمی ، دعوت از متخصصین و کارشناسان جهت آشنایی با دستاوردهای انقلاب اسلامی در زمینه صنعت نفت می باشد که انشاء ا... بتوان با نمایش دستاوردهای تحقیقاتی محققان ، صنعت گران و پژوهشگران ، چالش های فراروی صنایع نفت و گاز را شناخته و گام مهمی در خودکفایی برداریم.

لازم به ذکر است در مدت زمان برگزاری نمایشگاه ، مسئولین رده بالای وزارت نفت و مدیران مناطق نفت خیز جنوب و نمایندگان مجلس شورای اسلامی از غرفه منطقه یک عملیات انتقال گاز بازدید و از تلاشهای صورت پذیرفته در بخش انتقال تقدیر و تشکر نمودند.

 

1391/11/14 شنبه
....
راهيابي تيم فوتسال بسيج به ليگ دسته دوم 

در ادامه برگزاری مسابقات سراسری ورزش فوتسال لیگ دسته سه پایگاههای بسیج سراسر کشور، تیم فوتسال بسیج منطقه با انجام مسابقات متعدد و با به دست آوردن عنوان قهرمانی مسابقات موفق به راهیابی به لیگ دسته دوم گردید.


در ادامه برگزاری مسابقات سراسری ورزش فوتسال لیگ دسته سه پایگاههای بسیج سراسر کشور، تیم فوتسال بسیج منطقه با انجام مسابقات متعدد و با به دست آوردن عنوان قهرمانی مسابقات موفق به راهیابی به لیگ دسته دوم گردید.

به گزارش روابط عمومی و به نقل از داستان ، این مسابقات به صورت رفت و برگشتی برگزار و در نهایت تیم فوتسال بسیج با کسب پنج برد و سه باخت از مجموع هشت دیدار خود به عنوان قهرمانی مسابقات نائل گردید و آقای امین قجرزاده بازیکن تیم فوتسال منطقه با 17 گل زده به عنوان آقای گلی مسابقات دست یافت.

اعضاء تیم فوتسال عبارتند از آقایان حمید محمدی ، خسرو بهمئی ، امین قجرزاده ، سعید صالحی ، احمدرضا اولادی ، امید موسوی کیش ،  جعفر طیبی، حسین کاظمی، علی محمد احمدی (بازیکن) / محمود درواح(سرپرست) / محمدعلی داستان (مربی)

روابط عمومی منطقه کسب این عنوان قهرمانی را به مدیر ، کارکنان و خانواده محترم آنها تبریک عرض می نماید.

 

1391/9/11 شنبه
....
انجام دو مورد عمليات هات تپ در منطقه با هدف انتقال پايدار گاز 

برابر برنامه زمان بندی و در جهت خدمت رسانی شرکت ملی گاز ایران به اقتصاد کشور و مردم عزیز ، دو مورد عملیات هات تپ در این منطقه انجام شده است.


برابر برنامه زمان بندی و در جهت خدمت رسانی شرکت ملی گاز ایران به اقتصاد کشور و مردم عزیز ، دو مورد عملیات هات تپ در این منطقه انجام شده است.

به گزارش روابط عمومی منطقه ، عبدالحسین کوتکی با اعلام این خبر گفت : این دو مورد هات تپ پیرو درخواست مدیرعامل محترم شرکت گاز استان خوزستان و مدیرعامل محترم شرکت گاز اسان کهگیلویه و بویراحمد در راستای تامین گاز مصرفی شهر گراب منشعب از خط 42 اینچ سراسری اول در استان کهگیلویه و بویراحمد و افزایش انتقال گاز به مجتمع های پتروشیمی در منطقه ویژه ماهشهر با اتصال خط 30 اینچ پتروشیمی به خط 56 اینچ ششم سراسری با همکاری منطقه پنج شرکت انتقال گاز ایران و هماهنگیهای صورت گرفته در شرایط کاملا ایمن و رعایت تمامی نکات ایمنی و بدون اختلال در روند انتقال گاز انجام شد و خدمت رسانی دیگری از منطقه یک را عینیت بخشید.

1391/9/11 شنبه
....
گراميدشت هفته بسيج در منطقه يک 

گرامیدشت هفته بسیج در منطقه یک

با برپایی آئین های و مراسمات و اجرا برنامه های مربوطه ، بسیجیان منطقه با حال و هوای عاشورایی به استقبال هفته بسیج رفتند.


گرامیدشت هفته بسیج در منطقه یک

با برپایی آئین های و مراسمات و اجرا برنامه های مربوطه ، بسیجیان منطقه با حال و هوای عاشورایی به استقبال هفته بسیج رفتند.

به گزارش روابط عمومی منطقه ، همزمان با آغاز هفته بسیج و تقارن آن با ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان و نیز با توجه به شعار محوری هفته بسیج در سال 91 که بسیج در امتداد عاشورا بوده است برنامه هایی توسط بسیج منطقه اجرا گردید.

خسرو بهمئی فرمانده بسیج منطقه گفت شرکت بسیجیان در هیاتهای مذهبی و سینه زنی ، غبار روبی گلزار شهداء ، شرکت در مراسم دعای روح بخش ندبه شهرستان ، حضور در مراسم رژه بسیجیان ، شرکت در مراسمات تاسوعا و عاشورای حسینی و شام غریبان حضرت زینب(س) از اقدامات انجام شده بسیجیان منطقه در هفته بسیج بوده است. وی با بیان اینکه بسیجی یک فرهنگ است به حضور بسیجیان در جنگ تحمیلی اشاره نمود و گفت جنگ حال حاضر ، جنگ نرم و بصیرت است که باید حضوری پر رنگ در آن ایفا کنیم.

1391/9/7 سه‌شنبه
....
غبار روبي گلزار شهداء در منطقه يک  

به مناسبت هفته بسیج ، مراسم غبار روبی مزار شهداء در امیدیه و میانکوه با حضور مدیر و کارکنان منطقه یک ، فرمانده سپاه شهرستان و دیگر مسئولین برگزار گردید.


به مناسبت هفته بسیج ، مراسم غبار روبی مزار شهداء در امیدیه و میانکوه با حضور مدیر و کارکنان منطقه یک ، فرمانده سپاه شهرستان و دیگر مسئولین برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی ، مراسم غبار روبی گلزار شهداء با حضور فرماندهان سپاه ، نیروی انتظامی و بسیجیان منطقه یک در فضایی معنوی برگزار گردید که در این مراسم قبور مطهر شهداء با گلاب شستشو و با نثار گل و ادای احترام از مقام شامخ شهدای انقلاب اسلامی و جنگ تحمیلی تجلیل به عمل آمد.

در این مراسم سرهنگ پایدار بابلی شعار فرمانده سپاه شهرستان امیدیه گفت شهداء آنقدر والا مقام هستند که با ایثار جانشان استثنا شده اند و به مقام بالاتر رسیده اند که می توانند شفاعت ما را نیز بنمایند، آنان هم در بهشت جایگاه عظیمی دارند و هم بایستی به خانواده آنها احترام گذاشت و خانواده آنها نیز قدر و موقعیت خودشان را بدانند.

1391/9/7 سه‌شنبه
....
کارکنان منطقه يک در سوگ سرور و سالار شهيدان ابا عبدا... الحسين گريستند 

با فرا رسیدن ماه محرم الحرام ، ماه حزن و اندوه ، ماه پیروزی خون بر شمشیر ، ماه احیاء سنت الهی امر به معروف و نهی از منکر و همزمان با سراسر ملت عزادار ایران اسلامی ، کارکنان منطقه در سوگ سرور و سالار آزادگان جهان امام حسین (ع) نشستند


کارکنان منطقه یک در سوگ سرور و سالار شهیدان ابا عبدا... الحسین گریستند

با فرا رسیدن ماه محرم الحرام ، ماه حزن و اندوه ، ماه پیروزی خون بر شمشیر ، ماه احیاء سنت الهی امر به معروف و نهی از منکر و همزمان با سراسر ملت عزادار ایران اسلامی ، کارکنان منطقه در سوگ سرور و سالار آزادگان جهان امام حسین (ع) نشستند.

به گزارش روابط عمومی با نزدیک شدن به ماه محرم ، کمیته فرهنگی منطقه تشکیل جلسه داد و در خصوص برنامه ها و مراسمات این ایام مصوباتی را تصویب نمود که از مصوبات آن می توان به برگزاری زیارت عاشورا ، سخنرانی ، مداحی و نوحه خوانی در دهه اول محرم و برقراری ایستگاه صلواتی در گلزار شهداء در عصر پنجشنبه دوم آذر ماه اشاره نمود.

خازنی گفت در دهه اول محرم مصوبات کمیته فرهنگی به طور کامل اجرا گردید و این برنامه ها با استقبال پرشور همکاران ستادی در محل نمازخانه سایت اداری برگزار گردید. انشاا... همه همکاران بهره کافی را از فیوضات این ماه برده باشند.

دبیر کمیته فرهنگی منطقه در پایان با اشاره به فلسفه قیام امام حسین (ع) گفت تاریخ بشر حوادث تلخ و شیرین بی شماری را به یاد دارد و تاریخ سازان فراوانی را در دل خویش پرورش داده است ولی کمتر حادثه ای را همانند حادثه عاشورای سال 61 هجری با پیامدهای گسترده اش به خود دیده و کمتر تاریخ سازانی همچون تاریخ سازان کربلا به یاد می آورد که حماسه آنان از مرزهای جغرافیایی و اعتقادی نیز درگذشته است و شگفت و تعجب از اینکه قداست خویش را در میان سایر ادیان نیز حفظ نموده ، تا جایی که جهان امروز به شدت تحت تاثیر حرکت امام حسین (ع) قرار گرفته است که همه ما بایستی از عاشورا درس عبرت بگیریم و زندگی اجتماعی خود را بر مبنای عاشورا پایه گذاری نمائیم.

1391/9/6 دوشنبه
....
خدمت به بارگاه امام علي (ع) ، افتخاري ديگر براي کارکنان منطقه  

به گزارش روابط عمومی ، طی مراسمی 2 فقره سند افتخار کارکنان منطقه در بازسازی ایوان طلایی حرم علوی نجف اشرف ، تحویل مهندس کوتکی مدیر منطقه به نیابت از کارکنان منطقه یک عملیات انتقال گاز گردید.


به گزارش روابط عمومی ، طی مراسمی 2 فقره سند افتخار کارکنان منطقه در بازسازی ایوان طلایی حرم علوی نجف اشرف ، تحویل مهندس کوتکی مدیر منطقه به نیابت از کارکنان منطقه یک عملیات انتقال گاز گردید.

خازنی گفت در این مراسم که با حضور رئیس ستاد بازسازی عتبات و عالیات شهرستان امیدیه ، فرماندار و امام جعمه شهرستان برگزار گردید از خدمت و همکاری کارکنان منطقه تقدیر بعمل آمد. لازم به ذکر است که هر دو ماه یک بار کارکنان منطقه ، یک خشت طلای ایوان حرم حضرت علی (ع) را به نام خود درج می نمایند.

1391/8/28 يكشنبه
....
تجليل از افراد برتر طرح تکريم ارباب رجوع  

به گزارش روابط عمومی ، طی مراسمی از افراد برتر طرح تکریم ارباب رجوع در منطقه تجلیل و قدردانی گردید.

خازنی گفت این مراسم در نمازخانه سایت اداری منطقه و با حضور امام جمعه محترم شهرستان،فرماندار محترم، فرماندهان سپاه و نیروی انتظامی


به گزارش روابط عمومی ، طی مراسمی از افراد برتر طرح تکریم ارباب رجوع در منطقه تجلیل و قدردانی گردید.

خازنی گفت این مراسم در نمازخانه سایت اداری منطقه و با حضور امام جمعه محترم شهرستان، فرماندار محترم ، فرماندهان سپاه و نیروی انتظامی ، رئیس محترم اداره اطلاعات و جمعی از مسئولین و همکاران برگزار گردید و حاج آقا علیزاده امام جمعه محترم گفت قرآن کریم از انسانهای با ایمان و نیکوکار به بهترین مخلوقات عالم یاد می کند ؛ آنجا که می فرماید"ان الذین آمنو و عملو الصالحات اولئک هم خیر البریه" در واقع ارزش وجودی یا کمال هستی انسان ، در سنجش و مقایسه با موجودات دیگر مشخص می گردد و اگر انسانها به کمال واقعی خود در سایه اخلاق و رفتار انسانی رسیدند در آن هنگام است که دارای ارزش شده و از موجودات دیگر برتر و والاتر خواهند بود.

خازنی در ادامه گفت بحث طرح تکریم و جلب رضایت ارباب رجوع یکی از مباحث مهمی است که امروزه در دستگاههای دولتی مطرح است. در واقع طرح تکریم مردم و جلب رضایت ارباب رجوع یکی از هفت برنامه تحول کشور است که به منظور ایجاد تحول در نظام اداری کشور به تصویب شورای عالی اداری رسیده و در حال اجراست و منطقه یک در همین راستا از این افراد تجلیل نموده است.

در پایان مراسم با اهدا لوح یادبود و جوایزی از این عزیزان تقدیر بعمل آمد.

1391/8/28 يكشنبه
....
تجليل از پزشکان درمانگاه شبانه روزي شهرک صنعتي ميانکوه 

به گزارش روابط عمومی مهندس کوتکی مدیر منطقه به اتفاق برخی از اعضای هیئت رئیسه جهت بازدید و تجلیل از پزشکان و کارکنان زحمتکش درمانگاه شبانه روزی میانکوه به این مکان درمانی رفته و ضمن دیدار دو ساعته با دکتر همتیان مدیرعامل بهداری و بهداشت آغاجاری ، دکتر خدری


به گزارش روابط عمومی مهندس کوتکی مدیر منطقه به اتفاق برخی از اعضای هیئت رئیسه جهت بازدید و تجلیل از پزشکان و کارکنان زحمتکش درمانگاه شبانه روزی میانکوه به این مکان درمانی رفته و ضمن دیدار دو ساعته با دکتر همتیان مدیرعامل بهداری و بهداشت آغاجاری ، دکتر خدری رئیس بیمارستان نفت و کادر پزشکی درمانگاه از آنان بابت خدمت رسانی به همکاران و خانواده های محترمشان تشکر و قدردانی نمودند. در ادامه مهندس کوتکی خطاب به دکتر همتیان افزود انتظار میرود تا بخشهای تخصصی ، پزشکان متخصص و دندانپزشکی را نیز در این واحد درمانی دایر نمایند تا آسایش و رفاه بهتری برای همکاران عملیاتی در منطقه فراهم آید.

دکتر همتیان ، ضمن تشکر و قدردانی از مهندس کوتکی در خصوص این نشست و تجلیل از پزشکان و نیز همکاری صورت گرفته با بهداری و بهداشت ، گفت بهداری و بهداشت آغاجاری آماده هرگونه همکاری و همراهی با پرسنل و خانواده های محترمشان در شهرک صنعتی میانکوه می باشد و قول دادند نسبت به بازگشایی مجدد کلینیکهای تخصصی و دندانپزشکی اقدام نمایند.

در پایان مراسم از پزشکان و کارکنان درمانگاه با اهداء لوح یادبود و جوایزی تقدیر بعمل آمد.


1391/8/28 يكشنبه
....
كسب تقديرنامه سه ستاره در چهارمين جشنواره نظام پيشنهادها 

منطقه یک عملیات انتقال گاز در چهارمين همايش ، جشنواره و نمايشگاه آثار برتر نظام پيشنهادهاي شركت ملي گاز ايران موفق به كسب تقدیر نامه سه ستاره گرديد.

 


منطقه یک در چهارمين همايش، جشنواره و نمايشگاه آثار برتر نظام پيشنهادهاي شركت ملي گاز ايران موفق به كسب تقدیرنامه سه ستاره  گرديد.

به گزارش روابط عمومي در اين مراسم كه در تاريخ 91/8/3 در مركز آموزش و همايش هاي تخصصي شركت ملي نفت برگزار گرديد منطقه یک عملیات انتقال گاز موفق به كسب تقدیرنامه 3 ستاره جشنواره در بين شركت هاي تابعه شركت ملي گاز ايران گرديد.

محمد صفایی لرکی دبير اجرايي نظام مشاركت كاركنان در گزارشي اظهار داشته است: روح برپایی اینگونه همایشها ، باعث ایجاد باور واعتقاد قلبی درمیان کارکنان ومدیران صنعت گاز را بدنبال داشته است .در اثر این رویداد مهم روحیه تفکر وخلاقیت و حمایت از سرمایه های منابع انسانی در بدنه شرکت ملی گاز بیدارشده است و قطار مشارکت باسرعت مسیر پیشرفت و بالندگی را خواهد پیمود. تعهد وحمایت همه مدیران ارشد سازمانی در سطوح صف و ستادی دراین برهه اززمان  تعیین کننده میزان هوشمندی ودرایت آنان رانشان داده وتعیین کننده جهت و مسیرحرکت صحیح این نهال ارزشمند وتوانمندساز درارکان مدیریت شرکت ملی گازایران خواهد بود و بایستی بگونه ای عمل نماییم که از مسیر واقعی خود خارج نشود. بنیان و اساس این سبک ازمدیریت براساس توجه وحمایت از افکاروایده های کارکنان بنا شده است که میتواند دربهبود نظام بهره وری هرسازمانی نقش تعیین کننده ای راایفا نماید .جادارد اززحمات بی دریغ جناب آقای سعیدی رییس محترم اموربهره وری و تحول اداری وتیم همراه ایشان دربرپایی چهاردوره منظم این جشنواره تشکر وقدردانی نمایم وازخداوند منان موفقیت وپیروزی را برای ایشان مسئلت نمایم. همچنین از زحمات برادر ارجمند جناب آقای محمدعلی پورفخرایی که کارگردان پشت صحنه این همایش بوده اند نیز تقدیر و تشکر مینمایم.

در حاشيه اين جشنواره ، دستاوردها و نتيجه تلاش كاركنان اين شركت در نظام پيشنهادها از طريق برپايي غرفه اختصاصي در معرض ديد علاقمندان و مراجعه كنندگان قرار گرفت. غرفه اين شركت توسط تعداد قابل توجهي از حضار و برخي از مديران ازجمله آقايان مهندس الماسی مدیرعامل محترم شرکت انتقال گاز ، مهندس ابدالی دهدزی مدیرعامل محترم شرکت پالایش گازبیدبلند ، مدیران محترم مناطق  3 و 4 و 6 (آقایان مهندس لقمانی ، مهندس توکلی ، مهندس داودی نژاد ) و دكتر بزرگيان معاون محترم نوسازي و تحول اداري رياست جمهوري و جمعی از مسئولان رده بالای شرکت ملی گازایران مورد بازديد قرار گرفت و از تلاش كاركنان و دستاوردهاي منطقه یک عملیات انتقال گاز در زمينه پيشنهادهاي سازماني قدرداني و تشكر گرديد.

صفایی در پايان گزارش ضمن تبريك به كليه همكاران و مسئولين منطقه  اظهار اميدواري نموده است تا این منطقه بتواند در آينده نزديك با تلاش و همياري همه آحاد كاركنان و مدیران  در راستای ارتقاي كمي و كيفي شاخص هاي نظام پيشنهادها گام های بلندتري برداشته و به سطوح بالاتري از پيشرفت و تعالي در زمينه نظام پيشنهادها دست يابد.

1391/8/17 چهارشنبه
....
12345678910...>>>
 


مجری سایت : شرکت سیگما